Note 8 Android pie...

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sözde 15 şubatta gelecekti 1 marta ertelediler şimdide 22 marta ertelemişler bu resmen hakarettir ya kardeşim bi güncelleme vermek bu kadarmı zor s8 ler bile bizden önce güncelleme aldı biz adamlardan 1 ay sonra güncelleme alacaz isyanım büyük samsung güncelleme konusunda sınıfta kaldı Böyle devam ederse çok müşteri kaybeder resmen orta sınıf muamelesi görüyoruz sesimizi duyurabileceğimiz biyer yokmu @Hakkı Alkan ???

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Pie 6,5 ay önce falan çıktı ama note 8 hala alamadı.

Samsung’dan fazla ümitlisin. Güncelleme konusunda iyi değiller. Amiral gemisi sahibi olsan bile maalesef geç güncelleme veriyorlar.

Acaba o batarya sömürme sorununu mu düzeltmek için ertelediler yoksa beceremediğinden mi ertelediler çok merak ediyorum.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Pie 6,5 ay önce falan çıktı ama note 8 hala alamadı.

Samsung’dan fazla ümitlisin. Güncelleme konusunda iyi değiller. Amiral gemisi sahibi olsan bile maalesef geç güncelleme veriyorlar.

Acaba o batarya sömürme sorununu mu düzeltmek için ertelediler yoksa beceremediğinden mi ertelediler çok merak ediyorum.
Her ne olursa olsun hocam sözde 15 şubatta vereceklerdi bugüne ertelediler şimdide 22 marta ertelemişler samsungun arayüzünü beğenmesem hiç düşünmem iphona geçebilirim şuan o kadar öfkeliyimki samsunga anlatamam...

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Sözde 15 şubatta gelecekti 1 marta ertelediler şimdide 22 marta ertelemişler bu resmen hakarettir ya kardeşim bi güncelleme vermek bu kadarmı zor s8 ler bile bizden önce güncelleme aldı biz adamlardan 1 ay sonra güncelleme alacaz isyanım büyük samsung güncelleme konusunda sınıfta kaldı Böyle devam ederse çok müşteri kaybeder resmen orta sınıf muamelesi görüyoruz sesimizi duyurabileceğimiz biyer yokmu @Hakkı Alkan ???
Note 8 aldi diye duymuştum ben hatta 2 hafta önce

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
67792

Bahaneleride hazır...

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ama note 8 pie ile yavaşladi dedi arkadaşım.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bu kadar bekledikten sonra pil sorunu yada kasma gibi durumlar olursa napacaz asıl sorun bu millet android 9 dan sıkıldı biz daha alamadık

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bu kadar bekledikten sonra pil sorunu yada kasma gibi durumlar olursa napacaz asıl sorun bu millet android 9 dan sıkıldı biz daha alamadık
Kasma ve pil sorunu yok dedi ama yavaşlama var azda olsa bence ilerde güvenlik güncellemesi ile hizlanir s9 daki gibi ilk pie de biraz yavaşti sonra uçak gibi oldu

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Güncelleme konusunda ios gerçekten 1. Numara dünya çapında yayinlaniyor ayni anda ve eski yeni ayrimi olmadan

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ben dedim zaten samsung arayüzünün verdiği avantajlardan ve rahatlıktan vazgeçebilsem hemen bi iphone alacam ama aksi vazgeçmiyorum
Samsung un arayüzu gerçekten çok güzel (experience 8.0 ve sonraları). İos samsung un arayüzüne gore çok sıkıcı

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Her ne olursa olsun hocam sözde 15 şubatta vereceklerdi bugüne ertelediler şimdide 22 marta ertelemişler samsungun arayüzünü beğenmesem hiç düşünmem iphona geçebilirim şuan o kadar öfkeliyimki samsunga anlatamam...
O kadar sinirliyim diyorsun.

Geçmiş olsun hocam :(

Reaksiyon puanı
296
samsung güncellme konusunda 1 1.5 yıl bekletiğide oluyor onun için samsung pişmanlıktır

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O kadar sinirliyim diyorsun.

Geçmiş olsun hocam :(
Sorun geç vermeleri değil 15 şubat demişlerdi 1 marta ertelediler neyse dedik bu seferde 22 marta ertelediler madem planladığınız tarihte veremeyeceksin o zaman en başta 22 mart deseydiniz sesimi çıkarmazdım neymiş güncellemenin Türkçeye çevirilmesi uzun sürüyormuş bırakın bu işleri apple nasıl yapıyo bu işleri

LaZpanyoL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar beklemek istemeyenler. Almanya romunu indirip kurabilirler. Güncelleme olarak yükleniyor veri kaybetmeden.
Ben türkiye romu çıkana kadar almanya romunu şuan kurdum. kullanıyorum gayet stabil bir şekilde. Turkiye için çıkınca baştan sıfırlayıp temiz kurulum yapacağım. O zamana kadar pie'yi denemiş olursunuz.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Sorun geç vermeleri değil 15 şubat demişlerdi 1 marta ertelediler neyse dedik bu seferde 22 marta ertelediler madem planladığınız tarihte veremeyeceksin o zaman en başta 22 mart deseydiniz sesimi çıkarmazdım neymiş güncellemenin Türkçeye çevirilmesi uzun sürüyormuş bırakın bu işleri apple nasıl yapıyo bu işleri
Zaten geç vermeleri sadece Türkiye için geçerli değil.

