Note 8 den iphone 10 a...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tttunahan

Profesör
Başlıktanda anlaşılacağı üzere note 8 den iphone x e geçme durumum var bugün abimle kafeye gittik note 8 i aldı inceledi hoşuna gitti telefonları değişelim dedi bende okey verdim ama aklımda hala sorular var uzun süredir samsung kullanıyorum alıştım artık iosa geçince sıkıntı yaşarmıyım daha önce böyle bi deneyim yaşamış olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Başlıktanda anlaşılacağı üzere note 8 den iphone x e geçme durumum var bugün abimle kafeye gittik note 8 i aldı inceledi hoşuna gitti telefonları değişelim dedi bende okey verdim ama aklımda hala sorular var uzun süredir samsung kullanıyorum alıştım artık iosa geçince sıkıntı yaşarmıyım daha önce böyle bi deneyim yaşamış olan varsa yardımcı olursa sevinirim
Değişmene hiç gerek yoktu. Aslında sen sadece uzun ömürlülük ve güncelleme desteği için tercih etmiş oldun. Pişman olmazsın ama alışkanlıkların yüzünden İphone X'e pek kolay kolay ısınmayacaksın. :)

--ProofStriker

Profesör
DEĞMEZ. Bu kadar basit elinizdeki Note 8 İnan’ın iPhone 10 u her anlamda 20 ye katlar da böler :)

Tttunahan

Profesör
Değişmene hiç gerek yoktu. Aslında sen sadece uzun ömürlülük ve güncelleme desteği için tercih etmiş oldun. Pişman olmazsın ama alışkanlıkların yüzünden İphone X'e pek kolay kolay ısınmayacaksın. :)
Daha değişmedik yarın bi gün değişecez nasip olursa x in bana tek sıkıntısı ekran boyutu olacak note 8 i kullandıktan sonra elime çok küçük geldi şöyle 6 inç falan olsaydı tadından yenmezdi:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

DEĞMEZ. Bu kadar basit elinizdeki Note 8 İnan’ın iPhone 10 u her anlamda 20 ye katlar da böler :)
Doğru söylüyosun ama değişiklik yapmakta iyidir diye düşünüyorum note 3 s5 note 5 s6 edge plus s7 edge kaç yıldır samsung kullanıyorum banada değişiklik olacak:)

Son düzenleme:
Yapmayın etmeyin note8 daha güzel görünüyor ve daha iyi bence.Ararsınız note8 i, ben lg l bellodan geçmiştim eşekten inip ata bindim resmen çünkü cihaz berbattı.Ama üst segment androidden geçilmez diye düşünüyorum, sorun yaşamazsınız iosa geçince fakat androidin özgürlüğünü arıyorsunuz.

BlondRookie

Asistan
Hayırlısı olsun bence çok kolay alışacaksın :) çok basit ve kullanışlı bir arayüzü var zaten.. değişiklik her zaman iyidir :)

kaanm55

Dekan
Denesin, sanki satın alıcak gibi yorum yapmışsınız. Yahu abisi, ABİSİ. Sanki beğenmeyince geri vermicek!

TeknoBoss32

Profesör
öncelikle hayırlı olsun.bence bir sıkıntı tamam note 8 iphone x'dan daha iyi bir cihaz ancak cihazı abine veriyorsun yabancıya değil birde değişik bir işletim sistemi kullanmak iyi gelecektir.Üstelik note 8 daha iyi olsa da iphone x çöp bir cihaz değil

Tttunahan

Profesör
öncelikle hayırlı olsun.bence bir sıkıntı tamam note 8 iphone x'dan daha iyi bir cihaz ancak cihazı abine veriyorsun yabancıya değil birde değişik bir işletim sistemi kullanmak iyi gelecektir.Üstelik note 8 daha iyi olsa da iphone x çöp bir cihaz değil
Başka biri istese değişmezdim zaten güvenemezdim bakalım yarın değişecez hayatımda neler değişecek bende merak ediyorum özellikle stabilite pil ve çentik deneyimini merak ediyorum tek sıkıntım ekran boyutu 6.3 inçten 5.8 inç e düşecem onada alışırsam pek sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Neyin uzun ömrü? Neyin güncelleme desteği? Bunlar kalığlaşmış sözler heryerde aynı şeyleri tekrarlayıp durmayın. Apple'ın güncellemelre ile cihazları ne hale getirdiği ortada.
Oynatamadığı oyun yok. Yeni nesillerin performansı kriz geçirecek kadar kötü değil İphone ekosisteminde.(7, X arası modeller)
Rakipleriyle kıyaslandığında tabikide uzun güncelleme desteği dışında başka artısı yok. Halada eskiyen o modelleri kullananlar var.

Logithx

Profesör
Hiç bir sıkıntı yaşamazsın note 8 nerde iphone x'i 20 katlıyor ben ios kullandım android'de kullandım şuan samsung cihaz kullanmaktayım hiç öyle kullanımda sıkıntı felan olmuyor ios daha kolay bir arayüze sahip..

