One Punch Man'in 2. Sezonu sizce güzel mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
76
Eveet, hepimizin beklediği an geldi geçiyor. One Punch Man'in 2. sezonunun 11 bölümü yayınlandı. Sizce nasıldı? Animasyonlar, yeni stüdyo falan?
Bence efsane olan anime serisini batırmışlar. 1. sezonun animasyonları öylesine akıcı öylesine muhteşem detaylıydı ki bu sezonda ben ne izlediğimi anlamadım.
Tamamen motion blur atmışlar dövüş sahnelerine. Beni tatmin etmedi. Bunu 2015'den beri bu animenin bir hayranı olarak söylüyorum. Hatta o kadar seviyorum ki mangasını bile spoiler yememek için okumamıştım. Sabrettim 2019'a kadar. Ve pek memnun değilim ben. Bu sezon bitince tüm mangayı okuyacağım. Bunu 12. bölüme kadar ki fiziksel mangaları olan biri olarak söylüyorum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Haberim yoktu yarın hemen başlayacağım :) Birde keşke knb devam etseydi. Onu çok özlüyorum.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
2 günde bir tada tada izliyorum. Çünkü 3. sezona 1 sene falan bekleriz. Daha 5. bölümdeyim şuanlık hoş. 1. Sezonu aratmıyor.

Reaksiyon puanı
76
2 günde bir tada tada izliyorum. Çünkü 3. sezona 1 sene falan bekleriz. Daha 5. bölümdeyim şuanlık hoş. 1. Sezonu aratmıyor.
Evet konu olarak eğlenceli ve komik bir yapıya sahip ama beni açıkçası animasyonlar mutlu etmedi pek. 2015'de en baba animasyon sahnelerini barındıran bir animeydi kendisi. Bir Genos ile Saitama'nın dövüştüğü (!) sahneye bakın bir de 2.sezonda Genos ile Sonic'in dövüştüğü sahneye bakın. Bence korkunç ya!

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Evet konu olarak eğlenceli ve komik bir yapıya sahip ama beni açıkçası animasyonlar mutlu etmedi pek. 2015'de en baba animasyon sahnelerini barındıran bir animeydi kendisi. Bir Genos ile Saitama'nın dövüştüğü (!) sahneye bakın bir de 2.sezonda Genos ile Sonic'in dövüştüğü sahneye bakın. Bence korkunç ya!
Haklısın da son bölümlere doğru iyi dövüşler göreceğime eminim.

Reaksiyon puanı
76
Haklısın da son bölümlere doğru iyi dövüşler göreceğime eminim.
Umuyoruz :) Ayrıca eski demir çizimleri o kadar pürüzsüzdü ki çok tatmin ediyordu yansımalar insanı.
Bu sezondaki demir çizimler plastik gibi olmuş gözümü rahatsız etmiyor değil. Ama Saitama'nın ortaya çıkıp birilerini dövdüğü sahnelerde hiç umurumda olmuyor :D. Aslında bu da bir eksi, anime asıl karakter çok op olduğu için başka karakterlere yönelmemizi sağlamaya çalışıyor. Bu biraz üzücü ama ekranda Saitama'nın yeni sahnelerini görmek altın gibi kıymetli geliyor bana :p

ʍεƦ†

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bölümlerde çok az olay geçmesi beni üzdü, 1. sezona göre zayıf