Okulda cool erkek nasil olunur?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Yav ne olacak fark etmez olsun menfaat için en fazla okul bitene kadar zaten sonra üniye gidince çevren değişir sonra askere gidince yine değişir ne zaman askerden geldin iş güç oldu o zaman dikkat edersin arkadaşlarına ;)

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yav ne olacak fark etmez olsun menfaat için en fazla okul bitene kadar zaten sonra üniye gidince çevren değişir sonra askere gidince yine değişir ne zaman askerden geldin iş güç oldu o zaman dikkat edersin arkadaşlarına ;)
Değişik bir bakış açın var belki biraz haklı olabilirsin ama şöyle düsun 3 4 kişiyle kavga ediyosun o menfaatçi arkadaşında orda olsa ne yapar büyük ihtimalle ya kaçar yada seni uzaklıştarmaya çalışir senin için kendini öne atmaz yada paraya sıkışıksın o sana para verirmi?hadi verdi diyelim ama sürekli sorar ne zaman geri ödiyeceksin diye yada onu ima eder.Demek istediğim güç için var o arkadaş sadece.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Değişik bir bakış açın var belki biraz haklı olabilirsin ama şöyle düsun 3 4 kişiyle kavga ediyosun o menfaatçi arkadaşında orda olsa ne yapar büyük ihtimalle ya kaçar yada seni uzaklıştarmaya çalışir senin için kendini öne atmaz yada paraya sıkışıksın o sana para verirmi?hadi verdi diyelim ama sürekli sorar ne zaman geri ödiyeceksin diye yada onu ima eder.Demek istediğim güç için var o arkadaş sadece.
Bide okul bitse aradan çok değil 3 4 ay geçse ararmi?halini hatrını sorarmı?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide okul bitse aradan çok değil 3 4 ay geçse ararmi?halini hatrını sorarmı?
Tamam işte bende sanki çok iyi olsa ne değişecek diyorum öyle yada böyle okul bitince yollarınız ayrılacak hani bu kadar kasmaya gerek yok kendini kullandırtma yeter.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077

Bu bakış açısıyla hiçbir zaman çevrenizdekilere güvenemez sadece onları bir araç görüp kullanmış olursunuz 3 günlük dünyada böyle şeyler için minnet etmeye değmez yarın bir gün lisedeki arkadaşınız dostunuz yanınızda olurda belki sonraki menfaatçilerin hepsi kaybolur hakiki dost bu devirde çok gerekli siz böyle insanları kullanıp atmayı düşünürseniz sizide kullanırlar unutmayın sonra şikayet etmeye hakkınız olmaz

Reaksiyon puanı
2,554
Bu bakış açısıyla hiçbir zaman çevrenizdekilere güvenemez sadece onları bir araç görüp kullanmış olursunuz 3 günlük dünyada böyle şeyler için minnet etmeye değmez yarın bir gün lisedeki arkadaşınız dostunuz yanınızda olurda belki sonraki menfaatçilerin hepsi kaybolur hakiki dost bu devirde çok gerekli siz böyle insanları kullanıp atmayı düşünürseniz sizide kullanırlar unutmayın sonra şikayet etmeye hakkınız olmaz
Ya öylede kendim tam tersini yapmış biri olarak şunu söyleyeyim hep arkadaşları ziyarete hal hatır sormaya ben gidiyorum devrelerimi hep arayan ben yeminle 500 yıl geçse kimse beni sormaz acaba ne yapıyorum nasılım diye o yüzden çokta kasmaya gerek yok bence.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ya öylede kendim tam tersini yapmış biri olarak şunu söyleyeyim hep arkadaşları ziyarete hal hatır sormaya ben gidiyorum devrelerimi hep arayan ben yeminle 500 yıl geçse kimse beni sormaz acaba ne yapıyorum nasılım diye o yüzden çokta kasmaya gerek yok bence.

Bende öyleyim lisede popüler falan değildim lise arkadaşlarımı ben soruyorum ama biliyorum ki iyi günümde yanımda olamasalarda gerçekten beni önemsemiş arkadaş olmaya layık görmüş insanlardı yani bir sıkıntım olsa yardm isteyebileceğim kişiler veya aklımın bir köşesinde iyi hatırlayabileceğim insanlar...bu bile bana yetiyor evet şimdi de popüler değilim hatta sevilmeyen bir tipim muhtemelen ama olsun ne yapalım üniversite de liseden daha çok önemsiyolar böyle gereksiz şeyleri onların istediğini yapmıyorsan yoksun.. Birkaç anlaşabileceğin insan konuşacağın kişi olsun yeter öyle absürt bir kişilik olup etrafımda kalitesiz insan kalabalığı olmasını istemezdim pişman değilim şimdi bile sadece bir tane kaliteli dostum olsa diyorum ama beni ben olduğum için anlayacak birisi olmalı ben belki kız olduğum için fazla duygusal düşünüyor olabilirm ama erkeklerde bu konuda fazla rahat olmamalı bence :)

mrdeltoid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kendinizden başka kimseye önem vermeyin yeter. Bunlar gelip geçici.