Murat Burç

Def<3Öm
Hiç bir sıkıntı yaşamazsın note 8 nerde iphone x'i 20 katlıyor ben ios kullandım android'de kullandım şuan samsung cihaz kullanmaktayım hiç öyle kullanımda sıkıntı felan olmuyor ios daha kolay bir arayüze sahip..
Daha mı kolay? Dünyanın en büyük yalanlarından birisi olsa gerek. Wifi ağını değiştirmek için ayarlara neden girmek zorundayım? Neden panelden basılı tutarak Wifi'ye geçemiyorum? Neden Wifi şifresini yazarken Wifi şifresini göster seçeneği yok? Kamera arayüzünde neden video çözünürlüğünü, fotoğraf çözünülürğünü ayarlayamıyoruz da ayarlara girip 3-4 işlem yapmamız gerekiyor?
iOS'un daha basit olduğu tamamen saçmalık. iOS bakın sade evet çok çok aşırı sade. Bir şeyi yapmanın sadece bir tane ve uzun yolu var. Bir tane ve uzun yol. Tekrar söylüyorum iOS'a sade diyenlere kesinlikle katılıyorum ve saygı duyuyorum. Aşırı boş aşırı sade işlevsellikten uzak işlevsellik konusunda çöpten daha kötü bir işletim sistemi. iOS daha sade daha yeteneksiz ve daha zor bir arayüze sahip.

Logithx

Profesör
Daha mı kolay? Dünyanın en büyük yalanlarından birisi olsa gerek. Wifi ağını değiştirmek için ayarlara neden girmek zorundayım? Neden panelden basılı tutarak Wifi'ye geçemiyorum? Neden Wifi şifresini yazarken Wifi şifresini göster seçeneği yok? Kamera arayüzünde neden video çözünürlüğünü, fotoğraf çözünülürğünü ayarlayamıyoruz da ayarlara girip 3-4 işlem yapmamız gerekiyor?
iOS'un daha basit olduğu tamamen saçmalık. iOS bakın sade evet çok çok aşırı sade. Bir şeyi yapmanın sadece bir tane ve uzun yolu var. Bir tane ve uzun yol. Tekrar söylüyorum iOS'a sade diyenlere kesinlikle katılıyorum ve saygı duyuyorum. Aşırı boş aşırı sade işlevsellikten uzak işlevsellik konusunda çöpten daha kötü bir işletim sistemi. iOS daha sade daha yeteneksiz ve daha zor bir arayüze sahip.
Bu saydıkları kimse wifiye giremiyor kamera çözünürlüğü değişmiyor diye ben android cihaz alıyım demez android kullanan ios'a kötü diyor ios kullana android'e kötü diyor bu taraftarlığa giriyor insan uzun süre alışmıştır android'e veya ios işletim sistemine diğer zor gelebilir buna saygım ama kötülemeyede herek yok..

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Bu saydıkları kimse wifiye giremiyor kamera çözünürlüğü değişmiyor diye ben android cihaz alıyım demez android kullanan ios'a kötü diyor ios kullana android'e kötü diyor bu taraftarlığa giriyor insan uzun süre alışmıştır android'e veya ios işletim sistemine diğer zor gelebilir buna saygım ama kötülemeyede herek yok..
Hayır bak şimdi söyelemek istedği IOS işletim sisteminde ne gibi kolaylıklar var ve saydıkları zorlukları bir kullanıcının bir telefon tercih etmesini zorlaştırıyor diye demek istemişti. Senin zamanla alışırsın demen yanlış bir bir düşünce. Öyle dediğin için sende bir taraf tutmuş olursun. Genelleme olarak baktığımızda IOS'un kullanımı biraz daha uğraştırıcı değil mi? Bir samsung telefon kullandığına göre açıklarmısın? :)

Logithx

Profesör
Hayır bak şimdi onun demek isteği IOS işletim sisteminde ne gibi kolaylıklar var ve saydıkları zorlukları bir kullanıcının bir telefon tercih etmesini zorlaştırıyor diye demek istemişti. Senin zamanla alışırsın demen yanlış bir bir düşünce. Öyle dediğin için sende bir taraf tutmuş olursun. Genelleme olarak baktığımızda IOS'un kullanımı biraz daha uğraştırıcı değil mi? Bir samsung telefon kullandığına göre açıklarmısın? :)
Ben iki işletim sisteminide kullanmış biri olarak söyledim benim bir taraftarlığım yok bende zamanında android'e nasıl geçeceğim demişimdir ama ben çok takılmam hani mesela kamera çözünürlüğü kameranın arayüzünden değilde ayarlar değişiyor bunun gibi birşeyi sorun etmedim hiç kullanırkende zorluk çekmedim hemen alıştım ios daha kapalı bir işletim sistemi android'den ios's geçen arkadaşlarımda oldu telefonların tasarımı yüzünden mesela onlardanda hiç bu özelliği ne kötü şu özelliği yok diye şikayet ettiklerinide bu kişiler ios düşmanı kişilerdi duymadım şimdi android telefon alırmısın diye sorduğumda uzun uzun düşünüyorlar ama bana ikisinde birbirine göre artıları var dediğim gibi uzun süre android ios kullananlar taraftarlık yapabilir saygım var kimi diğer işletim sistemine geçer bunu sorun eder keşke der ben demeyenlerdenim.. 😀

stat counter