NTV Spor Smart yakında D-Smart'ta!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Futbolseverlerin büyük keyifle izlediği ve 38 hafta süren La Liga’nın her hafta oynanan 10 maçından 8’i, 2 yıl boyunca NTV Spor Smart kanalında olacak.

nn70v.jpg

D-Smart CEO’su Ali Güven, D-Smart’ın Doğuş Holding ile yaptığı işbirliği sonucu D-Smart’ta Temmuz ayında test, Ağustos’ta ise Avrupa ligleri ile yayın hayatına başlayacak olan NTV Spor Smart kanalının hayata geçişi ile ilgili olarak, son dönemde D-Smart’ın yaptığı stratejik ortaklıklar ile öne çıktığını açıkladı. Güven, “Doğuş Grubu ile Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, CNN TÜRK ile NBA gibi projelerle işbirliklerimiz başarılı şekilde devam ediyor. Şimdi Doğuş yayın grubu ile en büyük projelerinden birine daha imza atıyoruz. Yayın hakları Doğuş grubuna ait olan La Liga, EuroLeague ve diğer spor programlarının hazırlanacağı NTV Spor Smart kanalını HD olarak 1.6 milyon D-Smart abonesine ek bir paket olarak sunacağız” dedi.

Doğuş Yayın Grubu CEO’su Cem Aydın, “Şampiyonlar Ligi ve UEFA’dan sonra D-Smart ile yeni bir projeyi başlatıyoruz. NTV Spor, zengin içeriğinden yeni bir kanalın doğuşuna imza atıyor. Yayın hakları bizde olan bazı kıymetli spor içerikleri, sadece D-Smart’tan yayınlanacak bu yeni kanalımızda olacak. Bu işbirliğinin de güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum”dedi.

Medyafaresi

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bir bu kalmıştı parasız izlediğimiz ücreti ne kadar olcak acaba :S

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
İnşallah Real ve Barça maçlarını oraya kaydırmazlar.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Tırt olmuş. Bide D-Smart mı alacaz eve :cursing:

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
NTV Spor 2 dedikleri bu muydu acaba?

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne yaparlarsa yapsınlar. Para veripte üye olmam. D-smart var fakat ücretsiz üyelik:) İlk çıktığı zaman da bunu iddia ediyorlardı.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
ya dsmart batar inş maç izlemeyecez bunların yüzünden
barca real maçlarınıda şifreler bunlar. :mad:

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Eğer Real ve Barça izleyemiyeceksek lanet okuyarak bir D-Smart almak gerekecek.

Zaten İngiltere ligini de izleyemiyoruz...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Anlaşılan bu adamlar bize TV' de rahat rahat hiçbir maçı izlettirmeyecekler. İlla parayı basın öyle izleyin diyorlar. İnşAllah batarsınız da kurtuluruz.

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
no problem sopcast ızlerız :)
sankı az tv den ızlemedık gs maçını her zaman altarnatıf var parasız yayın ıçın

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İnşallah Real ve Barça maçlarını oraya kaydırmazlar.

ya nolcaktı levante sevilla maçlarını mı yayınlıcaklardı. :D

Dsmart ı olanlar için problem yok ama olmayanlar için artık izleyemeyecekler demektır.

ama Türk milleti çıkış yolu mutlaka bulur :D ama kalıtelı goruntu gıbısı olmaz tabi.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
ya nolcaktı levante sevilla maçlarını mı yayınlıcaklardı. :D

Dsmart ı olanlar için problem yok ama olmayanlar için artık izleyemeyecekler demektır.

ama Türk milleti çıkış yolu mutlaka bulur :D ama kalıtelı goruntu gıbısı olmaz tabi.

Levante-Sevilla maçını ancak iddaa kuponunda o maça yer verenler izler. :)

Bence bir tanesi orda bir tanesi burda taktiği yapacaklar.
Örnek ; Real maçı Ntv Sporda ise Barcelona maçı D-smart'da olacak
Bu bile can sıkıcı bir durum benim için.
Zaten NBA için düşünüyordum D-Smart modül kart almayı. Olmazsa önümüzdeki sezon alacağız bir tane...

