Nokia Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Nokia kullanıcıları, bu başlık altında toplanıyor, fikir alışverişi yapıyor...

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Nokia E serisine neden güncelleme çıkartmıyor acaba. Çıkartıyorsa da, sunucularında problem var o zaman. Ne zaman güncelle desem her şey güncel diyor.

Bir iki özellik daha geleydi iyiydi de.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bu kulüp benim aklıma gelmişti :D

Şaka bir yana, bende bir nokia kullanıcıyım.Güzel oldu bu.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Bir de anket mi eklesek acaba? Hangi modeli kullanıyorsunuz diye.?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Nokia E serisine neden güncelleme çıkartmıyor acaba. Çıkartıyorsa da, sunucularında problem var o zaman. Ne zaman güncelle desem her şey güncel diyor.

Bir iki özellik daha geleydi iyiydi de.

Güncelleme bekleme sen takıl güncelleme gelirse yükle :) Elimdeki c7 ye de fp1 güncelleme gelicek gelmicek diyorlar diğer forumlarda ama ben anca 2-3 ayda bir bakarım güncellemeye bir de SDN anasayfasında yazarsa.

BrainPaid

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Porflar ve modlar arasına pek yakışmam ama, beni de alın :)
Nokia E63-1

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
nokia 1661 sahibiyim...yeterınce ısımı goruyor....

mert65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim bir sorunum var.yaklaşık 6-7 aydır nokia x2-00 kulanıyorum...geçenlerde hafıza kartında şöyle sorun yaşamaya başladım..mesela 10 adet mp3 yüklüyorum yada jpg foroğraf...sonra telrar mp3 eklemek istediğimde 3,5 adet ekliyorum fakat o zaman mp3 leri çalmıyor.resimleri birden dosya desteklenmiyor diye göstermiyor ve yeni fotoğraf çektiğimde dosya desteklenmiyor diyor.2gb hafıza kartına sadece 10 adet mp3 yükleyebiliyorum daha fazlasını eklediğimde bu sorunu veriyor ve her telefonu açıp kapattığımda hafıza kartında bgsa_upload dosyası ekliyor o ekledikçe ben siliyorum ama asıl olan sürekli kalıyor silinemiyor hatası veriyor..sizce sorun nedir?lütfen yardımcı olurmusunuz.teknik servisemi göndersem :((

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
111.040.1511. no lu Belle sürümü N8, E7, C7, X7, C6-01 ve Oro sahipleri için Nokia Refresh Belle güncellemesi çıktı. .Nokia suitede görünmedi güncelleme benim telefonda ama telefondan güncelleme yapabilirsiniz.Müzik çalar,web tarayıcı sürümü yükseltilmiş, yeni widgetler eklenmiştir bu güncelleme ile.

Ayrıntılı bilgi için :Nokia Refresh Belle

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kaybedenler kulübü diyorsunuz yani bende bir üyesiyim =) bu arada re13el
bende kırık sürüm var n8 başka yerdede okudum ama paylaşım sitelerinde göremedim 0904 sürümü var bende birileri daha el atmamış anlaşılan n8 için

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Kaybedenler kulübü diyorsunuz yani bende bir üyesiyim =) bu arada re13el
bende kırık sürüm var n8 başka yerdede okudum ama paylaşım sitelerinde göremedim 0904 sürümü var bende birileri daha el atmamış anlaşılan n8 için

Bu nokianın kendi sürümü bazı kullanıcılar henüz güncelleyememiş senin gibi ama ben telefondan güncelleme yapabildim. Bu arada bu telefonu babam almış direk bana kargoyla yollamıştı seçme şansım yoktu. :)

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu nokianın kendi sürümü bazı kullanıcılar henüz güncelleyememiş senin gibi ama ben telefondan güncelleme yapabildim. Bu arada bu telefonu babam almış direk bana kargoyla yollamıştı seçme şansım yoktu. :)

olsun sonuçta nokia kullanıcısın =) yok benim kırık olduğu için normal güncelleme zaten yapamıyorum navifrm de vardırda daha kırılmamıştır bekliyelim bir kaç gün bakalım

olsun sonuçta nokia kullanıcısın =) yok benim kırık olduğu için normal güncelleme zaten yapamıyorum navifrm de vardırda daha kırılmamıştır bekliyelim bir kaç gün bakalım

kurtulus40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bir nokia editor olarak N8 kullanicisiyim belki bir cogunuz taniyordur.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
1 yıldır E6 kullanıcısıyım. Son derece memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben telefonu orjinal telefon ayarlarına döndür N8 kullanıcısyım su anda bi takım videoları açmıyor ne yapabilirim ?

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lumia 920 sarı kullanıyorum çok memenunum telefonumdan tam bir sosyal ağ uzmanı telefon :D

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu ilk eline alan androidciler hmmm diyor güzelmiş diyorlar ama kullanamadıkları aşikar :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Sen kullanıp beğendiysen sorun yok. Boş ver geri kalanı.
Android son sürümü bilmem ama galaxy ace plus üzerinde 2.3.6 sürüm android kullandım fakat beğenmedim.

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında çekiniyordum daha önce windwos phone deneyimim olmamıştı herkes gibi Türkiye'ye gelmedi win phone 7 biliyorsunuz. Ama gördüğüm incelediğim kadarıyla inanılmaz bir smartphone yapmış nokia. Elbette eksikleri var ancak giderilemeyecek eksiklikler değil bunlar. Zaten telefonu biran önce çıkartmak için atlanılmış eksiklikler olduğunu belirtmişti Microsoft. Sağlam bir güncelleme ile bu telefon kimse kusura bakmasın rakipsiz kalır.

blackson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada gelicek inşll bugün ancak yurtdışından gelicek telefon herhangi bir problem olur mu acaba ?

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de yerimi alayım. Şimdilik C5-03 ama inş. bu yaz Lumia 920 <3

Muradgazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de C6-01 var, Belle güncellemesini kendim kurdum. Yalnız grubun ismi çok manidar sanki kaybedenler klübü gibi :))

anc555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acaba symbian yüklü bir telefona windows phone yüklenebilir mi

aloisnebel

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
acaba symbian yüklü bir telefona windows phone yüklenebilir mi
Bootloader kilidi olduğundan böyle bi' şey imkansız. Hadi oldu diğelim stabil çalışmaz. Çünkü fi tarihinden kalma arm 11 işlemci bulunuyor piyasadaki symbian cihazlarda...

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=44603]hasanistan[/MENTION] güzel demişssin kardeşim

+ lumıa 920 sıralamaya alın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokia 500 telefonum donmaya başladı. Telefonu açıyorum sonra bir uygulamaya giriyorum telefon donuyor . Bu uygulamaya girmesemde oluyor. Telefon donunca arama açma kapatma tuşlarının ortasındaki ışık açık kalıyor. Lütfen yardım edin .