Nokia Lumia 1520 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

kndogruer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kapatıp açtıktan sonra hemen hemen 15-20 dk güncellemeyi yüklemesi sürdü o sırada çok ısındı normal kullanımda fazla yormadım henüz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, lumia1520 nin kullanılan ve boşta olan ram miktarını görüntüyen program var mı?? ben mağazada bir türlü bulamadım.

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaslar lumialar nfts dedtegi de sunuyormu fat32 disinda malum androidde olmuyor windows oldugu icin mantikli geliyor.birde donanimsal olarak snapdragon 800 usb otg destekliyor 1520de yada 930 da otg dedtegi varmidir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnsider pro ile kullanılan ve boşta olan ram miktarına bakabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fakat boyutunda tasımasında bir problem varmı
yoksa microsof`un windows phone 10 telefonunumu bekliyim sizce ve ilerki telefonuda galiba 3 gb ram ve snapdragon 810 olucakmış yeni telefonunda onuda söyleyim alıcaklar böyle düşünsün çıkış tarihi 2015 mart nisan windows 10 çıkışıyla telefonda satışa başlanır diye düşünüyorum mart nisan ayı gibi yani biraz daha bekleyin bir canavar daha geliyor

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
selam arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fakat boyutunda tasımasında bir problem varmı
yoksa microsof`un windows phone 10 telefonunumu bekliyim sizce ve ilerki telefonuda galiba 3 gb ram ve snapdragon 810 olucakmış yeni telefonunda onuda söyleyim alıcaklar böyle düşünsün çıkış tarihi 2015 mart nisan windows 10 çıkışıyla telefonda satışa başlanır diye düşünüyorum mart nisan ayı gibi yani biraz daha bekleyin bir canavar daha geliyor

istedikleri kadar 3 gb ram koysunlar bişey değişmiyor.. lumia 1520 kullanıyorum ve hiçbir yavaşlama sorunum yok... en baba oyunları açıp arkaya atıyorum sonra asphalt 8 den devam ediyorum bana mısın demiyor... bazen bi kaç yavaşlık oluyor o da telefon kaynaklı değil yazılım kaynaklı..

diyceğim şu ki beğendiysen 1520 al... evetbiraz cebe sığmıyo ams çok iyi telefon.. artısı çok fazla... sdn yeni bi test paylaştı... pili en çok giden telefon lumia 1520 oldu... ki zaten bu testi gormeden once biliyordum ben şarjda birinci olduğunu :)

ozgurchocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben 930 ve 1520 arasında gidiyorum 930 tasarım 1520 nin de boyut ve ekran kalitesi beni benden alıyor sizce hangisini tercih etmeliyim oyun merskım pek fazla yok genel olarak office ve foto ağırlıklı kullanıyorum şuan ki 920 mi

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler ben 930 ve 1520 arasında gidiyorum 930 tasarım 1520 nin de boyut ve ekran kalitesi beni benden alıyor sizce hangisini tercih etmeliyim oyun merskım pek fazla yok genel olarak office ve foto ağırlıklı kullanıyorum şuan ki 920 mi

ben 1520 kullanıyorum ve sana onu tavsiye ederim, şayet 6inch ekran benim için sorun teşkil etmez diyorsan...

hem 1520 modelinin şarjı daha iyi gidiyor.. kamera performansı olarak aynı sayılırlar... 1520nin bir artısı da guncellemeleri onceden alıyor olması
ben 1520 diyorum

ozgurchocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 1520 kullanıyorum ve sana onu tavsiye ederim, şayet 6inch ekran benim için sorun teşkil etmez diyorsan...

hem 1520 modelinin şarjı daha iyi gidiyor.. kamera performansı olarak aynı sayılırlar... 1520nin bir artısı da guncellemeleri onceden alıyor olması
ben 1520 diyorum

Teşekkürler hocam zaten dediğim gibi 920 kullanıyorum uzun zamandır boyut bu saatten sonra sorun olmaz iki telefon arasında hep gözüm 1520 de patronda var süper bir telefon

gtanes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm ben whatsapdan çektiğim videoyu gonderemiyorum sizdede aynımı whatsapdamı sıkıntı var yoksa teldemi bilemedim

TheNormal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hiç memnun kalmadım kullanımı hala çok zor windows telefonların. Ayrıca ekranın yapısı çok garip alacakların bilgisine

erayozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=420136]kndogruer[/MENTION], Moto 360 sadece belirli Android işletim sistemli cihazlar ile çalışmaktadır. Lumia cihazlara özel Microsoft Band saati bulunmaktadır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1520 kapalıyken nasıl şarj edebilirim hard reset atdım oda pil doluyken oluyomuş yardım edermisiniz açamıyom teli

iyikalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Lumia 1520 Sim Kartımı Görmüyor Görüyor Ama Uçak Modundan Çıkaramıyorum Bir Türlü Çözümü Bilen Var Mı ?

erayozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Lumia 1520 Sim Kartımı Görmüyor Görüyor Ama Uçak Modundan Çıkaramıyorum Bir Türlü Çözümü Bilen Var Mı ?

Sim kartın sonradan mı kesildi? Lumia'larda sonradan kesilmiş sim kartlar düzgün çalışmıyor genelde. Kesik simler çiplere tam oturmadığından cihazın uçak moduna vs. girmesini sağlıyor ve hatta donmasına neden olabiliyor. Detaylı bilgiye burdan bakabilirsin.

Eğer sonradan kesik değil de operatörden direk orjinal sim kullanıyorsan, bunları dene derim;

1. SIM kartı çıkar ve telefonu kapat.
2. Telefon normal olarak aç ve sim kartı tekrar tak.

Bunu denemene rağmen sorun devam ederse telefonda ne var ne yok yedekle ve telefonunu sıfırla. Sıfırlama sonrası aynı hataları yapacağını düşünmüyorum. Eğer yaparsa ya SIM kartında bir sorun var ya da donanımsal olarak SIM girişinde bir sıkıntı söz konusu.

İnş sorunun hemen düzelmesi dileğimle...