Nvidia Sürücü Güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Kaan Emre AKTAŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nvidia Geforce Experience uygulamasından yeni sürücü güncellemesini indirdim. Ama kurulum yap dediğimde kurulum işlemi için hazırlanıyor da kalıyor. Ne yapabilirim birkaç denemeden sonra zar zor yükleyebiliyorum. Bilgisayarı kapatıp baştan açıyorum sonra tekrar kur diyorum. Anca öyle kuruyor. Neden oluyor böyle bilen var mı?

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Windows ile alakalı temiz kurulum yaparken problem yaşatıyor insana zaman zaman. Sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapmak direkt çözüm olacaktır. Zaman zaman AMD' nin driver'ı içinde sorun çıkartabiliyor. Bu sorunu yaşayan çok fazla insan var çözümü temiz kurulum olarak iletiyorlar ve NVDİA ile Microsoft sorunun üzerinde çalıştığını duyurmuş. Takip et istersen.

thelordof

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Nvidia Geforce Experience uygulamasından yeni sürücü güncellemesini indirdim. Ama kurulum yap dediğimde kurulum işlemi için hazırlanıyor da kalıyor. Ne yapabilirim birkaç denemeden sonra zar zor yükleyebiliyorum. Bilgisayarı kapatıp baştan açıyorum sonra tekrar kur diyorum. Anca öyle kuruyor. Neden oluyor böyle bilen var mı?
Aynen o sorunu bende gördüm. Sitesinden indirip yeni sürümü yüklüyorum. Sıkıntıyı böyle çözüyorum.