Nokia, yeni telefonları ile herkesi şaşırtacak!

Bu konuyu okuyanlar

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Haberden anlamadığım nokta şu: Microsoft, Nokia ismiyle mi telefon sürecek piyasaya?

kcr

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Nokia'yı zirveye taşıyan Symbian olmuştu. Onu da öylece ölüme terk etti... Bu saatten sonra tekrar zirveye oynamak istiyorsa ya kendi özgün işletim sistemiyle ya da Android'le çıkacak. Android'le çıkarsa da şaşırmak için en az sekiz çekirdekli, yüksek performanslı bir işlemci, 6 gb ram, 6000-7000 bataryayla ve cazip bir fiyatla çıkması lazım. Yoksa "kasası sağlam metalden; şöyle çözünürlüklü foto çekiyor; böyle kaliteli video kaydı yapıyor"un şaşırtacak, cezbedecek hiçbir yönü yok...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Windows işletim sistemli bir telefonu altından yapsa boş, bi işe yaramaz. Android ile çıkaracağını zannetmem ama, kendi sistemlerini şöyle ya adamakıllıca revize eder, yahut kaderine razı olur. Bu sistem iş yapmaz, yürümez vesselam.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Nokia sadece amiral gemisi telefon çıkarmak yerine düşük fiyatlı donanımı da fiyatına göre iyi olan telefonlar çıkarırsa iyi olabilir.Çünkü amiral gemisi telefon yapacaksa çok güçlü rakipleri var.Amiral gemisi telefon yapacaksa bazı özellikleriyle fark yaratabilecek bir telefon yapması ence daha mantıklı olur.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Haber biraz gelinim sana diyorum kızım sen işit olmuş.:cool::D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Microsoft Surface' ler haberde belirtildiği üzere gerçekten çok iyi olacak. Takip eden biri olarak diyorum bunu ama daha zamanı var muhtemelen 2017 sonbaharı gibi. Nokia tekrar piyasaya dönerse android işletim sistemi ile gelir. Özellikleri ve fiyatı olursa Samsung falan hikaye olur. Iphone ile rekabet edebilir konuma gelir. Sybian işletim sistemi tamamen bitti. Microsoft ve Nokia artık birlikte cihaz çıkarmaz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Microsoft Surface' ler haberde belirtildiği üzere gerçekten çok iyi olacak. Takip eden biri olarak diyorum bunu ama daha zamanı var muhtemelen 2017 sonbaharı gibi. Nokia tekrar piyasaya dönerse android işletim sistemi ile gelir. Özellikleri ve fiyatı olursa Samsung falan hikaye olur. Iphone ile rekabet edebilir konuma gelir. Sybian işletim sistemi tamamen bitti. Microsoft ve Nokia artık birlikte cihaz çıkarmaz.
Çünkü antlasma süreleri sona erdi.:(