Beğendim

• Evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

oğuzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim yanlş yere konu açtıysam özür dilerim...Uzun süre araştırıp sonunda uygun fiyata aldığım notebook soğutucumu sizlere tanıtmak istedim ki belki yararlı olurum...Soğutucunun adı TX Ergo500 5x Ledli soğutucu...

*Adındanda anlaşılabıleceği gibi 5 tane fanı mevcut (4 adet yanlarda kucuk 1 adet ortada buyuk)

*Ayrıca ledli

*Ayarlanabılır fan seviyesi mevcut yani ister fanlar fazla çalışsın ister az çalışsın bu size bağlı

*Fanları kısıp arttırdıkça aynı şekilde ledlerde kısılıp açılıyor...

*Oyun dememde (Assassin's Creed Revelations GTA 5 gibi oyunlarda soğutma bakımından baya etkili oldugunu gördüm)

*Hazırladığım videoda daha açık ve net görülmektedir

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Video boyunca çayı dökmeni bekledim ama olmadı. Hayatımdan 5 dakika 49 saniye çaldın (çünkü bu zaman diliminde atomu parçalayabilirdim). :D

Ürüne gelince tavsiye etme bence kimseye. Çünkü göreceksin ki 1 ay sonra usb girişleri bozulacak 2 ay sonra da çöpe atacaksın. o_O

oğuzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video boyunca çayı dökmeni bekledim ama olmadı. Hayatımdan 5 dakika 49 saniye çaldın (çünkü bu zaman diliminde atomu parçalayabilirdim). :D

Ürüne gelince tavsiye etme bence kimseye. Çünkü göreceksin ki 1 ay sonra usb girişleri bozulacak 2 ay sonra da çöpe atacaksın. o_O
bir 5 dakika 49 saniye daha verelim parçala derim :)
Üründen bi sıkıntım yok şimdilik usb girişlerini kullanmıyorum bile