Note 8'in Kronik Problemi Bu Mu? 3 Kutuda Aynı Sorun!

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sorun değil camın fiziksel özelliğinden optik bir olay defo,arıza değil ...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
upload_2017-10-21_19-15-25.png

Amoled ekranlarda ışık sızması olmaz tamamen göz yanılması ekran piksellerden oluşur

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
@Death Mark. Sen bari yapma kardes.bölge bölge sızdırmış işte.adam bi hevesle almış,morali bozulmuş.bu giderilebilecek bi problem.bakın ilerki sevkiyatlarda bu problem tamamen kalkacak.sam bunu bu şekilde bırakmaz.burası Türkiye burda olur ama Amerika’da Avrupa’da yani insanına her türlü sahip çıkılan yerlerde götürür adamın beynine koyarlar o telefonu.3 ay sorgusuz sualsiz iade etme hakları var götürüp.öyle bi hakkın olsa bu şekilde kullanır mısın?götürür geri verir misin?şayet almış olsaydın.

Ya bu arada arkadaşlar yaratıcı fikirlerinize hayranım.samsung’dan önce çözmüşsünüz meseleyi.yanları bişeylerle kapattırma buluşundan bahsediyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
@Death Mark. Sen bari yapma kardes.bölge bölge sızdırmış işte.adam bi hevesle almış,morali bozulmuş.bu giderilebilecek bi problem.bakın ilerki sevkiyatlarda bu problem tamamen kalkacak.sam bunu bu şekilde bırakmaz.burası Türkiye burda olur ama Amerika’da Avrupa’da yani insanına her türlü sahip çıkılan yerlerde götürür adamın beynine koyarlar o telefonu.3 ay sorgusuz sualsiz iade etme hakları var götürüp.öyle bi hakkın olsa bu şekilde kullanır mısın?götürür geri verir misin?şayet almış olsaydın.

Ya bu arada arkadaşlar yaratıcı fikirlerinize hayranım.samsung’dan önce çözmüşsünüz meseleyi.yanları bişeylerle kapattırma buluşundan bahsediyorum.

Telefon mu açılmıyor donuyor mu patlıyormu? samsung destek sitesinde belirtmiş bu s8 de söz konusu o modellerde niye itiraz edilmedi arkadaşların sorunu başka olabilir İphone 8 çıkıyor bu sorunlar daha yeni yeni göz önüne geliyor resmen sabote etme söz konusu denilebilir Donanım haber de de bu olay yayınlandı ordanda araştırabilirsin

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
arıza,hata,defo yok ışık sızması da yok ışık sızması var diyenler göz doktoruna gitmeli.

M

Murat Burç

SDN Okuru

Sen git patır patır patlayan iPhone 8'lere laf at hade :D :D
Aynı onular S6 Edge ve S7 Edge'de de konuşuldu bu ışık yansıması, sızması değil :D

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
@Ozgurtoy yukardaki yorumlara bi bakabilir misiniz?yalan mı konuşuyosunuz arkadaşım?sabotaj mı yapıyorsunuz siz samsung’a???ve bir de sorun olmadığı halde(sözde),nasıl olduda 5000 tl’lik birbtelefonda 2-3 paket daha açtılar?bi izah etmeniz mümkün mü?az kaldı yalancı damgası yemenize.kusura bakmayın.

İyi forumlar..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
@Ozgurtoy yukardaki yorumlara bi bakabilir misiniz?yalan mı konuşuyosunuz arkadaşım?sabotaj mı yapıyorsunuz siz samsung’a???ve bir de sorun olmadığı halde(sözde),nasıl olduda 5000 tl’lik birbtelefonda 2-3 paket daha açtılar?bi izah etmeniz mümkün mü?az kaldı yalancı damgası yemenize.kusura bakmayın.

İyi forumlar..

Bence yalan üstüne yalan 2-3 paket açmak nedir ya Samsung un yetkili başkanımı bu defolu ürün aratırmış gibi

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

İyi forumlar..
milletimi inandırmak zorunda degisım elimde servis formlarını var size yaşadığım olayı anlattım kendi kendinize triplere girdiniz nie yalan söyleyim servisin orjinal resmi kasalı değişim formlarını var formda değişim nedeni çerçevede ışık sızması neyin kafasını yaşıyor bu millet anlamadim
Screenshot_20171021-001017.jpg

--- Gönderi Güncellendi ---
Cihazi sirkeci samsung magazasindan aldim isik sizmasi vardi emaar samsunga servise verdim 4 gun sonra urun degisimi yapilacak die aradilar gittim emaar samsunga sifir kutu note 8 actilar değişim için acılan kutudaysa ışık sızması olduğu için bir kutu daha açtılar ondada ışık sızması çıkınca araştırma yapmak için benden sure istediler 2 gün 2 gün sonra gittiğimde bu bir ariza değil vs dendi bende kabul atmadım o gün bana 1 sıfır kutu daha açtılar neden yalan söyleyim size allahım yarabbim

Reaksiyon puanı
5,172
Burada bir grup arkadaş yanlış anlamış ışık sızması yokn dediysek panelden kaynaklı bir sorun yok dedik hatta ekran paneli oynamış olabilir dedik.

