One Plus 6T vs Mi Mix 3 hangisi alınmalı?

One Plus 6t mi Mi Mix 3 mü?

• One Plus 6t

Kullanılan: 16 66.7%
  • Mi Mix 3

Kullanılan: 9 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

Okam.celik29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki cihaz arasında seçim yapmakta güçlük çekiyor, mi mix3 ün çerçevesiz ve yeni nesil tasarımı op6t nin performansı arasında kaldım.Sizce hangi cihazı almak daha doğru olur.

Ekli dosyalar

• OnePlus 6T vs xiaomi mi mix 3.png
    OnePlus 6T vs xiaomi mi mix 3.png
    372.1 KB · Görüntüleme: 517

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
OP yazılımından dolayı her zaman benim için bir adım öndedir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İki cihaz arasında seçim yapmakta güçlük çekiyor, mi mix3 ün çerçevesiz ve yeni nesil tasarımı op6t nin performansı arasında kaldım.Sizce hangi cihazı almak daha doğru olur.
OnePlus 6T'de ekrandan parmak izi okuma teknolojisi mevcut kullanıcı arayüzü daha hoş olduğundan dolayı tavsiye ederim. :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Her ne kadar çentiği taklit etmiş olsa da OnePlus'ın kendine has bir imajı var gibi geliyor bana. Güncelleme desteği ve hız konusunda başta gelen bir firma. Xiaomi ile kıyaslamam kesinlikle.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Hız, batarya, performans, arayüz, uzun süre stabil kalması, güncelleme durumu, parmak izi yüz tanıma vs oneplus üstüne telefon tanımam.

Bana gelip şunu demeyin atıyorum A cihazının bataryası daha iyi diye, benim kastettiğim bunların tamamını beraber bulundurması

kamera ve ufak birkaç eksiklik hariç bütün konularda oneplus derim çünkü kamera konusunda mi max nasıldır bilmiyorum ama 6T nin kamerası da gayet başarılı.

5T kullanıyorum, bundan sonraki cihazım net bir şekilde oneplus olur artık 4-5 yıl sonra :D

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Tasarım mix 3
Performans op6t

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
İkisini de kullanıp Oneplus 6T de karar vermiş olarak önerdiğimi de belirteyim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mix 3 ün tasarımı daha güzel ben mix 3 alırdım

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Eğer ithalatçı garantili alacaksanız bu ürünler Türkiye'ye en az 4500-5000 TL den aşağıya girmez diye tahmin ediyorum.Kaldı ki o fiyatlar kesinlikle verilmez diye kendi düşüncemi eklemek isterim.

Risk alıp garantisiz olarak satın alacaksanız da mekanik aksamlı(motorlu kamera sistemi,Xiaomi Mi Mix 3'teki kaydırarak kamera açmak vb.) telefonların bozulma riskinin daha yüksek olacağını düşündüğümden Oneplus 6T öneririm.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Hocam 6T ile aranız nasıl? 1 hafta gibi bir sürede nasıl izlenimleriniz oldu?

Öncelikle ekran parmak izi okumadan başlamak gerek. Zira beni korkutan bu teknolojinin yeni olması ve olası sıkıntılarını bu yaşlı beden kaldırmazdı :). ama korktuğum olmadı çok güzel çalışıyor.Üstelik fabrikasyon ekran koruyucu üzerindeyken dahi okuma sorunu yok.
Gelelim Yüz tanıma olayına muazzam hızlı ancak ortam ışığı çok az olan yerlerde kullanımda sıkıntı mevcut.
3750 mAh bataryası 6-7 saat ekran süreleri almak mümkün sabah şarjdan çekmek suretiyle oyun mail görüntülü görüşme ve hiçbir tasarruf uygulama olmaksızın.
OxygenOS 9.0.6 güncellemesi ile gece modu çekimi efsane oldu . Şu an cihazı daha zorlamadım testlerim sürüyor ama son zamanlarda kullandığım en iyi cihazlardan biri diyebilirim.

Son mesajlar