Nokia E51

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Nokia, dün tanıttığı E 51 model cep telefonu Hem GSM şebekesinden hem de internet üzerinden çok ucuza konuşturuyor. Telefon için bir de foto-galeri hazırladık.

Nokia'nın bir süredir sessiz kalmasının nedeni anlaşıldı. Diğer telefn markalarına göre daha sık yeni model çıkaran firmanın en son ürünü dün tanıtıldı. Hem GSM şebekelerini kullanan hem de kablosuz ağların olduğu bir alanda internet üzerinden sesli görüşme yaptıran (VoIP) telefon Nokia E51, tanıtıldı. Telefon, daha çok işadamları için kullanışlı diyebiliriz.

İzleyin

İş Profesyonelleri İçin

E-posta göndermek ve internet kullanmanın yanı sıra Nokia'nın kendi sayfasından sunduğu Gizmo gibi internet üzerinden bedava sesli görüşme imkanı sağlayan yazılımları da destekleyerek faturalarınızın miktarını düşürmeyi hedefliyor.

Sadece İş mi?

Hem işi hem de eğlenceyi bir arada sunmak isteyen Nokia, yeni modelde FM radyo ve 2 megapiksel kamera ve Windows Live servislerini de eklemeyi de ihmal etmemiş.

Ne Zaman ve Hangi Fiyata?

2007'nin son çeyreğinde piyasada olması beklenen ürünün tahmini yurtdışı fiyatı ise 350 Euro civarında.

:: Telefon hakkındaki düşüncelerinizi bu başlıkta alalım.

Bilgi için: Nokia
SDN – http://shiftdelete.net

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Hem teknoloji hem siz bi durun abi başım döndü ne bu hız !!!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
biz naaptık ki başın döndü? Sana gazoz mu ısmarladık? :D

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben beni bildim bileli Nokia kullanıyorum.Bu model güzel ama artık PDA almaya karar verdim.Nokia isteklerimi karşılayamıyo malesef :)

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Güzel telefonda inşallah ilerde şimdi ders çalışalım

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
YA ARKADASLAR BU NE ZAMZAN TURKİYEDE SATISA SUNALACAK EGER DAHA VARSA E50 ALICAM YOKSA BEKLİYİM Bİ DE NE KADAR OLURKİ 600 FALAN OLURMU YOKSA DAHA YÜKSEMİ OLUR

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aliservi dedi ki:
YA ARKADASLAR BU NE ZAMZAN TURKİYEDE SATISA SUNALACAK EGER DAHA VARSA E50 ALICAM YOKSA BEKLİYİM Bİ DE NE KADAR OLURKİ 600 FALAN OLURMU YOKSA DAHA YÜKSEMİ OLUR

bilemezsin... ben bile bilemem....

kartaldi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıktığında bu telefonu almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. ;)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
dün gördüm bu telefonu ve çok hoşuma gitti, bugün almayı düşünüyordum, ama SDN de 1senelik haber olduğunu görünce vazgeçtim :)

bilican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bundansa 5310 express music'i tavsiye ederim mükemmel bir telefon kullanıyorum cok rahat Tavsiye Ederim..!

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
dün kardeşime aldık, gerçekten mükemmel ama kırmızı ve mavi renkleri var, kitapçıktaki siyah yok :( 5310 a sözüm yok ;) ama e51 ağır duran bi telefon

bilican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
regedit ses falan nasıl cıkıyor bir problem var mı yardımcı olabilirim istersen :)