Nokia Lumia 1520 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

erkan_simsek

Üyecik
Arkadaşlar selamlar

1520 kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 aydır. Aşağıda belirttiğim problemlerim var:

1. Telefon her gün anlamsız bir şekilde arama ve aranmalara kapanıyor aynı anda internette çekmiyor. Ama sinyal çubuğu full ve h+ gozukuyor.
2. Telefon nadiren de olsa aynı anda whats up email sms Facebook geçişleri yaparken ekran donuyor yaklaşık bir dakika ve telefon kendini kapatıp açıyor.

Lütfen derdime çaresi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Telefonda orjinal sim kart var.

Vikings

Dekan
Arkadaşlar selamlar

1520 kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 aydır. Aşağıda belirttiğim problemlerim var:

1. Telefon her gün anlamsız bir şekilde arama ve aranmalara kapanıyor aynı anda internette çekmiyor. Ama sinyal çubuğu full ve h+ gozukuyor.
2. Telefon nadiren de olsa aynı anda whats up email sms Facebook geçişleri yaparken ekran donuyor yaklaşık bir dakika ve telefon kendini kapatıp açıyor.

Lütfen derdime çaresi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Telefonda orjinal sim kart var.
İlk sorununuz donanımsal olabilir, ikinci sorununuz yazılımsaldır büyük ihtimal servise verin onlar orda gerekli işlemleri yaparlar eğer düzelmezse yenisi ile değişim yapmaları gerekiyor veya ücret iadesi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Resimlerini ve bilgilerini yedekle... Hard Reset at... Bütün sorunların yok olacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam,
telefonda internet bağlantısının gitmesi aslında cihazdan çok network ile alakalı bir durum. Yeni nesil ust segment cihazların çoğunda bu problem var. LTE Uyumlu olarka üretilen cihazlar, sinyal tam olsa da veri bağlantı hızı yetersiz olduğunda yeniden bağlanmaya çalışıyor. Ülkemizde internet bağlantı hızı artarsa bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

Selamlar,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni telefon alacamda yardım edermisiniz nokıa lumıa 1520 mi yoksa samsung galaxy note 4 mü yoksa iphone 6 plus mı oyunu baya bir oynıcam lutfen acıl yardım edermisiniz

kndogruer

Asistan

Acillll 1520 yeni aldım 8.1 güncellemesinde bu hatayı verdi bekliyorum şuan napmam gerek

kndogruer

Asistan

Acillll 1520 yeni aldım 8.1 güncellemesinde bu hatayı verdi bekliyorum şuan napmam gerek
güncellemenin ortasında kapatmak doğrumu değilmi derken kapattım açtım düzeldi. bundan sonra başına gelen olursa bilgi olsun. ama aşırı ısınıyo arka kameranın orası

kndogruer

Asistan
kapatıp açtıktan sonra hemen hemen 15-20 dk güncellemeyi yüklemesi sürdü o sırada çok ısındı normal kullanımda fazla yormadım henüz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, lumia1520 nin kullanılan ve boşta olan ram miktarını görüntüyen program var mı?? ben mağazada bir türlü bulamadım.

mu86

Asistan
Merhabalar arkadaslar lumialar nfts dedtegi de sunuyormu fat32 disinda malum androidde olmuyor windows oldugu icin mantikli geliyor.birde donanimsal olarak snapdragon 800 usb otg destekliyor 1520de yada 930 da otg dedtegi varmidir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnsider pro ile kullanılan ve boşta olan ram miktarına bakabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fakat boyutunda tasımasında bir problem varmı
yoksa microsof`un windows phone 10 telefonunumu bekliyim sizce ve ilerki telefonuda galiba 3 gb ram ve snapdragon 810 olucakmış yeni telefonunda onuda söyleyim alıcaklar böyle düşünsün çıkış tarihi 2015 mart nisan windows 10 çıkışıyla telefonda satışa başlanır diye düşünüyorum mart nisan ayı gibi yani biraz daha bekleyin bir canavar daha geliyor

apotaha

Asistan
selam arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fakat boyutunda tasımasında bir problem varmı
yoksa microsof`un windows phone 10 telefonunumu bekliyim sizce ve ilerki telefonuda galiba 3 gb ram ve snapdragon 810 olucakmış yeni telefonunda onuda söyleyim alıcaklar böyle düşünsün çıkış tarihi 2015 mart nisan windows 10 çıkışıyla telefonda satışa başlanır diye düşünüyorum mart nisan ayı gibi yani biraz daha bekleyin bir canavar daha geliyor

istedikleri kadar 3 gb ram koysunlar bişey değişmiyor.. lumia 1520 kullanıyorum ve hiçbir yavaşlama sorunum yok... en baba oyunları açıp arkaya atıyorum sonra asphalt 8 den devam ediyorum bana mısın demiyor... bazen bi kaç yavaşlık oluyor o da telefon kaynaklı değil yazılım kaynaklı..

diyceğim şu ki beğendiysen 1520 al... evetbiraz cebe sığmıyo ams çok iyi telefon.. artısı çok fazla... sdn yeni bi test paylaştı... pili en çok giden telefon lumia 1520 oldu... ki zaten bu testi gormeden once biliyordum ben şarjda birinci olduğunu :)

ozgurchocuk

Üyecik
Beyler ben 930 ve 1520 arasında gidiyorum 930 tasarım 1520 nin de boyut ve ekran kalitesi beni benden alıyor sizce hangisini tercih etmeliyim oyun merskım pek fazla yok genel olarak office ve foto ağırlıklı kullanıyorum şuan ki 920 mi

stat counter