Nokia Wireless Charging Stand

Bu konuyu okuyanlar

mman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar. Nokia Wireless Charging Stand cihazıyla diğer telefonları şarj etmek mümkün mü? mesela Kablosuz Şarj teknolojisini destekleyen samsung, htc, lg gibi telefonlar

d2659ca0-a8b8-4cff-a747-76564b1a9b15.jpg

Son düzenleyen moderatör:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Destekleyen cihazları bir araştır bakalım muhtemelen işe yarar bir şeyler çıkar,olmadı uygulama ile halletmeye çalış.;)

mman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Destekleyen cihazları bir araştır bakalım muhtemelen işe yarar bir şeyler çıkar,olmadı uygulama ile halletmeye çalış.;)
aslında maksadım kablosuz şarj aletini satmak birilerine satmak, sadece alıcı sorarsa ki diğer modellerde bu Nokia kablosuz şarj aletiyle doldurula bilirmi? sorusuna rahatlıkla cevab vere bilmek için yazmıştım :rolleyes:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
aslında maksadım kablosuz şarj aletini satmak birilerine satmak, sadece alıcı sorarsa ki diğer modellerde bu Nokia kablosuz şarj aletiyle doldurula bilirmi? sorusuna rahatlıkla cevab vere bilmek için yazmıştım :rolleyes:
Anladığım kadarıyla emin olmak istemişsin.:)

Kargi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir ay geç olsa da, cevap vereyim. Evet.

Ekteki DT910 modeli QI ("çi" diye okunuyor, uzak doğu medeniyetlerindeki yaşam enerjisi ithafen) standartında bir sarj aleti dolasıyla piyasadaki çoğu telefonu (QI standartında) şarj edecektir.