Note FE Nasıl ?

Note FE +Gear S4 mü yoksa Note 9+ promosyon hediyesi mi ?

• Note FE +Gear S4

Kullanılan: 3 30.0%
  • Note 9 + ??

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

Yağız Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar. GM5 Plus kullanıyorum. Artık bu telefondan gerçekten bıktım. Bu yüzden kendim için telefon bakıyorum da, Note 9 almayı planlıyordum. Note 9 ile ilgili haberler kötü olunca ben de Note FE alıp ileriki Note modellerini beklemeye karar verdim. Bu sayede de Gear S4 alabilecek bütçem kalacak. Ama telefonun en azından 2 sene idare etmesi lazım. Sizce mantıklı bir hareket olur mu ?
(OnePlus 6 da çok dikkatimi çekti ama "kalem" faktörü beni Note serisine çekiyor. Ayrıca Samsung'un kullanıcı deneyimini hiçbir marka veremiyor bence)
@Hakkı Alkan @KaanArli

FatihEmre.212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
NOTE FE bende almayı düşünüyorum teknikte SD 820 işlemcisine benzerlik taşıyan grafik ve cpu'lar barındırıyor. yani standart kullanımlarda kolay kolay sıkıntı çıkarmaz. ama ağır oyunlar oynamaya gelmez ilerde.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Note 9'a bütçeniz yetiyorsa bekleyin alın. 3-4 yıl iş görür.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Note 9 s9+ la aynı olur bence yani o parayı hakedermi bilemem

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 9 da note 8 den çok bi fark olmayacak gibi gözüküyor çünkü seneye 10.yıla özel s10 tanıtılacak samsung çoğu özelliği ona saklayacak. Note 9 da note 8 den farklı olarak gözle görünür şekilde daha iyi kamera Snapdragon 845/exynos 9810 işlemci daha gelişmiş s pen olacak eksta olarak 3850 mah batarya olacak deniliyo eğer olursa çok güzel bi pil deneyimi sunar note 8 de 3300 mah pil olmasına rağmen günü çıkartıyorum.

Yağız Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 9 da note 8 den çok bi fark olmayacak gibi gözüküyor çünkü seneye 10.yıla özel s10 tanıtılacak samsung çoğu özelliği ona saklayacak. Note 9 da note 8 den farklı olarak gözle görünür şekilde daha iyi kamera Snapdragon 845/exynos 9810 işlemci daha gelişmiş s pen olacak eksta olarak 3850 mah batarya olacak deniliyo eğer olursa çok güzel bi pil deneyimi sunar note 8 de 3300 mah pil olmasına rağmen günü çıkartıyorum.
Pil ve kamera performansı çok önemli iki konu ben en iyisi acele davranmayıp bekleyeyim. Tek isteğim "çentik" denen gereksiz tasarım saçmalığının gelmemesi ve 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılmaması.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note 9'a bütçeniz yetiyorsa bekleyin alın. 3-4 yıl iş görür.
Beklemeye karar verdim. Ne kadar yeni olursa kadar uzun dayanır.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Pil ve kamera performansı çok önemli iki konu ben en iyisi acele davranmayıp bekleyeyim. Tek isteğim "çentik" denen gereksiz tasarım saçmalığının gelmemesi ve 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılmaması.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Beklemeye karar verdim. Ne kadar yeni olursa kadar uzun dayanır.
Note 9 da çentik olmaz için rahat olsun samsung çentikli telefon çıkartırsa apple a rakip olarak çıkartır ki bu telefon iphone x in çektiğinden daha kullanışlı olur emin ol.Kulaklık girişini bu saatten sonra kaldırmaz samsung sen en iyisi çıkınca bi tane note 9 al zaten her türlü piyasanın kralı olacak tıpkı bu seneki note 8 gibi

Yağız Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 9 da çentik olmaz için rahat olsun samsung çentikli telefon çıkartırsa apple a rakip olarak çıkartır ki bu telefon iphone x in çektiğinden daha kullanışlı olur emin ol.Kulaklık girişini bu saatten sonra kaldırmaz samsung sen en iyisi çıkınca bi tane note 9 al zaten her türlü piyasanın kralı olacak tıpkı bu seneki note 8 gibi
Ön siparişten de bi Gear kaptım mı daha da bi süre telefon almam.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ön siparişten de bi Gear kaptım mı daha da bi süre telefon almam.
Yemede yanında yat.Ben note 8 i en az 3 sene kullanmayı düşünüyorum çünkü gerekli donanım ve özelliklere fazlasıyla sahip sende 4 sene rahat bi şekilde kullanabilirsin

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Yani Note FE'yi uygun fiyata amiral gemisi özellikler taşıyan cihaz isteyen arkadaşlara öneriyoruz. Note FEyi alsanız 2-3 sene sizi tabii ki götürür. Ama Note 9 alabilecek bütçeye sahipseniz Note FE'ye hiç bakmaya gerek yok. :D Note 9'u bekleyin derim ki galiba öyle karar vermişsiniz. Ayrıca akıllı saatler güzeller özellikle Samsung'un akıllı saatleri başarılılar ama akıllı saatlere çok gerek olduğunu düşünmüyorum.

Yağız Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani Note FE'yi uygun fiyata amiral gemisi özellikler taşıyan cihaz isteyen arkadaşlara öneriyoruz. Note FEyi alsanız 2-3 sene sizi tabii ki götürür. Ama Note 9 alabilecek bütçeye sahipseniz Note FE'ye hiç bakmaya gerek yok. :D Note 9'u bekleyin derim ki galiba öyle karar vermişsiniz. Ayrıca akıllı saatler güzeller özellikle Samsung'un akıllı saatleri başarılılar ama akıllı saatlere çok gerek olduğunu düşünmüyorum.
Bütçe hazır bile. ?Bir de akıllı saatin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Zaten aşırı yüksek bir fiyata satışa çıkacak olursa halen kullanmaktan oldukça keyif aldığım Mi Band 2 ile yoluma devam ederim.