Hatta bunların üzerine bir arkadaş dedi ki o zaman bu tarz sorun olmayan panelden bulacağız bizde dedik ki panel sonradanda oynayabilir.

Allah aşkına kim bu olayı yalanladı ihale bize patlamasın...

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
milletimi inandırmak zorunda degisım elimde servis formlarını var size yaşadığım olayı anlattım kendi kendinize triplere girdiniz nie yalan söyleyim servisin orjinal resmi kasalı değişim formlarını var formda değişim nedeni çerçevede ışık sızması neyin kafasını yaşıyor bu millet anlamadim
Ekli dosyayı görüntüle 28935
--- Gönderi Güncellendi ---
Cihazi sirkeci samsung magazasindan aldim isik sizmasi vardi emaar samsunga servise verdim 4 gun sonra urun degisimi yapilacak die aradilar gittim emaar samsunga sifir kutu note 8 actilar değişim için acılan kutudaysa ışık sızması olduğu için bir kutu daha açtılar ondada ışık sızması çıkınca araştırma yapmak için benden sure istediler 2 gün 2 gün sonra gittiğimde bu bir ariza değil vs dendi bende kabul atmadım o gün bana 1 sıfır kutu daha açtılar neden yalan söyleyim size allahım yarabbim

Yani arkadaşım.niye kabul edeceksin?en iyisini yapmışsın.niye kabul edecek millet o kadar para veripte?bi bölgeden ışık sızacak yok öbür tarafından sızmayacak.adamın psikolojisini bozar yav.
Birde en son size açılan kutudan çıkanda herhangi bir sorun yok değil mi?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yalan dedin demedik bu durum arıza değil diyoruz.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Burada bir grup arkadaş yanlış anlamış ışık sızması yokn dediysek panelden kaynaklı bir sorun yok dedik hatta ekran paneli oynamış olabilir dedik.

Hatta bunların üzerine bir arkadaş dedi ki o zaman bu tarz sorun olmayan panelden bulacağız bizde dedik ki panel sonradanda oynayabilir.

Allah aşkına kim bu olayı yalanladı ihale bize patlamasın...

Bende zaten panelden kaynaklı bir sorun var dedim mi ?montajdan şundan bundan kaynaklı herneyse sorun var işte.gün gibi ortada.

Nasıl yani sonradan da oynayabilir?adam aldı koydu cebine aaa noldu?panel oynadı.noldu?ışıklı not8 oldu.

Bakın yine söylüyorum bu problemi sam böyle bırakmaz... (yada bunları bize kakalar,sağlamlarını hak eden ülkelerin insanlarına verir.bize göre nasılsa zaten sorun yok.)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende zaten panelden kaynaklı bir sorun var dedim mi ?montajdan şundan bundan kaynaklı herneyse sorun var işte.gün gibi ortada.

Nasıl yani sonradan da oynayabilir?adam aldı koydu cebine aaa noldu?panel oynadı.noldu?ışıklı not8 oldu.

Bakın yine söylüyorum bu problemi sam böyle bırakmaz... (yada bunları bize kakalar,sağlamlarını hak eden ülkelerin insanlarına verir.bize göre nasılsa zaten sorun yok.)
Evet bana göre sorun değil bence bu bir ışık yansıması.
Ayrıca Samsung, LG veya başka bir şirket değil sorunlu cihazları bizim gibi ülkelere kaktırsın.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Hala “bana göre sorun değil” diyo adam ya.ne olmasını bekliyosun arkadaş ya?fukuşima etkisi filan mı yaşatmasını istiyosun “sana göre” bir sorun olabilmesi için???

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hala “bana göre sorun değil” diyo adam ya.ne olmasını bekliyosun arkadaş ya?fukuşima etkisi filan mı yaşatmasını istiyosun “sana göre” bir sorun olabilmesi için???
Bu ışık sızması olarak bahsedilen sorun aynı şekilde S7 Edge ve S6 Edge'de de dillendirildi anlatabiliyor muyum?

