Note 8'in Kronik Problemi Bu Mu? 3 Kutuda Aynı Sorun!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hee öyle öyle.dün apple’dan aradılar.yav dediler teknikercnyt,sdn’de bi yaz bakalım şöyle kallavi bişeyler ama yanına üç beş kişi bul,başlık açtır yazdıttır böyle cayır cayır.sana dediler bi milyon dolar çıkartıyoruz hemen.hasss dedim ya Tim.o parayı zaten adamlara dağıtıcam ben köpeğin önüne atsan yemez bi milyon dolar ne?(bi moralim bozuldu).benle dedim bişey bulma canımı sıkma benim dedim.bi afalladı baştan(tırstı tabi biraz)baktı olmicek tamam dedi sanada dedi ayarlarım ben bizim hisselerden dedi.az daha burdan kalkıp gidiyodum amerika’ya bunu linç etmeye(bu düşük teklif karşısında).sonra düşündüm boşver dedim ya.işim belli gücüm belli.otur işte yaz sdn’de sen yazılarını,bul sağdan soldan adamlarını.açtır sahte başlıklarını.düzenlet sahte evraklarını yayınlattır işte sdn’de, bulduğun işbirlikçi adamlarına.tim’e bazen kafam bozuluyo(çok laubali olabiliyor ikili sohbetlerimizde),ama jony iyidir bak(tasarımcımız) efendi çocuk.bunlarla geçen yine oturduk ama bu sefer komple apple’ca gelmişler böyle teknik elemanı-tasarımcısı-işçisi-çaycısı çorbası.noluyo lan dedim.dediler abi durumlar bozuk çok ciddi.hemen dediler kampanya başlatıyoruz cayır cayır karalıyoruz bunları sen olmazsan olmaz abi dediler.planı projeyi bi kurduk ver yansın ben cansın.

Ama işte böyle yakalıyolar insanı.tamam iyiyiz kaliteyiz bu karalama komplo işlerinde ama iyinin iyisi var demekki.valla böyle şahan gibi enseliyiveriyorlar adamı.

Ya bide bu apple hissiyatsız ya bak o kadar karaladık ettik sahte belgeler şunlar bunlar düzenlettik insan bi arar bi tenkyu der.arasınlar bende seni tenkyu diycem kafam attı.bi şirket çalışanlarına sahip çıkmalı.lan tim.kaçtı bunun numarası.yakalandık zaten.

bu bir sorun
normaldir kavistendir diyip kapatmaya çalışıyorlar
yandaki ışık tam bir florasan, çok sinir bozucu,
bu telefonu aldıysanız, açmadan sağına soluna bakmadan kılıf takmayın
takıntılı biri iseniz kısacası bu telefonu almayın, çünkü ürün hatalı, karşınızdaki servis de apple değil, he he diyorlar, kırarsınız telefonu olan cebinize olur. ya da benim gibi yapın tüketici mahkemesine verin bekleyin.

4.500 tl edecek bi cihaz degil ne iphone ne samsung hic biri etmez yazik paralara

hemde nasıl, iphone x i gördükten sonra 10 sn düşünmeden aldığım telefondu. fakat sanki telefon berber salonu ve yanda florasan var

bu bir sorun
normaldir kavistendir diyip kapatmaya çalışıyorlar
yandaki ışık tam bir florasan, çok sinir bozucu,
bu telefonu aldıysanız, açmadan sağına soluna bakmadan kılıf takmayın
takıntılı biri iseniz kısacası bu telefonu almayın, çünkü ürün hatalı, karşınızdaki servis de apple değil, he he diyorlar, kırarsınız telefonu olan cebinize olur. ya da benim gibi yapın tüketici mahkemesine verin bekleyin.
bu arıza yada sorun değil camın yapısından kaynaklı normal bişey.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Bu durum arıza olmaması lazım gündüz ışığında görüyorsanız sıkıntı vardır ama çok karanlık bir ortamda görüyorsanız normaldir yanlış anlaşılmasın

karanlıkta aydınlıkta her zaman belli, samsung servisi kendisi de gördü, avm de spotlar altında bile belli

servis, bu sorun diyor, fakat merkez asla diyor, iş çarşambadan sonra mahkemede artık, bilirkişi bakacak, bilirkişinin de umarım tanıdıklarından biir bu telefondan almıştır.
--- Gönderi Güncellendi ---
:), eğer ki sayfayı beyaz değil de siyah seçersem yazıları da siyah yerine beyaz seçersem o zaman ışık azalıyor. Note 8 alacaklara duyurulur:):)

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
servis, bu sorun diyor, fakat merkez asla diyor, iş çarşambadan sonra mahkemede artık, bilirkişi bakacak, bilirkişinin de umarım tanıdıklarından biir bu telefondan almıştır.
--- Gönderi Güncellendi ---

:), eğer ki sayfayı beyaz değil de siyah seçersem yazıları da siyah yerine beyaz seçersem o zaman ışık azalıyor. Note 8 alacaklara duyurulur:):)
Ben hiçbiri note 8 de böyle bir durumla karşılaşmadım sadece senin cihazda sorun olabilir diye düşünüyorum

Önce bende bu olayı ışık sızması zannettim ve benimde canımı sıktı, ancak daha sonra fark ettim ki bu durum yansıma, şöyle izah edeyim:
Ekran tamamen beyaz değil de parça parça beyaz bir ekran açın, telefonu hafif bir şekilde yukarı aşağı döndürerek hereket ettirdiğinizde kenardaki sızma gibi görülen ışıkların hareket ettiğini göreceksiniz yani yukarı döndürünce ışıklar aşağı doğru kayıyor, aşağı döndürünce de yukarı. Egerki sızma olsaydı sızan ışık yer değiştirmezdi. Bu yansıma olduğunu gösteriyor. Fiber optik kabloların ışığı ucuna yansıttığını görmüşsünüzdür aynı mantık ile kıvrımlı ekran ışığı ekran kenarına iletiyor ve dikkat edin telefonun kasası parlak ve ekranın kenarına gelen ışığı yansıtıyor. Zaten ekranı kapattığınızda ışık sızan yerler tepenizde ışık varsa onu da yansıtıyor. Aslında bu durumu önleyebilirlerdi bu yansımayı engellemeleri için kasa ve ekran açısını biraz (çok az) değiştirselerdi yansıma gözümüze gelmez bizi rahatsız etmezdi nitekim bazı telefonlarda bu durumu yaşamayanların yansıma açısının farklı olduğunu düşünüyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada olayı yukarıdaki video da çözen arkadaş, senin cihazında sızma (yansima) yok.
Yalnız paylaştığın video açıkladığım olayı anlatan güzel bir ornek olmuş aynı ekran filminin ışığı kenarına iletmesi gibi ekranın kendisi de bu şekilde ışığı iletiyor ve parlak kasadan yansıma oluyor. Zaten bu durumdan şikayeti olanların bir çoğunun telefonunda ekran filmi yok benim telefonumda olduğu gibi.

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Yasaklı
o sorun değil kronik sorun hiç değil kronik sorun iphone x modelinde bolca var SGN8 camında anti refle madde olmadığından kaynaklı bir durum... shepple botlara kanmayın...

o sorun değil kronik sorun hiç değil kronik sorun iphone x modelinde bolca var SGN8 camında anti refle madde olmadığından kaynaklı bir durum... shepple botlara kanmayın...

bende note 8 var iphone x de var ama kronikj bi sorun yok bu durum çoğu modelde var bu kasa açıklığı değil ışık yansıması bu durum telefonun su geçirme özelliğini vs etkilemiyor kasa açık değil yani ayrıca note 8 in şarjı çok çabuk iniyor % 100 söktükten 1 dk sonra tık tık düşmeye başlıyor kurcalar iken

imhotep

Profesör
Yasaklı
bende note 8 var iphone x de var ama kronikj bi sorun yok bu durum çoğu modelde var bu kasa açıklığı değil ışık yansıması bu durum telefonun su geçirme özelliğini vs etkilemiyor kasa açık değil yani ayrıca note 8 in şarjı çok çabuk iniyor % 100 söktükten 1 dk sonra tık tık düşmeye başlıyor kurcalar iken
kullanıp şarjın bitmemesini istemek... komik bir fenomen...

Bu sorun benim S8'de telin sağında bi kısım var ve telin üstünde ön kameranın üstünde var. Endişe etmedim değil ve bu yüzden su geçirmesini etkiliyor mu diye su geçirme oluyo mu diye telin yarısını suya soktum su geçirme olmadı.