Note 8 amoled yanması sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

cengover05

Profesör
Bu gün cihazı teslim ettim ve garantiye gittigimde dediler ki telefonda oyun varsa ve ekran ısıgı full de kullanılıyosa asla herhangı bır mudahale de bulunmuyoruz benım telefonumdada sansıma dun aksam arkadasım kalmıstı bızde ve bıkac oyun ındırmıstı ve bende telefonda cok oyun oynamam oynasamda basıt oyunlar neyse telefonda oyun vardı ama parlaklık yarısının altındaydı allahtan ve telefona bır mesaj geldı cıhazı burdan takıp edebılırsınız dıye ve onarım halınde dıye bırsey yazıyor yanı samsung onay vermıs ve tamır baslamıs demek mı yoksa hala onay gelmemıs beklenıyo olabılır mı bırde bu telefonun degerı suanda 5500tl ben bu telefonda oyun oynıyamayacakmıyım yada parlaklıgı fulleyemecekmıyım madem parlaklık fullenmeyecek neden 1000 nit ekran koyuyosun koy 500 600 kullanalım yanı yada ıps e falan gec yanı amoled ın bu sorununa bır care gerekıyor allahtan parlaklık sansıma dusukmus neyse en gec cuma ya kadar olur dedıler sonucu yazıcam ama cıhaz tamır gorucekmıs degı
Sonda uzun sureli kullanım zarar veriyor. Arti gozune de zararlı. Ortada kullanıyorum. Bunu ya koydunuz dibine kadar acayim mantığı yok. Uzun sureli yapmayın yeterli

note5 vardı bende.anakartı durup dururken yandı. bu zamana kadar hep samsung kullandım. şimdide note8 almayı planlıyordum note5 i yaptıramazsam ama böyle bir hata gördüm. soğudum yavaş yavaş.

EgeAytacTR

Üyecik
note5 vardı bende.anakartı durup dururken yandı. bu zamana kadar hep samsung kullandım. şimdide note8 almayı planlıyordum note5 i yaptıramazsam ama böyle bir hata gördüm. soğudum yavaş yavaş.
Soğumanıza hıc gerek yok hemen tamırını yaptılar sadece ekran ve camı degıl yandakı kasasını dahı degıstırdıler 2 hafta falan bekledım ama yanı sıfır gıbı oldu telefonum eger sızınde basınıza gelırse degısım yaparlar sız kapalı kutu cıhaz ıstersınız belkı onu bıle verırler ben talep dahı etmedım

stat counter