Note 8 hala alınır mı?

BoJack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Dostlar ben aslında Note 8 almaya kesin gözle bakıyordum fakat s9+ ile ikisi arasında kaldım. Note 8'in tasarımı çok hoşuma gidiyor fakat s9+ daha performanslı. Bu performans farkını günlük kullanımda hisseder miyim? Bu performans farkı için s9+ almaya değer mi ve note 8 alırsam s9+ kadar uzun ömürlü olur mu? Cevaplayan herkese teşekkürler

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,441
Dostlar ben aslında Note 8 almaya kesin gözle bakıyordum fakat s9+ ile ikisi arasında kaldım. Note 8'in tasarımı çok hoşuma gidiyor fakat s9+ daha performanslı. Bu performans farkını günlük kullanımda hisseder miyim? Bu performans farkı için s9+ almaya değer mi ve note 8 alırsam s9+ kadar uzun ömürlü olur mu? Cevaplayan herkese teşekkürler
Pil performansını ve kamera performansını biraz daha önemsemiyorsan Galaxy Note 8 fazlasıyla ihtiyacını görecektir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 Plus her yönden küçük veya büyük önde S-Pen dışında. S9 Plus varken Note 8 tercih edilmez. S9 Plus kalemsiz Note 9 gibi bir şey.

BoJack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Pil performansını ve kamera performansını biraz daha önemsemiyorsan Galaxy Note 8 fazlasıyla ihtiyacını görecektir.

Oyun performansına da benim için önemli pil ve kamera çok da önceliğim değil asıl önceliğim tasarım

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,441
Oyun performansına da benim için önemli pil ve kamera çok da önceliğim değil asıl önceliğim tasarım
O zaman Galaxy S9 Plus'u alman daha mantıklı olacaktır. Note 8'in s-pen'i dışında hiçbir artısı yok.

BoJack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
O zaman Galaxy S9 Plus'u alman daha mantıklı olacaktır. Note 8'in s-pen'i dışında hiçbir artısı yok.

Note 8le s9+ arasında uçurum var mıdır çünkü note 8 tasarımı için tercih etmeyi düşünüyordum

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben de Note 8 alma arifesindeyim. Note 8 le S9+ arasında ölümcül bir fark olduğunu düşünmüyorum. 3 yıl rahat götürür Note 8

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Alabiliyorsan s9 plus almak daha mantıklı zaten s pen kullanmayacaksan note 8 almanın bi mantığı yok hali hazırda s9 plus 'ın tasarımıda muhteşem s9 plus alman daha mantıklı

M

Murat Burç

SDN Okuru
+0.2 inç ekran+ 500 mAh pil+ Kalem + S9 Plus =Note 9
Note 8e yakın olanlar S9 Plus'u fazla küçümsüyor.

Reaksiyon puanı
4,746

Bence S9+ almalısın :)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,441
Note 8le s9+ arasında uçurum var mıdır çünkü note 8 tasarımı için tercih etmeyi düşünüyordum
Aslında var. Bir Android güncelleme avantajı var. Note 8'in Android Pie son güncellemesi olacak. S9'un ki Android 10 da.