One plus 6 çentik le ilgili

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

One plus 6 nın sızdırılan tasarımından çok rahatsızlık duyan müşteriler one plus şirketine çokça geri dönüş yaptığı için one plus şirketi one plus 6 da çentiği kaldırabilirmiş ? Sizce kaldırırlar mı kaldırırsalar kötü mü olur ?

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Kaldırabilirler tabi ki çünkü firma da müşterilerini düşünüyor sonuçta. Ben yazın yeni telefon almayı planlıyorum ve OnePlus 6 da çentik olursa kesinlikle bu modeli elerim diye düşünüyorum çünkü gözüme cidden hoş gelmiyor. Beğenen vardır tabi ki ona da saygım sonsuz.

Kaldırabilirler tabi ki çünkü firma da müşterilerini düşünüyor sonuçta. Ben yazın yeni telefon almayı planlıyorum ve OnePlus 6 da çentik olursa kesinlikle bu modeli elerim diye düşünüyorum çünkü gözüme cidden hoş gelmiyor. Beğenen vardır tabi ki ona da saygım sonsuz.
bende yazın telefon almayı düşünüyorum fakat one plus 6 da ki çentik beni rahatsız etmiyor

Çentik olmayacağını açıklarlarsa op5t almaktan vazgeçip bu cihazı beklerim gibime geliyo

MoNGoL

Profesör
2 varyasyon da çıkarabilir. Pek sanmıyorum ama olursa da pek fena olmaz heralde

İki tane çıkarırlar.Yada yazılımla çentik çıkarıp kapatma özelliği yapabilirler.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Maşallah yazın baya telefon alınacak anlaşılan (ben de dahil) :D

5T düşünenlerden birisiyim ben de, 6 ile aralarındaki en büyük farklar tasarım ve kamera olur bence. Kamera senenin en iyisi olmadığı sürece 6 yı düşünmem çünkü tasarım olarak da 5T çok güzel :)

stat counter