Nova 8 rom için saglam link arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütün linkler kırık sitedeki bana saglam çalışır bir link yollayabilecek arkadaşlara sesleniyorum sesimi duyan varmııı :D

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Miui deneyin :D cm7'yi hiç kurmadım şarj konusunda cm7 iyi diyorlar fakat ne derece doğru bilmiyorum :)

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[FLASH][/FLASH]

Nova 8 rom arıyorumm yardımmmmmm plssssss

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
@kadrisercanoguz

al sana link :) aklımdaydı ama ortada yoktu link. artık var..

nova eight:

http://minus.com/mXR2WJpS4#1

@fiftycent86 eğer 2.2.2 kullanacağım diyorsan bırak v10c yi. nova v8 'i yükle yukarıdaki. o da v10c üzerine yapılmış bir custom rom ve optimus black e yapılan en hızlı ve hatasız romdur.

fiftycent86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@kadrisercanoguz

al sana link :) aklımdaydı ama ortada yoktu link. artık var..

nova eight:

http://minus.com/mXR2WJpS4#1

@fiftycent86 eğer 2.2.2 kullanacağım diyorsan bırak v10c yi. nova v8 'i yükle yukarıdaki. o da v10c üzerine yapılmış bir custom rom ve optimus black e yapılan en hızlı ve hatasız romdur.
nova yükledim dostum çok saol :) ha şöyle bir sorun yaşadım cihazınız bu öğeyi desteklemiyor yazısı çıkıyor bazı uygulamalarda indiremiyorum bunun çözümü nedirki

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
market in türkiye ile uyuşmamasından kaynaklanıyor. market unlocker programını kullan

fiftycent86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
market in türkiye ile uyuşmamasından kaynaklanıyor. market unlocker programını kullan
marketle alakalı değil dostum herhalde,çünkü benim versiyon altta kalıyor 2.2 ya nova kullandığım için versiyon desteklemiyor,unlocker programı indirdim ücretli uygulamalarıda görebiliyorum ama sadece görmekle yetiniyorum :) çünkü ücretli uygulamaları indiremem :) keşke nova 2.3.4 çare bulsaydı,versiyon konusunda bazı program konusunda sadece sıkıntı yaşarım oda olsun nova romu hakikaten beğendim şimdiye kadar donma sorunu yaşamadım,kasmada olmaı,ram 250 civarında herhalde şarjda baya bi gider tahminen şimdiye kadar herşey güzel gidior :) nova ile ilişkimden memnunum :)