Note 8 Android pie...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
Telefon guzel gibi duruyor sd660 var ama fiyatını bilmiyorum
Bir ara ithalatçılar getirdi satabildilermi bilmiyorum :D zaten güzel tasarım cihazı yani tasarım yönü ile pahallı satılan cihaz grubundan. ;) Katılıyorum güzel gözüküyor...

Leand

Profesör

şu arkadaştı hatta.

TheTruthHurts

Profesör
Kuzenime geri vermiştim keşke vermeseydim S9+ ona verseydim diyorum ama yapacak bir şey yok paraya kıydım bu sefer.
Hayırlı olsun hocam :)

Türkiye’den aldıysanız onun 3000 küsürü vergiye gitmiştir. Halbuki bildiğin gibi o vergi parasıyla bir güzel telefon daha alabiliyorsun. :(

Her ne kadar telefonlar arası en iyi performansı olsa ve 4 yıl güncelleme alsa da Türkiye’deki fiyatı değmez bence.

Special Forces

Profesör
Hayırlı olsun hocam :)

Türkiye’den aldıysanız onun 3000 küsürü vergiye gitmiştir. Halbuki bildiğin gibi o vergi parasıyla bir güzel telefon daha alabiliyorsun. :(

Her ne kadar telefonlar arası en iyi performansı olsa ve 4 yıl güncelleme alsa da Türkiye’deki fiyatı değmez bence.
Çalıştığım yerden aldım fazla para vermedim alacağım vardı zaten 5000 öyle verdim telefonum temiz olduğu için de 4000 de benim cihaza verdiler 9000 TL verip almış oldum. Sağlık olsun :)

TheTruthHurts

Profesör
Çalıştığım yerden aldım fazla para vermedim alacağım vardı zaten 5000 öyle verdim telefonum temiz olduğu için de 4000 de benim cihaza verdiler 9000 TL verip almış oldum. Sağlık olsun :)
Hayırlısı artık. Umarım 2022’ye kadar kullanırsınız :) Sizden bir performans testi de isterim ;)

Bu arada siz neden Samsung’dan bıktınız? Pie’daki batarya sorunu hala düzeltilmedi mi?

Special Forces

Profesör
Hayırlısı artık. Umarım 2022’ye kadar kullanırsınız :) Sizden bir performans testi de isterim ;)

Bu arada siz neden Samsung’dan bıktınız? Pie’daki batarya sorunu hala düzeltilmedi mi?
Bıkmadım aslında ama pie güncellemesi geldikten sonra ben cihazdan istediğim verimi alamadım.
Almış olduğum ekran süresi bana yeterli gelmedi, ve eve gittiğimde Pubg oynadığım için aldığım ekran süresi daha da azaldı.
Güncellemeden önce baya baya yetiyordu, bir güncelleme geldi yakın zaman içerisinde ama yine de değişen bir şey olmadı.
Çok aktif kullanıyorum, günü rahatlıkla çıkarıyordu ama çıkarmamaya başladığı için de böyle bir karar aldım.
Ve sürekli kısmak zorunda kaldım ama ben kısmak istemiyorum, ama kısıtlamak zorunda kaldım.
Ve XS Max alma fikri bu şekilde çıktı, şuan Xs Max ile mutluyum :)

stat counter