Ödemeli arayan kurye

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Bugün bilgisayarımı servise gönderdim.

Evde uzanırken telefonum çaldı açtım ödemeli arama..

Aramayacaktım ya sonra hadi arayayım belki önemlidir dedim.Adını söylemeye gerek yok kargo şirketindeki kuryeymiş ödemeli arayan , adresi bulamamış onun için aramış...

Bir gülümsetti beni.. İlk defa karşılaştığım bir durum , sizlerle paylaşayım istedim.. :)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
benimde başıma aynısı geldi adam ulaşamamış bir haftadır beklediğim kargoyu 3 gün daha bekliycem ödemeli ararsa açar söverim kont yok zaten

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Açılmış olabilir , garanti işlemleriyle ilgili konuları buraya açtığımız için , bu konununda bir ucu garantiye dayandığı için buraya açtım , yoksa kargo kuryeleriyle ilgili hangi bölüm var bilmiyorum.Hatamız varsa affola.. :flowers:

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Belki kargo şirketinin prensibi değil de kargo elemanının bir davranış biçimi olabilir. :)

Reaksiyon puanı
0
Açılmış olabilir , garanti işlemleriyle ilgili konuları buraya açtığımız için , bu konununda bir ucu garantiye dayandığı için buraya açtım , yoksa kargo kuryeleriyle ilgili hangi bölüm var bilmiyorum.Hatamız varsa affola.. :flowers:
estağfurullah... seni yermek amacıyla söylemedim bunu. Forumda biraz yeniyim kusura bakma.Konu başlığıyla açıldığı yeri görünce afalladım biraz. Ben yeniyim galibaa.. :D

condorblackfoal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni de kargodan çaldırıyordular. Adam adresi bulamıyordu, adres tarifi için çaldırıp kapatıyordu, sonra öğrenince kargo

olduğunu numarasını felan kaydettim, çağrı attığında hep arıyordum. Bir süre sonra samimi olduk zaten, sürekli geldiği için, bir

ara yanlışlıkla açtım telefonu adam niye açtın gitti kontürler dedi :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yanlış adresi verecektin hocam önemsizse :D

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ahahaa :D böle olay çok ya ama senin olay daha vahim kargo şirketi bi tel bağlayamamış mı? çalışanına. :D

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Kamera şakası gibi bu kadar mı düşmüş kargo şirketi. Eğer o kuryenin yerinde ben olsam bnde ödemeli ararım. Sonuçta ben maaşla çalışan bi elemanım neden cebimden vereyim ki :D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
estağfurullah... seni yermek amacıyla söylemedim bunu. Forumda biraz yeniyim kusura bakma.Konu başlığıyla açıldığı yeri görünce afalladım biraz. Ben yeniyim galibaa.. :D

yok dostum ben sana bişey demedim ki zaten olabilir yani , yanlış yere de açmış olabilirim yapılabilecek bişey yok onun için dedim :) normal olur böyle şeyler arada.. :D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kamera şakası gibi bu kadar mı düşmüş kargo şirketi. Eğer o kuryenin yerinde ben olsam bnde ödemeli ararım. Sonuçta ben maaşla çalışan bi elemanım neden cebimden vereyim ki :D

atıyorum kargocunun hattı vodafone müşterinin hattı turkcell se napıcak gariban :(

özel sektör iyice işin ............. çıkarttı:devil:

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Banka şubesine yönlendirilen kredi kartını adreste bulunamadı diye iade eden kuryeleri bilirim ben, çağrı atması iyi bir gelişme:)