Notebook un ekran parlaklıgını artırınca ekran kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

CswI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar notebook da bı sorun olustu... Bılgısayarın ekran parlaklıgı en dusuk sevıyede kaldıgında ekran kapanmıyor kullanabılıyorum ama gozlerım bozulacak cok karanlık :p parlaklıgı bıraz artırrınca ekran kapanıyor ( bilgisayar kapanmıyor) sorun ne olabılır yardımcı olabılır mısınız ? Tesekkurler...

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Notebook'unuzun markası ve modelini yazarmısınız?

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

CswI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driver larımın son güncellemelerini kurdum denedim ama yine aynı :( saolasın ...

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
driver larımın son güncellemelerini kurdum denedim ama yine aynı :( saolasın ...
Bilgisayarınızı güç ayarlarından normal mode ve extreme performance moduna aldınızmı? Güç ayarlarınızı değiştirmeyi deneyin. Bilgisayarınızın açma tuşunun solunda koşar insan şeklinde bir ikon olacak o tuşa basın birde onun solunda yine bir tuş var biri ekran mod'unu ayarlıyor biri performans seçeneklerini yazdığım şekilde ayarlayın birde öyle deneyin. İsterseniz denetim masası>güç seçenekleri şeklindede ayarlayabilirsiniz. Kontrast ayarlarını değiştirin

CswI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginiz için saolun ama denedim hepsini bişi değişmiyor.. galiba bu sorun monitorden kaynaklanıyo :S