Note 3 32 gb facebookta donma

Bu konuyu okuyanlar

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba elimde note 3 32 gb telefon var facebook üzerinde gezerken video izledikten sonra bazen de normal gezerken donuyor hic bir tus islemiyor ve 30 40 saniye sonra uygulama yanit vermiyor kapatılsın mi yazisi geliyor normale dönüyor sorun sizce ne olabilir

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba elimde note 3 32 gb telefon var facebook üzerinde gezerken video izledikten sonra bazen de normal gezerken donuyor hic bir tus islemiyor ve 30 40 saniye sonra uygulama yanit vermiyor kapatılsın mi yazisi geliyor normale dönüyor sorun sizce ne olabilir
Verileri temizlemeyi denedin mi bende de var fakat sorun yok gayet iyi çalışıyor

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet denedim android sürümünden galan kaynakli olabilir ki 4.4.2 olarak kullanıyorum

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bir arkadaşımda da aynı sorun var cihazı yeni aldı sayılır sorun facebookta sadece face dd donuyor.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet benimde ayni sekilde sadece facebook da sorunu nasil cozdu peki

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Çözemedi hala güncelleme bekliyor.

fatihkurnaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook sürümü ile alakalı olabilir ancak uygulama yöneticisinden facebook ön belleği silmekte fayda var.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Arkaplanda uygulama kalmasın, launcher değişin, ram temizleyici bir uygulama kullanın. Şimdilik bunlarla cihazı rahatlatabilirsiniz ve hata raporu alma riskiniz azalır.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cihazin kastigi icin bu sorunu yaşadıgimi düşünmüyorum ki dediklerinizin hepsi yapılı vaziyette suan

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Resmi romu kullaniyorum

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Touchwiz facebook arasında bir uyuşmazlık da olabilir.

Başka bir önerim var ama,

İnternette Facebook'un eski bir versiyonunu bulup telefonunuza yükler misiniz?
Evet benimde aklima geldi ve apk olarak 1 tane yükledim sanirim gene son sürüm olucak aynı sorun ile karsilastim eski bir sürümde bulamadim

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Evet benimde aklima geldi ve apk olarak 1 tane yükledim sanirim gene son sürüm olucak aynı sorun ile karsilastim eski bir sürümde bulamadim
Facebook son sürümü 24.

Buna göre daha eski tarihte bulunan facebook uygulamasını kurmayı deneyiniz.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2014 ekim sürümü deniyorum suan

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
2014 ekim sürümü deniyorum suan
Sonuç nedir?

Olmadıysa daha da eski bir versiyonla şansınızı deneyin.

Facebook, twitter gibi değil.

Her sürümde daha da kötü hale geliyor. Twitter 5. Sürüm ile birlikte stabiliteyi sağladı ama facebook hep gerilemeye gitti.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Denedim fakat ana sayfamda video resimleri büyük ekran boyutunda çıkarken o surumde anasayfada video resmi cok ufak biçimde gözüktü ve tıkladığım da baglanti bulunamadi diyerek hic acilmadi

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fabergee Ayni sorun bende de mevcut. Bazen sinirlenip telefonu kiracak duruma geliyorum. Bazen o donma o kadar can sıkıyorki uzun bir sure telefonu kontrol edemiyorsun. Sorunum seninle birebir ayni. Benimde Note 3 32 gb ama ne yaptiysam ne denediysemde cozum bulamadim. Her hata raporuna bela okuyup yolluyorum amaa tabiii bizi ciddiye alacaklarinida sanmiyorum. Umarim en kisa surede sorun cozume kavusur.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fabergee Ayni sorun bende de mevcut. Bazen sinirlenip telefonu kiracak duruma geliyorum. Bazen o donma o kadar can sıkıyorki uzun bir sure telefonu kontrol edemiyorsun. Sorunum seninle birebir ayni. Benimde Note 3 32 gb ama ne yaptiysam ne denediysemde cozum bulamadim. Her hata raporuna bela okuyup yolluyorum amaa tabiii bizi ciddiye alacaklarinida sanmiyorum. Umarim en kisa surede sorun cozume kavusur.
O zaman sorun sadece bende yokmus yapıcak bir seyde yok o halde bekliyecegiz.

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lanet olsun. Uzun zamandir Facebook acmiyorum bile. Soguttu resmen. Bu yuzden bile bu telefonu satmayi dusunuyorum. Facebook bir gereklilik degil ancak yinede bu gibi uygulamalarda boyle can sikici hatalar vermesi verdigimiz parayi zerre kadar hak etmedigini yeterince gosteriyor.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normalde bu yüzden samsung kullanmiyorum iste kendi telefonumu sattigim icin emanet olarak bunu kullaniyorum sorunun bende oldugunu düşündüm ilk basta hani sinek küçük olur ama mide bulandirir hesabı kullanmasamda çalışsın istiyor insan htc den sasmayacaksin hem kalite hem estetik

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple candır diyeceğim ama. Tek suçlu Samsung değil.

p2p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Olay Samsung ile ilgili değil. Facebook uygulamasının kodlarında sorun var.

Facebook uygulaması gibi Messenger uygulaması da uygun yazılmamış. Sistemde kararsızlıklara yol açabiliyor.

Facebook uygulaması yüzünden Ortam Sunucusu adında bir uygulama pilinizi ve işlemcinizi yüksek seviyede kullanıp pili bitiriyor ve sistemi yavaşlatıyor.

Uygulamayı kaldırmak kökten çözüm olmakla birlikte internette çeşitli çözümler mevcut. Facebook'un yakında bir düzeltme güncellemesi yayımlayacağını umuyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sorun facebooksa samsung ne yapsin? Gidin güncelleme cikarin diye sikayet edin. Adam sadece facebook sorun cikariyor demis konuyu nerelere cekmissiniz.

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paylasim icin tesekkuler. Umarim sizinde ifade ettiginiz gibi bir durum soz konusudur ve en kisa sure de cozume kavusur. Yoksa hakikaten cekilecek bir durum soz konusu degil.

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Edox sadece facebook la alakali degil. Ben iphone de kullandim ve hic bir uygulamada donma kasma vs yasamadim. Samsunglarda bu durum cok fazla