Note 8'in Kronik Problemi Bu Mu? 3 Kutuda Aynı Sorun!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

samizeldestan

Asistan
Apple bu sorunu üstün stabilitesi ile bertaraf edecektir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kaldı ki bu bir sorun değil yüce Apple'a karşı oynanan bir komplo.
Etmişte zaten kadın herhangi bir yanıt alamadan geri dönmüş :D Ekranı gövdesinden ayrılan iPhone 8 Plus'lar daki komplonun aynısımı acaba? :rolleyes:

samizeldestan

Asistan
Kardeşim ne demeye çalışıyorsun? Hangi Android üreticisi para verdi sana hepsi oyun diyorum sana bak ben büyük oyunu bozdum.
Beni kendinlemi karıştırıyorsun? Bana kimsenin para falan verdiği yok. Android'i veya Samsung'u savunduğum da yok. Apple'ı kötülediğimde yok. Ben ortada olanları söylüyorum sen başka türlümü anlıyorsun? Ben senelerdir Samsung kullanan biriyim. iPhonu sevmiyorum, sevmememin nedenide iOS işletim sistemi bana göre değil. Ama bugüne kadar kullandığım Samsung cihazlarında ne zaman bir sorun gördüysem bunun resmini, hatta videosunu çekip bütün sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıp, yorumda bulunup insanların dikkat etmesini söyleyen biriyim. Asıl ben seni anlamadım neden bu kadar hararetlendin? Apple'da hissen falan mı var?

Murat Burç

Def<3Öm
Ama bugüne kadar kullandığım Samsung cihazlarında ne zaman bir sorun gördüysem bunun resmini, hatta videosunu çekip bütün sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıp, yorumda bulunup insanların dikkat etmesini söyleyen biriyim.
Ya kardeşim o zaman kastığı için dakka başı video atman lazım
Apple karşısında zamzung nedir ya bırakın bu işleri

samizeldestan

Asistan
Ya kardeşim o zaman kastığı için dakka başı video atman lazım
Apple karşısında zamzung nedir ya bırakın bu işleri
Kasan ne? Galaxy S2, S3 kullanıyorsan doğrudur kasabilir. Android'in doğası gereği düşük donanımlarda telefon kasar. Buna Samsung'un yapabileceği birşey yok. Sorun işletim sistemi olan ANDROİD'DE. Ama ben 2 yıl boyunca Galaxy Note 5 kullandım gayette memnundum kasma vs. olayıda yoktu. Ha Samsung'un donanımları ile iOS'u birleştirirsen o telefon bütün iPhone'lardan daha hızlı olur emin ol.

Murat Burç

Def<3Öm
Kasan ne? Galaxy S2, S3 kullanıyorsan doğrudur kasabilir. Android'in doğası gereği düşük donanımlarda telefon kasar. Buna Samsung'un yapabileceği birşey yok. Sorun işletim sistemi olan ANDROİD'DE. Ama ben 2 yıl boyunca Galaxy Note 5 kullandım gayette memnundum kasma vs. olayıda yoktu. Ha Samsung'un donanımları ile iOS'u birleştirirsen o telefon bütün iPhone'lardan daha hızlı olur emin ol.
S8 bile Kasım kasım kasiliyor hiç biri iPhone 5s bile olamaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şaka bir yana çok memnun samsungcu bir S7 kullanıcısı ve Apple düşmanı ile Samsung Apple kavgası yapıyorsun :D

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Şimdi Bu Işık sızması mevzusu fasafiso mu yoksa öyle bir şey var mı? Biri bana bir şey anlatsın

mia.wallace

Doçent
adam apple'dan ölümüne nefret ediyor kardeşim :D trolledi biraz seni

ozgun7

Doçent
İnsanlar olarak bizde sızıyoruz arada bırakın ışık ta sızsın bişy olmaz :d

BabaSchtroumpf

Asistan
bu edge ekran yuzunden kaynakli olan bi sorun herhalde,forum haber donanimda'da s8'de ayni sorunu yasayan insanlar var yapacak bir sey yok sanirim bu konuda.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Yalnız o sızma kasanın açıklığından kaynaklanıyorsa yanlış görmediysem su geçirmezlik özelliğini sabote edebilir

stat counter