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yani arkadaşım.niye kabul edeceksin?en iyisini yapmışsın.niye kabul edecek millet o kadar para veripte?bi bölgeden ışık sızacak yok öbür tarafından sızmayacak.adamın psikolojisini bozar yav.
Birde en son size açılan kutudan çıkanda herhangi bir sorun yok değil mi?
en son acılan kutudaysa ışık sızması var para iadesi yapmadıkları için son kutuyu almak zorunda kaldım tüketici mahkemesine başvurudan pazartesi ben 5 bin tl veriyorsam note 8 e nokta hata olmaması lazim

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
en son acılan kutudaysa ışık sızması var para iadesi yapmadıkları için son kutuyu almak zorunda kaldım tüketici mahkemesine başvurudan pazartesi

Kolay gelsin.inşallah halledersin meseleni.o kadar para vericen paranla rezil olucan.işe bak.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sorun yok arıza da yok tamamen karalama amaçlı açılmış konu bu.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Hee öyle öyle.dün apple’dan aradılar.yav dediler teknikercnyt,sdn’de bi yaz bakalım şöyle kallavi bişeyler ama yanına üç beş kişi bul,başlık açtır yazdıttır böyle cayır cayır.sana dediler bi milyon dolar çıkartıyoruz hemen.hasss dedim ya Tim.o parayı zaten adamlara dağıtıcam ben köpeğin önüne atsan yemez bi milyon dolar ne?(bi moralim bozuldu).benle dedim bişey bulma canımı sıkma benim dedim.bi afalladı baştan(tırstı tabi biraz)baktı olmicek tamam dedi sanada dedi ayarlarım ben bizim hisselerden dedi.az daha burdan kalkıp gidiyodum amerika’ya bunu linç etmeye(bu düşük teklif karşısında).sonra düşündüm boşver dedim ya.işim belli gücüm belli.otur işte yaz sdn’de sen yazılarını,bul sağdan soldan adamlarını.açtır sahte başlıklarını.düzenlet sahte evraklarını yayınlattır işte sdn’de, bulduğun işbirlikçi adamlarına.tim’e bazen kafam bozuluyo(çok laubali olabiliyor ikili sohbetlerimizde),ama jony iyidir bak(tasarımcımız) efendi çocuk.bunlarla geçen yine oturduk ama bu sefer komple apple’ca gelmişler böyle teknik elemanı-tasarımcısı-işçisi-çaycısı çorbası.noluyo lan dedim.dediler abi durumlar bozuk çok ciddi.hemen dediler kampanya başlatıyoruz cayır cayır karalıyoruz bunları sen olmazsan olmaz abi dediler.planı projeyi bi kurduk ver yansın ben cansın.

Ama işte böyle yakalıyolar insanı.tamam iyiyiz kaliteyiz bu karalama komplo işlerinde ama iyinin iyisi var demekki.valla böyle şahan gibi enseliyiveriyorlar adamı.

Ya bide bu apple hissiyatsız ya bak o kadar karaladık ettik sahte belgeler şunlar bunlar düzenlettik insan bi arar bi tenkyu der.arasınlar bende seni tenkyu diycem kafam attı.bi şirket çalışanlarına sahip çıkmalı.lan tim.kaçtı bunun numarası.yakalandık zaten.

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu bir sorun
normaldir kavistendir diyip kapatmaya çalışıyorlar
yandaki ışık tam bir florasan, çok sinir bozucu,
bu telefonu aldıysanız, açmadan sağına soluna bakmadan kılıf takmayın
takıntılı biri iseniz kısacası bu telefonu almayın, çünkü ürün hatalı, karşınızdaki servis de apple değil, he he diyorlar, kırarsınız telefonu olan cebinize olur. ya da benim gibi yapın tüketici mahkemesine verin bekleyin.

Volkan52k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.500 tl edecek bi cihaz degil ne iphone ne samsung hic biri etmez yazik paralara

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hemde nasıl, iphone x i gördükten sonra 10 sn düşünmeden aldığım telefondu. fakat sanki telefon berber salonu ve yanda florasan var

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bu bir sorun
normaldir kavistendir diyip kapatmaya çalışıyorlar
yandaki ışık tam bir florasan, çok sinir bozucu,
bu telefonu aldıysanız, açmadan sağına soluna bakmadan kılıf takmayın
takıntılı biri iseniz kısacası bu telefonu almayın, çünkü ürün hatalı, karşınızdaki servis de apple değil, he he diyorlar, kırarsınız telefonu olan cebinize olur. ya da benim gibi yapın tüketici mahkemesine verin bekleyin.
bu arıza yada sorun değil camın yapısından kaynaklı normal bişey.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu durum arıza olmaması lazım gündüz ışığında görüyorsanız sıkıntı vardır ama çok karanlık bir ortamda görüyorsanız normaldir yanlış anlaşılmasın

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
karanlıkta aydınlıkta her zaman belli, samsung servisi kendisi de gördü, avm de spotlar altında bile belli

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu arıza yada sorun değil camın yapısından kaynaklı normal bişey.

normal mi, ekranı yatay tuttuğunuzda ortaya çıkan paralel florasan
bazılarında iki tarafta birden, bazılarında ya sağında ya solunda, bazılarında hiç yok, bu veri zaten hata için yeterli