Okulda Steame Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Üniversitenin kütüphanesinden Steama giremiyorum.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
yani derken? Resimdeki sorunu nasıl çözebilirim diyorum. (Editleyemedim ilk mesajı süre dolmuş)

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Üniversitelerdeki internetler bazı uygulamalara port kapatıyor bildiğim kadarıyla. O yüzden olabilir.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben de,sen bir soru sormadığından yani dedim.

Bilmiyorum nasıl çözersin :D

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
şöyle bişey buldum

Many university networks and proxies block required ports for Steam operation - please consult your network administrator to ensure the required ports are open if you are using a university network or a proxy. Ports required for Steam can not be re-mapped to HTTP or reconfigured to a custom port range.

Burda ne diyor tam olarak

enterasan bişey daha söylim mi utorent tracker çalışıyor diyor dht falan hepsi çalışıyor fakat dosya inmeye başlamıyor

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google transtle dan çevirdim.Birçok üniversite ağları ve vekiller Steam çalışması için gereken bağlantı noktalarını engelleyin .
Bir üniversite ağında veya bir proxy kullanıyorsanız gerekli portların açık olduğundan emin olmak için ağ yöneticinize danışın.
Steam için gerekli Limanlar HTTP veya özel bir bağlantı noktası aralığı için yeniden yeniden eşlenen olamaz.
Böyle diyor

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Portlar kapalıdır proxy kullanarak girmeyi dene

yybaranyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Portlar kapalıdır proxy kullanarak girmeyi dene
Hocamın dediğine katılıyorum :) Bazı proxy programları var. Ya da VPN olarakta girilebiliryor diye biliyorum. USB'n falan varsa içine bir kaç proxy programı koy kütüphanenin bilgisayarına tak yükle :yes: