note 5 anakart arızası

Bu konuyu okuyanlar

yepyenibirsingle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
note5 telefonum var. durduk yerde anakart yandı dendi. bunu samsung yetkili servis söyledi. 800 lira istemişti. yaptırmadım. şimdi 1000 lirayı geçen fiyatardan bahsettiler. normal bir telefoncuya götürdüm 600 lira dedi. ama garanti vermem dedi. yarın bozulursa birşey diyemem dedi. Telefonun garantisi bitti. ama nokta çizik yok telefonumda. ne yapmalıyım acaba ?
normal telefoncuya da güvenemiyorum. anakart için.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Garantisi bitmeden önce THH'ye başvurup değişim istemeliydin. Artık yapılacak pek bir şey kalmamış.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Gene de git, şansını dene derim. Sorunlu cihazsa yenisini vermeleri lazım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Garanti bittiyse işin zor bir anakartada 800 1000tl verilmez parça niyetine satabilirsin üstüne para ekler yeni bir cihaz alırsın

yepyenibirsingle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
satmaya çalıştım 400 lira veririrz diyorlar. telefonumda çizik dahi yok . ben de yaptırmayı düşünüyorum ne yapayım başka. yenisini alsam not 8 alacağım.o da cok pahalı su an.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
daha önceden yaptırdınız mı ? neden böyle düşünüyorsunuz ? yetkili serviste bile yaptırsam mı düzen tutmaz diyorsunuz ?
Kardeşim ben eskiden telefoncuydum tamir bakım bu işleriyapıyordum

Öğretmen im yaptırdı 3 4 ay sonra tekrar bozuldu note 5 gold

---- Mesajlar birleştirildi ----

Samsung servisine yaptırdı

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
note5 telefonum var. durduk yerde anakart yandı dendi. bunu samsung yetkili servis söyledi. 800 lira istemişti. yaptırmadım. şimdi 1000 lirayı geçen fiyatardan bahsettiler. normal bir telefoncuya götürdüm 600 lira dedi. ama garanti vermem dedi. yarın bozulursa birşey diyemem dedi. Telefonun garantisi bitti. ama nokta çizik yok telefonumda. ne yapmalıyım acaba ?
normal telefoncuya da güvenemiyorum. anakart için.
Direk yeni telefon almayi duşun bence

yepyenibirsingle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
samsung servisi bunu garantili olarak yapmıyor mu ? yani yaptırdım 2 gün sonra bozuldu taktığı malın garantisi yok mu ? yeni telefon almayı düşünüyorum ancak note 8 hosuma gitmiyor. yanlara doğru ekran sevmiyorum.note 5 tam bana göre. ya bir de telefonumda sıfır sıkıntı vardı. en ufak bir kere düşürmedim bile. ekranda kasada çizik dahi yok.gıcır gıcır telefon. hep evde şarj ederdim telefonu. bir kerede eski bir binada sarj ettim. elektriklerinde mi nerde problem vardı bilemedim.sarjdan söktüm. 1 2 saat sonra telefon kapandı bir daha da acılmadı. ben tek buna baglayabiliyorum yani. baska da bir olay olmadı.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
samsung servisi bunu garantili olarak yapmıyor mu ? yani yaptırdım 2 gün sonra bozuldu taktığı malın garantisi yok mu ? yeni telefon almayı düşünüyorum ancak note 8 hosuma gitmiyor. yanlara doğru ekran sevmiyorum.note 5 tam bana göre. ya bir de telefonumda sıfır sıkıntı vardı. en ufak bir kere düşürmedim bile. ekranda kasada çizik dahi yok.gıcır gıcır telefon. hep evde şarj ederdim telefonu. bir kerede eski bir binada sarj ettim. elektriklerinde mi nerde problem vardı bilemedim.sarjdan söktüm. 1 2 saat sonra telefon kapandı bir daha da acılmadı. ben tek buna baglayabiliyorum yani. baska da bir olay olmadı.
1000 tl gibi bi fiyat cok yuksek note5 para verdin zaten sen yeni telefon almaya bak note kullaniyorum ve cok memnunum sen begenmediysen cerceveli telefonlara bak note 5 omru bitti zaten

yepyenibirsingle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bana kalemli bir telefon lazım. kaleme ihtiyacım oluyor. note serisi sevdiğim bir seri. ancak kenarları olması lazım. note 8 bu yüzden tercihlerim arasında değil malesef. su an cok kararsız kaldım.dolar biraz düşse tamir ücreti de düşer. çünkü servisteki kız dolar su an cok yüksek o yüzden fiyatlar böyle dedi.

ilalasyu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sattın mı note 5 i bana ekran lazım

bana kalemli bir telefon lazım. kaleme ihtiyacım oluyor. note serisi sevdiğim bir seri. ancak kenarları olması lazım. note 8 bu yüzden tercihlerim arasında değil malesef. su an cok kararsız kaldım.dolar biraz düşse tamir ücreti de düşer. çünkü servisteki kız dolar su an cok yüksek o yüzden fiyatlar böyle dedi.
Sattınız mi telefonu

Sattınız mi telefonu

Son düzenleme: