Offline Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sanalmarazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam arkadaşlar Offline internetsiz oyun önerileri verebilirmisiniz ? 5 ay internetsiz ortamda olacağım yarına kadar vaktim var ne indirebilirim ? Oyun önerilerinizi bekliyorum.Uzun süre dayanan oyunlar varsa önerebilirsiniz.Bu arada bir gün vaktim var adil kullanım kotam dolu ona göre :)
Mevcut oyunlar şunlar bilgisayardaki (ETS2-Witcher 3-Left 4 dead 2-Outlast-BF1-Half Life) bu oyunlar haricindeki oyun önerilerinizi tekrardan bekliyorum
s1.gif

s18.gif

Gokhan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA 4 - Crysis 3 - Farcry 3 - Call Of Duty Modern Warfare - Assassins Creed - The Forest - Stranded Deep - Oxygen Not Included - Skyrim - Subnautica - Car Mechanic Simulator - Mount And Blade Warband

Yeterli Olur Bence :)

femek513

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Warband, War Of Mine, Age Of, COD MW yarına kadar anca indirirsin

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,175
Galaxy On Fire 2 HD - Uzay gemisi simulatörü. Open world oyundur. kendi gemini baya geliştire bilirsin
Spore- Çok eğlenceli stratejik oyudnur. Şuan oynuyorum kahkahalar içinde :D
Test Drive Unlimited 1 - Çok güzel araba + motorsiklet simulatörü oyundur. Open World tarzında + Cocpit kameralı
Need For Speed Pro Street - Araba yarışı oyunudur. Arabaların hepsine Modifikasyonun Dibini yapabilirsiniz. Baya Detaylı.
Punch Club - 2d grafikli bir oyundur ama senaryosu çok güzeldir. Türkçe dil desteği var şuanda oynamaktayım.

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Dishonored, Metro 2033 Redux, Batman Arkham serisi, Sleeping Dogs,Sniper Elite serisi, Portal seris.Eğer seviyorsan FM de öneririm.Oynama süresi çok uzun olan bir oyun.

sanalmarazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
GTA 4 - Crysis 3 - Farcry 3 - Call Of Duty Modern Warfare - Assassins Creed - The Forest - Stranded Deep - Oxygen Not Included - Skyrim - Subnautica - Car Mechanic Simulator - Mount And Blade Warband

Yeterli Olur Bence :)
Warband, War Of Mine, Age Of, COD MW yarına kadar anca indirirsin
Galaxy On Fire 2 HD - Uzay gemisi simulatörü. Open world oyundur. kendi gemini baya geliştire bilirsin
Spore- Çok eğlenceli stratejik oyudnur. Şuan oynuyorum kahkahalar içinde :D
Test Drive Unlimited 1 - Çok güzel araba + motorsiklet simulatörü oyundur. Open World tarzında + Cocpit kameralı
Need For Speed Pro Street - Araba yarışı oyunudur. Arabaların hepsine Modifikasyonun Dibini yapabilirsiniz. Baya Detaylı.
Punch Club - 2d grafikli bir oyundur ama senaryosu çok güzeldir. Türkçe dil desteği var şuanda oynamaktayım.
Dishonored, Metro 2033 Redux, Batman Arkham serisi, Sleeping Dogs,Sniper Elite serisi, Portal seris.Eğer seviyorsan FM de öneririm.Oynama süresi çok uzun olan bir oyun.

Eyvallah beyler önerileriniz için :D

siriusblackstr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
Ben eskici adamımdır :D öyle durumlarda her zaman gta vc ve gta sa indirirm. uzun soluklu zaten hemde nostalji yapıyorum iyi oluyor :) birde farcry 1. cod2 ... öyle gta5 falan sardıramıyorum eski olacak :d

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,175
Ohhhh Driver San Francisco yazmayı nasıl unuturum? Araba drifleri fenadır +Cocpit cameralı

Son mesajlar