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kendinizden başka kimseye önem vermeyin yeter. Bunlar gelip geçici.
İyide buda bencillik değilmi?En iyi arkadaşının bir sıkıntısı olsa diğer insanlar gibi sendemi ona sırtını döneceksin?ee peki nerde arkadaşlık dostluk?herşeyi geçtim birgün senin sıkıntın olsa kim gelecek yanına?sen zor zamanlarında arkadaşlarının yanında oldunmuki şimdi onlar senin yanında olsun?

Reaksiyon puanı
2,554
Bende öyleyim lisede popüler falan değildim lise arkadaşlarımı ben soruyorum ama biliyorum ki iyi günümde yanımda olamasalarda gerçekten beni önemsemiş arkadaş olmaya layık görmüş insanlardı yani bir sıkıntım olsa yardm isteyebileceğim kişiler veya aklımın bir köşesinde iyi hatırlayabileceğim insanlar...bu bile bana yetiyor evet şimdi de popüler değilim hatta sevilmeyen bir tipim muhtemelen ama olsun ne yapalım üniversite de liseden daha çok önemsiyolar böyle gereksiz şeyleri onların istediğini yapmıyorsan yoksun.. Birkaç anlaşabileceğin insan konuşacağın kişi olsun yeter öyle absürt bir kişilik olup etrafımda kalitesiz insan kalabalığı olmasını istemezdim pişman değilim şimdi bile sadece bir tane kaliteli dostum olsa diyorum ama beni ben olduğum için anlayacak birisi olmalı ben belki kız olduğum için fazla duygusal düşünüyor olabilirm ama erkeklerde bu konuda fazla rahat olmamalı bence :)
Bende çok duygusal düşünerek çok şey kaybettim şimdi elimden geldiğince duygusal olmamaya gayret ediyorum.

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bende çok duygusal düşünerek çok şey kaybettim şimdi elimden geldiğince duygusal olmamaya gayret ediyorum.
Sen emin ol duygusallık gölgen gibidir çevrende ufakta olsa bir iyi olma isteği dahi olsa hemencicik belirir çünkü duygusallık kalbine olduğu kadar vijdanınada bağlıdır

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
giphy.gif

Hadi git yat liseli

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kibar ol, yavşak olma.
Kızları görünce yavşama, gevşeme.
Ama kro da olma, maçoluk yapacağım diye zorlama.
Üzerindeki herşey sana ait olduğunu belli etsin. Üzerinde sırıtmasın. Ben bu adama ait değilim diye bağırmasın.

ferooş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Haklısın ama cool olunca okulda seni tanımayan birisi bile ismini mutlaka ama mutlaka bir yerde duyar.Ama evet cool olmayıda fazla kaçırmayacaksın biraz efendiliğini koruyacaksın.
kuzen sanki okulda cool bir eleman var ve sende ona özeniyosun gibi geliyor eğer öyle bişe varsa bence nasıl hissediyorsan öyle yaşamalısın o yaşam tarzını o benimsemiş herkes koyun gibi aynı şey olamaz cool olamıyorsan başka şey olursun başka şeylere yönel bence

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Arkadaşlar giyim kuşamımı değiştiriyorum,aksesuar alıyorum(saat bileklik vs),saç modelimi değiştiriyorum,1,2arkadaşımla okulda açık alanlarda duruyorum çoğu tenefüs(hatta çoğunlukla kulaklıkda takıyorum) daha ne yapabilirim? Nasıl ben burdayım havası verebilirim?Nasıl farkedilebilirim?(birde doğru düzgün sınıf arkadaşlarım dışında çevrem falanda yok)Cevaplarınız için teşekkürler.
Az konuş Çok dinle.

ea1119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Halin hareketlerin üzerinde çok durma.Kaliteli bir espri anlayışın olsun,soğuk espriden sakın rahat ol yani ve akışına bırak zamanla herşey olur acele etme:D