Ama Türkiye’de resmen dalga geçiyorlar. Yok şu zaman çıkacak yok şu zamana ertelendi...Yinede ümidin kesilmesin

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Güncelmiyiz sitesi resmen kullanıcılar ile dalga geçmek için kurulmuş zaten :D ayrıca S8 de pie kullanıyorum performans anlamında kesinlike artış var arayüzdeki ufak tefek takılmalar vardı artık yok yani Note 8 de de aynı şekilde beklemeye deyecek güzel bir güncelleme olacağını düşünüyorum.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Zaten geç vermeleri sadece Türkiye için geçerli değil.

Ama Türkiye’de resmen dalga geçiyorlar. Yok şu zaman çıkacak yok şu zamana ertelendi...Yinede ümidin kesilmesin
Yok hocam samsung artık benim için bitmiştir elimdeki telefonu eskitip paraya kıyıp xs max falan alacam yurtdışından sonra keyfime bakacam

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
121
arkadaşlar uzun süreden beri note serisinin tümünü ve iphone serisinin tümünü aktif kullanan biri olarak yazmak istedim. note 8 in gecikmesi üzücü ancak gerçekten hızlanıyor. ios ta ise şu anda iphone 7 plus bile güncellemeleri alıyor ancak kendi arayüzünde bile geçişlerinde takılmalar hissedilmeye başlandı. 6s ise bariz yavaşladı. note serisi ise tamam 1-2 sene sonra güncelleme almıyor ancak. güzel bakılırsa, temiz olursa arayüzü bile takılmıyor. burada amacım note çok iyi ios çöp ya da tersini ifade etmek değil. her ikisininde avantajlı ve dezavantajlı olduğu alanlar mevcut. note 8 kullananlar biraz daha sabredersek değeceği kanaatindeyim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
arkadaşlar uzun süreden beri note serisinin tümünü ve iphone serisinin tümünü aktif kullanan biri olarak yazmak istedim. note 8 in gecikmesi üzücü ancak gerçekten hızlanıyor. ios ta ise şu anda iphone 7 plus bile güncellemeleri alıyor ancak kendi arayüzünde bile geçişlerinde takılmalar hissedilmeye başlandı. 6s ise bariz yavaşladı. note serisi ise tamam 1-2 sene sonra güncelleme almıyor ancak. güzel bakılırsa, temiz olursa arayüzü bile takılmıyor. burada amacım note çok iyi ios çöp ya da tersini ifade etmek değil. her ikisininde avantajlı ve dezavantajlı olduğu alanlar mevcut. note 8 kullananlar biraz daha sabredersek değeceği kanaatindeyim.
Orası öyle hocam ama madem yetiştiremeyeceksiniz neden 15 şubat yazıyosunuz onuda geçtim 1 marta ertelediler neyse dedim bu seferde 22 mart yaptılar ben ona kızıyorum

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Tamam da görünüşe göre arkadaş zaten experience ui’yi çok seviyor ama üç kere güncelleme ertelenince note 8’inden soğudu. Birde pie 6,5 ay önce çıktı bu da var.

Bu arada son ios güncellemesi arayüzü hızlandırmıyor muydu?

Yok hocam samsung artık benim için bitmiştir elimdeki telefonu eskitip paraya kıyıp xs max falan alacam yurtdışından sonra keyfime bakacam
Siz bilirsiniz hocam :) Eğer güncelleme takıntınız da varsa xs max hiç te kötü seçim olmaz. İsterseniz xiaomi gibi başka alternatiflere de bakabilirsiniz. Yurtdışından iphone almak,Türkiye’den almaktan kat kat iyidir.

Aman sakın Türkiye’den almayın. 1/3’ü vergiye gider sonra.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tamam da görünüşe göre arkadaş zaten experience ui’yi çok seviyor ama üç kere güncelleme ertelenince note 8’inden soğudu. Birde pie 6,5 ay önce çıktı bu da var.

Bu arada son ios güncellemesi arayüzü hızlandırmıyor muydu?

Siz bilirsiniz hocam :) Eğer güncelleme takıntınız da varsa xs max hiç te kötü seçim olmaz. İsterseniz xiaomi gibi başka alternatiflere de bakabilirsiniz. Yurtdışından iphone almak,Türkiye’den almaktan kat kat iyidir.

Aman sakın Türkiye’den almayın. 1/3’ü vergiye gider sonra.
Beni bilen bilir koyu Samsungcuyum ama salak yerine koyulduğumu hissettiğim an kim olursa olsun tavrımı koyarım eğer bütçem uygun olursa xs max la ios evrenine geçiş yapacam güncelleme derdimde olmaz sadece biraz kısıtlanırım onada yapacak bişey yok