Nokia C3-00 Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben c3 kullabıyorum fakat küçük bir sorun cıktıbazı işlemleri indirmek için servis bağlayıcısını başlatın dıyor evet tuşuna basıyorum fakat servis sağlayıcısı eşlenemedı dıyor ve hafıza kartımın dışında telefonum bomboşş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oviyi güncelle diyorum wireless ile fakat güvenli bağlantı yapılamıyor diyo halbuki tarayıcıdan başka şeylere girebiliyorum sorun nedir sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia c3-00 kullanıyorum ve ekranda siyah bir çizgi oluştu neden olur bu ve nasıl gider:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 yıldır kullanıyomm ılk baslarda ıyı gıbı bgelıyo amasonradan kabı soyuluyo kendı kendıne sımdıde kendı kendıne kapanmaya basladı ıcı zaten bok gıbı tarayıcısı felan ıyı degıl ıyı degıl yanı telefon :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba nokıa c3 güzel telefon fakat ovi magazası silindi bianda ve bidaha yükleyemiyorum bna yardımcı olursanız sevinirim..:mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebooka giremiyorum iletişim hatası yazıyor acil yardım!!!
:turned:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben wlan üzerindem bişi indirecegim zaman E cıkıyo buda indirmeyi engelliyo

tahirmedenii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de C3-00 Golden White kullanıcısıyım ama benden önce kardeşim kullandığı için bazı sorunlarım var.
1)Arama işlem kaydında bazı numaralar silinmiyor.Geçersiz seçim hatası veriyor.
2)Telefonun beyaz kısımlarında kılcal lekeler oluştu ne yapsam gitmiyor. YARDIM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende mağazaya giremiorum dedğinz yolu denedm ama hiç bir bağlantı yok yazıyor. ne yapmalym?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nete girince ekran 90 derece döndü nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilirmisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kendiliğinden internete giriyo ve tl gidio 15 tl den 2 tl ye düştü lütfen yardım edin :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kendiliğinden internete giriyo ve tl gidio 15 tl den 2 tl ye düştü lütfen yardım edin :((
İnternetle alakalı bişey açmıyosan kendiliğinden girmez muhakkak internetle bağlantılı oyun,uygulama falan vardır onu sil veya paket kullan tllerin her zaman sıfır olsun böylece para gitmesi imkansız olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim nokia c6-01 telefonum var kilit kodunu unuttum nasil açabilirim acaba ..bana yardimci olabilirmisiniz..??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yaklaşık 4 senedir C3-00 kullanıyorum kaç defa yere düşürdüm bi şey olmadı küçük çiziklerden başka ama en sevmediğim yönü ss alınmıyor ben konuşmalarımda ekran görüntüsünü aldığım fotoğrafları göndermeyi seven biriyim fakat yapamıyorum bunu nasıl yapabileceğim hakkında bir bilgisi olan varsa nasıl yapacağımı bana anlatabilirse çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim :D

N

Nokiac3 srn

SDN Okuru
Iyi günler arkadaşlar Nokia c 3 sahibiyim ve watsapp sesli telefon görüşmesinikullanmak istiyorum. Hiç kullanan var mı? Nasıl Yükleniyor acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben şu an bu telefonu kullanıyorum aynı sorundan muzdaribim, siz nasıl düzeltmiştiniz acaba?