Nokia Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
[video=youtube_share;75EGlRo65Tg]http://youtu.be/75EGlRo65Tg[/video]

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Benden duymuş olmayın ama lumia 520-620-720'ye radyo (620'ye zaten gelmeyecekti) ile çift tıkla uyandırma özelliği gelmeyecekmiş :hammer:

Kaynak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende Nokia C3-01 var fakat Türkçe karakterleri göstermiyor. Hiçbir yazıyı okuyamıyorum. Yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 5800 kulanıyorum wahtsapp var ama ben instagram istiyoruum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gençler L625 kullanıyorum müzik çalar nasıl kapanır yani ses açma tyusuna bastıgımda orda görmek istemiyorum görev yöneticisinde uygulama sonlandırma nasıl ve bazı müzikler 3 tane görünüyor fln bazılarının ismi yazmıyor he bide officede örek sunular vardıya onları sildim şimdide yei belge acmak istediğimde word ve excel acabılıyorum yanı powerpoint kayboldu asıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler...

computerdoctor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
e72 kullanıcısıyım gmail bildirimlerim her zaman sorunsuz şekilde geliyordu fakat gmail doğrulama kodu özelliğini aktif ettikten sonra bildirimler gelmedi. ben de doğrulama kodu özelliğinden kaynaklanan sorun olduğunu düşünüp doğrulama kodu özelliğini kapattım ama gmail bildirimleri telefona gelmiyor. bu sorunun çözümü konusunda yardımcı olabilecek biri varmı acaba