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Levante-Sevilla maçını ancak iddaa kuponunda o maça yer verenler izler. :)

Bence bir tanesi orda bir tanesi burda taktiği yapacaklar.
Örnek ; Real maçı Ntv Sporda ise Barcelona maçı D-smart'da olacak
Bu bile can sıkıcı bir durum benim için.
Zaten NBA için düşünüyordum D-Smart modül kart almayı. Olmazsa önümüzdeki sezon alacağız bir tane...

aynen dediğin gibi önemli maçları paralı kanala atacaklar zaten bunu da acarlarsa 3 kanal olacak ıstedıklerı gıbı dagıtırlar artık...

ben HD dsmart kullanıyorum ınternetı de dsmart.net...almanı tavsıye ederım yanlız almadan once etrafındakı dsmart kullanıcılarına sor arkadasım sınyal sevıyesı falan dusukse sakın alma hıc bı kanalı ızleyemıyorsun kanal 7 yı bıle (kucumsemek ıcın degıl ornek ıcın yazdım alınanlar olur sımdı :D)

hele kı merkezı sıstemde kullancaksan ve merkezı sıstem arızalı ıse sınyal gucu acısından o zaman dsmart servıslerı bakmıyo merkezı sıstemlere sıstemı takanları bakacak dıyorlar....

bırde dsmartta paket yukseltebılıyosun ama paket dusuremıyorsun onu da soylım ılk bastan ıyı sec hangı paketı kullancagını sonradan gerı donus yok zaten 3 paket var smart - maxı - full ucunden bırı sana gore...

ben bunları hallederım sıkıntı olmaz dıyosun tavsıye derım dsmartı :D :Dama HD cıhaz al tv desteklıyorsa...

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
aynen dediğin gibi önemli maçları paralı kanala atacaklar zaten bunu da acarlarsa 3 kanal olacak ıstedıklerı gıbı dagıtırlar artık...

ben HD dsmart kullanıyorum ınternetı de dsmart.net...almanı tavsıye ederım yanlız almadan once etrafındakı dsmart kullanıcılarına sor arkadasım sınyal sevıyesı falan dusukse sakın alma hıc bı kanalı ızleyemıyorsun kanal 7 yı bıle (kucumsemek ıcın degıl ornek ıcın yazdım alınanlar olur sımdı :D)

hele kı merkezı sıstemde kullancaksan ve merkezı sıstem arızalı ıse sınyal gucu acısından o zaman dsmart servıslerı bakmıyo merkezı sıstemlere sıstemı takanları bakacak dıyorlar....

bırde dsmartta paket yukseltebılıyosun ama paket dusuremıyorsun onu da soylım ılk bastan ıyı sec hangı paketı kullancagını sonradan gerı donus yok zaten 3 paket var smart - maxı - full ucunden bırı sana gore...

ben bunları hallederım sıkıntı olmaz dıyosun tavsıye derım dsmartı :D :Dama HD cıhaz al tv desteklıyorsa...

O konuda sorun yok. 1,5 sene önce yıllık modül kart almıştım D-Smarttan. Erotik kanallar hariç bütün kanallar vardı bende.
Sonra Televizyonumla birlikte satmıştım. Gayet güzel kullanıyordum.
Şimdi yeni aldığım tv de Modül kart girişi destekliyor.
Yaz sonuna doğru alırım heralde yeniden.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
DİJİTAL yayın platformu D-Smart, Doğuş Yayın Grubu ile yaptığı ortaklık anlaşmasıyla İspanya Ligi ‘La Liga’ ve Avrupa basketbolunun zirvesi Euroleague’i, yeni kanal ‘NTV Spor Smart’ta izleyicilerle buluşturuyor. La Liga’nın her hafta oynanan 10 maçından 8’i, Barcelona ve Real Madrid maçlarının tamamı, Euroleague maçları ve tüm spor dalları ile ilgili ünlü isimlerle stüdyo programları 2 yıl boyunca NTV Spor Smart kanalında olacak.

Hürriyet

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Al işte... Ntv Spor da izleyemiyeceğiz daha Real ve Barca maçlarını...

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bende tam tersine sevindim D-Smart abonesiyim ve modül kullanıyorum, modülde TV'ye takılı yani uydu alıcı kullanmıyorum.
La liga maçları başladığında biss şifre girdiğinde maçları uydu üzerinden izleyemiyordum seneye HD kalitesiyle izleyebiliceğim benim için sevindirici bir haber oldu :D

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu ne biçim iş ya..Herşeyi platformlardan mı izleyeceğiz.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
2 ay beleş kullanık d-smart beş para etmez bir platform

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
ntvspor(uydu) da yayınlanmayacak mı yani programlar ?

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Dsmart abonesi olsanız bile ayda 10tl daha vererek la liga ve euroleague maçlarını izleyebileceksiniz.İnanılmaz bir şey ya iki kanal için 10tl bari bir iki spor kanalı daha koyup öyle spor paketi yapsaydınız.İki takım için kimsenin 10tl vereceğini zannetmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yahu ne gerek biss le az tv den la ligayı premier ligi şampiyonlar ligi uefa avrupa ligi ne ararsan var :D dsmart takozlarına para verenlere şaşıyorum

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
HOTBIRD çanagın varsa jsc spor 10 kanalda veriyor

Jsc ler şifreli hocam. :)
Benim önceden bir dll dosyam vardı bütün jsc leri çözüyor izliyordum.. :)

Ya zaten ben bir basketsever olarak Nba için bile olsa almak istiyorum Dsmar modul kart :)

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671