Note 8 mi? iPhone X mi? Ya da piyasadaki en iyi telefon nedir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Lütfen profesyonel yardım ve ikna edici teknolojik destek verebilirseniz sevinirim ? Yıllardır Note serisini kullanıyorum hiç sıkıntım olmadı ama bi aksiyona gireyim mi iphone modelleri X ile birlikte biraz ilgimi çekmeye başladı ... Sizce ne yapmalıyım ?

Aksiyon seversen neden olmasın ;) arkadaşım her iki telefonda güzel ıphone x gerçekten çok farklı ama yine de aradaki fiyat farkını göz önüne alırsak note 8 derim yok para önemli değil dersen ıphone x tasarım olarak çok başarılı bence

Aksiyon seversen neden olmasın ;) arkadaşım her iki telefonda güzel ıphone x gerçekten çok farklı ama yine de aradaki fiyat farkını göz önüne alırsak note 8 derim yok para önemli değil dersen ıphone x tasarım olarak çok başarılı bence
tasarım konusu sanki biraz kişiden kişiye değişiyor

İphone a geçersen maddi olarak hiç bir şekilde mağdur olmayacaksın bunu garanti edebilirim fakat iphone x 6 bin lirayı hak eden bir telefon değil benim gözümde.Ya düşünsene 10. yıla özel bi telefon yapıyosun kutusu aynı kutu içeriği aynı kaç sene önce koyman gereken kablosuz şarz özelliğini koyuyosun kablosuz şarz adaptörünü 10.yıl cihazını alan adama kutuda değilde parayla veriyosun bu kadar olur ancak yani.Note 8 de adaptörüne kadar kutuda geliyo ücretide daha makul note kullanmışsın zaten ne işin var x le al note 8 babalar gibi kullan

tasarım konusu sanki biraz kişiden kişiye değişiyor
Ya zaten tartışmaya açık bir konu olmadığı için fazla söze gerek Yok aradaki fiyat farkı ortada tabiki note 8 şu da var x kötü bir telefonmu değil gayet başarılı fiyat farkı küçümsenecek kadar az değil bir askeri ücretlinin aylığı kadar fark hatta hızlı şarj kaplosuz şarj gibi sistemi de alayım dersen çok daha fazlaya geliyor

Lütfen profesyonel yardım ve ikna edici teknolojik destek verebilirseniz sevinirim ? Yıllardır Note serisini kullanıyorum hiç sıkıntım olmadı ama bi aksiyona gireyim mi iphone modelleri X ile birlikte biraz ilgimi çekmeye başladı ... Sizce ne yapmalıyım ?
Note 8 devam et son gaz bence

Normalde note önermem ama yıllardır kullanıyosan ve memnundan devam et çünkü her ne kadar android olsada standart telefonlardan farklı bi konsepti var vede iphone geçersen çok eksiklik hissedersin

bence eğer fiyatları aynı olsaydı iphone x alman mantıklı olabilirdi. Ama şu an aradaki fiyat farkı çok yüksek o yüzden kesinlikle note 8

stat counter