Nokia N95 ve Messenger

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Slm arkadaşlar 1 2 ay içinde N95 almayı planlıyorum,anca Wifi ile internete bağlantı kurduğumda windows live messengera bağlanıp msni bedavaya wifi bağlantısıyla kullanabilirmiyim????yardımlarınız için şimdiden saolun

alacağım telide..şifresiz wifi bağlantısı çok..önemli olan bağlandığımda kullanmam müümkünmü messengere

tabikide bence bir sorun olmaz.. ben n80 ile rahat bağlanıyorum yeterki telefonda msn programı olsun

Arkadaşım ben de bir N95 kullanıcısıyım ve üni'de wi-fi var onunla bağlanıyorum. Açıkçası cepten MSN'e bağlanmaya yarayan tüm programlarda Eğer Wi-Fi destekli bi telefon kullanıyorsan sana sorar bağlantı türünü WLAN Ağı Ara diye sen de aratıp bağlanırsın..Ben TurboMSN programını kullanıyorum sana da tavsiye ederim..Şimdiden hayırlı olsun...

ben telefondan messenger için mig33'ü önerebilirim. uzun zamandır kullandığım ve gayet başarılı bir program. genelde saat başı 1 kont. gidiyo(tüm operatörlerde). hatta fazla yazanın olmadığı zamanlarda yarım saat girdiğim zaman ise kontör almayabiliyo.

saolun arkadaşlar deniyeceğim sölediklerinizi umarım işe yarar ki eminim yarayacağından...bide normal olarak nette dolaşırken yazı okuma nasıl anlaşılır okunuyomu iphone gibi zoom yapma özelliiği falan varmı yani

ya arkadaşlar kaç gün oldu hala cvp bekliyorum bilmiyorum soruyorum ama ??????

stat counter