Ön kamera öncelikli 2000'e kadar telefon önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
yani biraz hassasım o konuda :)
Toz kaçırma demek çok doğru değil, yani kenardan toz girip de ekranın ortasında vs. çeşitli yerlerinde toz birikmesi gibi birşey söz konusu değil. Cihazın tasarımından kaynaklanan ekranla kasa arasında kenarlarda 0.25 mm. gibi bir açıklık var. Özellikle siyah renkte biraz belli oluyor. iphone için üretilen full body cover tarzı bir ürün bulunabilirse bu sorun da ortadan kalkar...

Roimeita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam bende çok araştırdım çok telefon arasından seçim yapıp mate 10 aldım ve pişman değilim.Pil , kamera , 16:9 ekran falan mükemmel.Arkadaşlar işlemcisine laf etmiş ama bu telefonun işlemcisi sd 835 ayarında yapay zekaya sahip bi işlemci 2500 tl bandındaki açık ara ne iyi cihaz.

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hocam bende çok araştırdım çok telefon arasından seçim yapıp mate 10 aldım ve pişman değilim.Pil , kamera , 16:9 ekran falan mükemmel.Arkadaşlar işlemcisine laf etmiş ama bu telefonun işlemcisi sd 835 ayarında yapay zekaya sahip bi işlemci 2500 tl bandındaki açık ara ne iyi cihaz.
hangi siteden almıştınız ve ön kamerası ne durumda? arka kamera epey başarılı onu tahmin edebiliyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Toz kaçırma demek çok doğru değil, yani kenardan toz girip de ekranın ortasında vs. çeşitli yerlerinde toz birikmesi gibi birşey söz konusu değil. Cihazın tasarımından kaynaklanan ekranla kasa arasında kenarlarda 0.25 mm. gibi bir açıklık var. Özellikle siyah renkte biraz belli oluyor. iphone için üretilen full body cover tarzı bir ürün bulunabilirse bu sorun da ortadan kalkar...
aslına bakarsak kılıfla kullanacağım için problem teşkil etmez gibi duruyor?

Son düzenleme:

Roimeita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
hangi siteden almıştınız ve ön kamerası ne durumda? arka kamera epey başarılı onu tahmin edebiliyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

aslına bakarsak kılıfla kullanacağım için problem teşkil etmez gibi duruyor?
hepsiburada gezegen gsmden aldım ön kamerası başarılı ama biraz beyaz dengesi fazla

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Mi mix in kamerası sizi tatmin etmez. Mate 10 2.2k ya hiç düşünmeden alın derim. Ön arka muhteşem kamera.

kyaltie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus Zenfone 5 tam biçilmiş kaftan fiyata göre :)