Of herşey tersine gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu dünyada kötü şeylerin başına geldiği tek insan benmiyim ya herşey tersine
facebookum hacklendi şimdi 67.456 hayranlı sayfamı ve profilimi çalıp sapık sapık resimler koymuşlar arkadaşlarım şimndi bi sürü laflar söyledi olum kurban bayramında yapılırmı bu gibi bir sürü laf yedim facem hacklendi dedim yok anlamadılar
ayrıca beni kendi çapımca efsane yapan yalnızlığımı ailem bozucak gibi ,bulmuşlar bi tane kadını afedersiniz sanki çöpten almışlar bakımsız pis leş gibi kokan bi camış kadın ya görür görmez lavaboya gidip allahım bu nedir ya diye içimden sürekli düşündüm sonra bunu benle evimde bi müddet tuttular bi tanışın falan dediler bende kaçsın diye dürüstlük yapıp senin gibi bakımsız bi camışla evlenmem şimdi defol git diye bağırınca birden koşup gitti ailem kızın ailesi falan bi tartıştılar beni sövdüler bende hiçbişey olmamış gibi kapıyı kilitleyip kulaklığı takıp bilgisayarıma geçtim
macera başımdan eksik olmuyor gençler size gelmesin bunlar dikkatli olun

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gel bizim memlekete kafa nere bi ora akarız :D dostum iyimser davran bırak face'de saçma sapan grup işlerini. ailene daha cok önem ver pc ni sınırlı oyna hem sosyal çevren hem beynin hem vucudun için diyorum. ailene zaman ayır.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Salak adam diye boşa nick almamışsın anlaşılan :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Yazdiklarinin ilk bolumu seni liseli ergen sinifina sokuyor olaya boyle bakinca ikinci bolumun tamamen sacma sapan bir kurgu oldugu bariz belli oluyor. Sacmalamak da yetenek ister eger yetenek yoksa sacmalamak bile hafif bir tabir olarak kalir.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=34027]finix[/MENTION] ile ev arkadaşı olursan bu dertlerini unutma garantisi veriyorum:D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Çok çok çok daha fazlası :D
Yoo, minimuma indirdik. Ailem üniversiteye devam etmeyip gençliğin sefasını sürdüğümü öğrenince parayı kestiler. Çalış çalış bir hal aldım yav. :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hayat herkese bir şeyler yapıyor anlaşılan bu aralar :d

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
boşverin şimdi kimle kalıcağımı ben yalnız kalmayı seviyorum ama yine takılabilirim birinizle

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
boşverin şimdi kimle kalıcağımı ben yalnız kalmayı seviyorum ama yine takılabilirim birinizle
Nerede yaşadığını söyle ona göre birileri çıkabilir.Finixte senin gibi şanssızdır genelde o yüzden onu önermiştim :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ul*n bi tane adam gibi mesajın olsun şu forumda sayıyla mı veriyolar sizi.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Her şey gizemli olmakla olmuyor. Mutluyum modu bile kendini kandırmaktan öte değil <:) Bugün nişanlımla avm'deyik bir güzel gezdik eğlendik harika bir gündü. Trekking ten tut yüzmek, iller arası gezi film izlemek bile sevgilinle bir başka <:)

Yani amip değilsen bir sevgili olması şart. Yoksa ben bölünürüm dersen o ayrı <:)

serkan17tevez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Takma kafana :closedeyes:

[video=youtube;MS268UoNCcA]http://www.youtube.com/watch?v=MS268UoNCcA[/video]