NVidia GTX & NVidia RTX

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
nvidia-geforce-rtx-2080-3186x2076-graphics-card-4k-20042.jpg

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde GeForce RTX 2080 Ti modelleri tanıtıldı.Benim düşüncem bu modeller tamamen satışa çıktıktan sonra alt modellerde herhangi bir fiyat düşüşü meydana gelebilir yönünde.

Böylece sistem toplamak isteyen arkadaşlar en azından bi süre bekleyerek yeni modellerin tamamen piyasaya sürülmesiyle daha ucuz bi şekilde işlerini halledebilirler mi ?

Bu tamamen benim görüşüm tabii ekonomi bu haldeyken ucuzlama gibi bi ihtimal söz konusu olsa bile pek bişey değişmez gibi :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ekli dosyayı görüntüle 48009
Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde GeForce RTX 2080 Ti modelleri tanıtıldı.Benim düşüncem bu modeller tamamen satışa çıktıktan sonra alt modellerde herhangi bir fiyat düşüşü meydana gelebilir yönünde.

Böylece sistem toplamak isteyen arkadaşlar en azından bi süre bekleyerek yeni modellerin tamamen piyasaya sürülmesiyle daha ucuz bi şekilde işlerini halledebilirler mi ?

Bu tamamen benim görüşüm tabii ekonomi bu haldeyken ucuzlama gibi bi ihtimal söz konusu olsa bile pek bişey değişmez gibi :D
Fiyatlar fazla düşmeyecek. Bütçen sıkıntılı ise GTX 1070 almaya çalış keyfine bak derim. :)

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
RTX=Böbrek

600 dolar+kur+kdv+gumruk+magaza icin kar+vatan bilgisayar kazigi
10.000 TL
Böbrek!!

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
RTX=Böbrek

600 dolar+kur+kdv+gumruk+magaza icin kar+vatan bilgisayar kazigi
10.000 TL
Böbrek!!
Vatan'a çamur attırmam. Görevli yemek yemeye gidiyor. Yerine bıraktığı adam Sıvı Soğutma diye bana anakart gösterdi. Allah'tan 10Dk sonra geldi de bende alışverişimi yaptım :D.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Vatan'a çamur attırmam. Görevli yemek yemeye gidiyor. Yerine bıraktığı adam Sıvı Soğutma diye bana anakart gösterdi. Allah'tan 10Dk sonra geldi de bende alışverişimi yaptım :D.
Satış personellerinin büyük bir kısmı teknik bilgi açısından sıfır zaten, bi kısmının ağzı laf yapıyor, destek desen baştan aşağı üç kağıtçılık :D

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Satış personellerinin büyük bir kısmı teknik bilgi açısından sıfır zaten, bi kısmının ağzı laf yapıyor, destek desen baştan aşağı üç kağıtçılık :D
Yo yo desteğinden memnunum. Sorunsuz ürün iadesi yapabikliyorum.

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hahahahahh :Dd

Death Mark abimiz bilgisizken Vatan bilgisayardan toplattirmis
Ryzen varken i5 7400+1050Ti koymuşlar...
ÜSTELİK PSU EVEREST...

Son düzenleme: