Note-2 nasıl bir telefon?

Bu konuyu okuyanlar

biology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanan varmı s3 gibi problemlimi yoksa sağlam bi cihazmı ? acil görüşlerniz lazım ?:unsure:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
sdn ve diğer sitelerdeki testlerde çoğu konuda başarılı bulunuyor. hakkında 2 konuda olumsuz eleştiri okudum dış hoperölür sesinin zayıflığı ve boyutunun büyük olması. gerçi boyutunun büyük olması bazılarının işine geliyor olabilir.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
incelemesini izle
ama bence asus padphone 2 al alcaksan
veya lg nexus 4
veya one x plus:D

biology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc ıphone veya samsung 3 unden bırını dusunuyorum one x plus daha gelmedı gelse kaç para olur ki en az 2000 ıphone 5 2700 3000 arası en ıyısı bence note 2 ama kararsızım one x plus da ağır basıyor ?

Div

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle eğer aklında bir Android modeli varsa İOS düşünme bence. İOS ve Android iki farklı yaşam stili gibi düşünüyoruM. illa ki 5.5" olsun demiyorsan HTC'den cayma. ben note 2 kullanıyorum henüz 2. günümdeyim gerçi ama yine de HTC bıraktığım için biraz burukluk yok değil. note 2 sağlam telefon ama eğer hiç HTC kullanmadıysan bir arkadaşının eski bir HTC telefonu varsa bir süre kullanabileceğin, mutlaka bir kalitesini gör derim. Yine note 2 aIırsan pişman olmazsın. Seçmekte kolay gelsin.

biology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
suan htc chacha var bende. gercekten cok saglam bir telefon htc den cok memnunum htc one xplus gelmesini beklicem karar verdim :) ne zaman gelir bilen varmi ?

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boyutunun büyük olması zaten note u note yapan şeydir.Ayrıca hoparlör sesi gayet yeterlidir onlar cihazı büyük görünce 5+1 sanıyorlar herhalde tabiki daha iyi olabilir di ama gayet yeterli.Htc yi tavsiye etmiyorum.

Reaksiyon puanı
10,325
note 2 fevkalade güzel bir cihaza benziyor. telefon olsun diye alınmaz ama, multimedya özellikleri sebebiyle alınabilir bu boyuttaki bir cihaz.
htc malzeme kalitesi yönünden süper, ama kullanma kolaylığı yönünden bi türlü alışamadığım bir marka.