Note 9 arka taraf tasarım

Bu konuyu okuyanlar

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar merhaba .Aklıma takılan 2 soruyu sormak istiyorum.Note 9 sahibiyim .

1. telefonun arkasında imei numarası seri numrası ve samsung türkye garantili şeklinde telefonun altında yazıyor kasa üzerine baskı yapılmış bu normal mi sizde de böylemi
  2. telefon kutudan 9.0 olarak açıldı ve şubat güvenlik güncellemesi yapılmış olarak açıldı bu normal mi .

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Kullanıcısı olmadığım için IMEI olayını bilmiyorum ama telefon son üretim ürünlerden biriyse kutudan 9.0 olarak çıkabilir.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kutusu nasıldı açılmış olma ihtimali açısından? Açar açmaz mı güncelleme geldi acaba, bence bunu samsung türkiye'ye sorun.

Kullanıcısı olmadığım için IMEI olayını bilmiyorum ama telefon son üretim ürünlerden biriyse kutudan 9.0 olarak çıkabilir.

Ama şubat güncellemesi ile gelmiş arkadaşa yani fırından taze çıkar gibi.:)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Kutusu nasıldı açılmış olma ihtimali açısından? Açar açmaz mı güncelleme geldi acaba, bence bunu samsung türkiye'ye sorun.

Şubat güncellemesinin ne zaman geldiğini bilmiyorum. 1 hafta içerisinde geldiyse orasını bilemem tabi ama Şubat ayının başlarında verildiyse o zaman sorun olmayabilir.

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
O telefon kullanılmış.

Samsung türkiye 2 yıl garantili 0 kutulu idi. faturasıda o gün yazıldı.Kutunun içindeki siyah bandı gözümün önünde beraber açtık ve telefonun jiletini falan üstündeydi .Kullanılmış olma ihtimali neredeyse yok ki vodafone nin isminini taşıyan bir bayi idi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kuyuyu açtım eve gelip kurulumu yaptım ve telefon hakkındalar kısmında
one UI sürüm : 1.0
android sürüm: 9
güvenlik yaması düzeyi : 1 şubat 2019
yazıyordu .

Samsung türkiye 2 yıl garantili 0 kutulu idi. faturasıda o gün yazıldı.Kutunun içindeki siyah bandı gözümün önünde beraber açtık ve telefonun jiletini falan üstündeydi .Kullanılmış olma ihtimali neredeyse yok ki vodafone nin isminini taşıyan bir bayi idi.

Kuyuyu açtım eve gelip kurulumu yaptım ve telefon hakkındalar kısmında
one UI sürüm : 1.0
android sürüm: 9
güvenlik yaması düzeyi : 1 şubat 2019
yazıyordu .

Bide note 9 kullanan kullanıcıların telefonun arkasında alt tarafda model no imei no ve samsung türkiye garanti şeklinde yazı yazıyor mu ?

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Açılan cihazı kutulamak çok kolay

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Kurulumu yaptıktan sonra böyle yazması normal değil mi?
İndirmiş demek ki..
2244d9f889d557fe243184e894182e3a.jpg

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Kurulumu yaptıktan sonra böyle yazması normal değil mi?
İndirmiş demek ki..
2244d9f889d557fe243184e894182e3a.jpg
Şimdi kurulumu yaptım evet telefonu kurdum işte hesap bilgileri mailler güvenlik protokolleri v.s ana ekrana gelip ayarlasan baktigim da bu yazdiklarim vardı. Ekstra olarak bir güvenlik yada sistem güncellemesi gelmemişti o kafama takılmıştı. Geri bildirim için teşekkürler