Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gıcıklık yapıp say hadi hadi derdim de boşa vaktini almaya kıyamadım :)
Emui arayüzü beni bazı uygulamalardan kurtardı. Yoksa 150 falan olurdu. Sistem uygulamalarının hepsini saymadım. Şu an hepsi toplam 144 tane.. :)

Edit: Bir de telefon rootsuz, rootlu olsaydı root isteyen uygulamalar da olacaktı tabi.

23 değil bunlar en gerekli olanlar toplamda 45 tane falan var fakat 140 uygulama ne olabilir ki gereksiz şeyleri de yüklediniz heralde
Çoğuyla ayda 1 işim oluyor tabi ama gereksiz çer çöp doldurmadım elbet. Olmazsa olmaz değil ama hepsi yeri geldiğinde bana lazım olan uygulamalar. Zaten uzun süre kullanmadıklarımı siliyorum arada.

Bepob

Profesör
Çoğuyla ayda 1 işim oluyor tabi ama gereksiz çer çöp doldurmadım elbet. Olmazsa olmaz değil ama hepsi yeri geldiğinde bana lazım olan uygulamalar. Zaten uzun süre kullanmadıklarımı siliyorum arada.
Benim hafıza yetmiyor malesef yoksa yüklerdim biraz daha dursun köşede :D

Bepob

Profesör
Her şeyi güzel de, 2400 verilmez. 1600 civarlarında az kullanılmış, temiz 2. el satanlar oluyor. Onları kaçırmamak lazım.
Telefon konusu önemli ya mesela ben temiz htc m8 buldum 1.5 aldım ilk cıktıgı zaman 2.5 sene oldu hala kullanıyorum memnunum bana bu tür telefonlar lazım :D

Tip notlarindan ziyade UpToDate kullanmanizi tavsiye ederim hesap aktiflestirip. Tıp Notları uygulamasini biliyorum, direkt olarak bizim fakultenin notlarını barindirdigi icin benim telefonumda da yuklu ancak yine de uptodate kullanmayi tercih ediyorum.
Hesap aktiflestirme konusunda bilginiz yoksa aciklama yapabilirim
Malaesef ingilizcem o seviye değil :) Türkçe versiyonu var mı peki