Ömürlük Bir Arkadaşlık

Bu konuyu okuyanlar

Jigobiku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben 13 yaşındayım beraber oynayabileceğimiz ve takılabileceğimiz bir arkadaş grubu veya arkadaş arıyorum yaş benden ne aşırı fazla ne de aşırı az olmasa iyi olur ben sadece tek bir oyun üzerinde arkadaş olalım demiyorum cidden bir arkadaşlık geliştirelim farklı farklı oyunlara gireriz ve beraber eğleniriz . Belki de ilerde dışarıda gerçek hayatta bile tanışırız cidden ömür boyu sürdürebileceğimiz bir arkadaşlık tan bahsediyorum 4-5 kişilik bir arkadaş grubu olsak yeter öyle bir arkadaş grubu olucaz ve baştan söyleyeyim lütfen şöyle dc sv miz var 1000 kişiyiz gelin arkadaş felan bulursunuz diyenler yazmasın çünkü denedim ve olmuyor. Benim sistemim hemen hemen iyi çoğu oyunu kaldırıyor ve şuanlık sahip olduğum oyunlar şunlar :

ARK: Survival Evolved

Black Desert Online

CS:GO

Dead By Daylight

ETS 2

For Honor

13.Cuma

Gang Beast

Gmod

Hand Simulator

HOI4

Insurgency

Left 4 Dead 2

PAYDAY 2

PUBG

Rocket League

Rust

R6

Watch Dogs 2

World War Z

Eğer tabi benimde bilmediğim oyunlar varsa söylersiniz onuda beraber oynarız oyun almamda sıkıntı yok ama biraz bekletebilirim.Bu arada bunu görüpte gelmek isteyipte utanan varsa utanmasın bende sizin gibi insanım niye utanıyorsunuz gelin 4-5 kişilik bir arkadaş grubu olucaz dediğim gibi.Discordan konuşucaz çoğunlukla o yüzden gelicekler bir tane discord hesabı açın dc yi indirin arkadaş eklemek için discord ismim : Jigobiku#7022

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Oynadığınız oyunlardan bulamıyor musun ? Ben pubg'den GTA 5'den ömürlük arkadaş buldum yani sizde öyle açın mikrofonu dalın sohbete.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
Kanka ben olabilirim ama benim PC çöp minecraft ta falan 20 fps alıyorum LOL oynuyorum 10 20 fps le falan istersen oynarız ama benim PC senin oyunlardan kaldırmıyor. Discord a bak arkadaşlık isteği attım.

harmancii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben olabilirim ama oyun sektörüne yeni giriyom pubg csgo for honor left4death watch dogs var bu yaz indiriminde birkaç oyun eklemeyi düşünüyorum

Mahmutemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar ben 13 yaşındayım beraber oynayabileceğimiz ve takılabileceğimiz bir arkadaş grubu veya arkadaş arıyorum yaş benden ne aşırı fazla ne de aşırı az olmasa iyi olur ben sadece tek bir oyun üzerinde arkadaş olalım demiyorum cidden bir arkadaşlık geliştirelim farklı farklı oyunlara gireriz ve beraber eğleniriz . Belki de ilerde dışarıda gerçek hayatta bile tanışırız cidden ömür boyu sürdürebileceğimiz bir arkadaşlık tan bahsediyorum 4-5 kişilik bir arkadaş grubu olsak yeter öyle bir arkadaş grubu olucaz ve baştan söyleyeyim lütfen şöyle dc sv miz var 1000 kişiyiz gelin arkadaş felan bulursunuz diyenler yazmasın çünkü denedim ve olmuyor. Benim sistemim hemen hemen iyi çoğu oyunu kaldırıyor ve şuanlık sahip olduğum oyunlar şunlar :

ARK: Survival Evolved

Black Desert Online

CS:GO

Dead By Daylight

ETS 2

For Honor

13.Cuma

Gang Beast

Gmod

Hand Simulator

HOI4

Insurgency

Left 4 Dead 2

PAYDAY 2

PUBG

Rocket League

Rust

R6

Watch Dogs 2

World War Z

Eğer tabi benimde bilmediğim oyunlar varsa söylersiniz onuda beraber oynarız oyun almamda sıkıntı yok ama biraz bekletebilirim.Bu arada bunu görüpte gelmek isteyipte utanan varsa utanmasın bende sizin gibi insanım niye utanıyorsunuz gelin 4-5 kişilik bir arkadaş grubu olucaz dediğim gibi.Discordan konuşucaz çoğunlukla o yüzden gelicekler bir tane discord hesabı açın dc yi indirin arkadaş eklemek için discord ismim : Jigobiku#7022
Sistemini öğrenebilir miyim ?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Ömürlük arkadaş aranmaz, bulunmaz. Dostluk zamanla, kendiliğinden organik olarak gelişir. Yaşın küçük henüz, ömürlük arkadaşlarına 30 yaşlarına doğru -bulmuş değil- karar vermiş olacaksın. Biri ile en az 10 yıl dostluk yapmadan tanıdım demeyeceksin.

Jigobiku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazan arkadaşlara teşekkür ederim ama aradığım grubu buldum artık öyle bir arayışım yok.

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
pung oynarız ama pubg hangısı lıte mı pc mı mıbıl mı