Note 8 exynos mu yoksa Snapdragon mu?

Sizce exynos mu Yoksa Snapdragon mu ?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Uğurcan Kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar,

Yardımlarınıza ve değerli bilgilerinize ihtiyacım var öncelikle :)

Note 8 almayı düşünüyorum ama kafamı kurcalayan bir kaç soru var.

Bu cihazın 2 modeli mevcut birisi snapdragon diğeri ise exynos modeli. bu iki modelden hangisini almalıyız?

Birde telefoncuya sorduğumda N950F modelini al bunun demişti. N950F ile N950 modeli arasındaki fark nedir?

Malum telefon fiyatları yüksek.. s9 modeli çıktı fiyatlar düşermi biraz daha bekleyelim mi ?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
Telefonunda sorun yaşamak istemiyorsan Exynos versiyonlu Galaxy Note 8 almalısın. Snapdragon'lu versiyonu bir ara sorun çıkartıyordu yazılımsal olarak.

Uğurcan Kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunda sorun yaşamak istemiyorsan Exynos versiyonlu Galaxy Note 8 almalısın. Snapdragon'lu versiyonu bir ara sorun çıkartıyordu yazılımsal olarak.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki fiyatlar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? düşüş sağlanırmı ?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
ben olsam biraz beklerdim yeni telefonlar çıkacakmış acelen varsada konuyu ikiye ayırıyım
snapdragonlu versiyonun ekranını kırsan ekranı yada başka parçaları bir birine uymaya bilir tam bir bilgim yok bilgisi olan benide bilgilendirirse sevinirim
exynos TÜRKİYE de bulabilirsin çünki TÜRKİYEYE exynos lu modeller geliyor
snapdragonlu modeli bulsan bile telefoncular parçaya çok fazla para isteyebilir yinede kendi kararın saygı duyarım

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Herkese iyi forumlar,

Yardımlarınıza ve değerli bilgilerinize ihtiyacım var öncelikle :)

Note 8 almayı düşünüyorum ama kafamı kurcalayan bir kaç soru var.

Bu cihazın 2 modeli mevcut birisi snapdragon diğeri ise exynos modeli. bu iki modelden hangisini almalıyız?

Birde telefoncuya sorduğumda N950F modelini al bunun demişti. N950F ile N950 modeli arasındaki fark nedir?

Malum telefon fiyatları yüksek.. s9 modeli çıktı fiyatlar düşermi biraz daha bekleyelim mi ?
Exynos performansda 1 adim önde

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
SD derim. Exynos da kötü işlemci değil. Ama pil konusunda, yabancı forumlar vb [XDA], daha kötü pil performansı var deniyor.

Tabi kullanıcı deneyimi bunlar.