Nokia C3-00 Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bendede c3-00 var arama tuşuna basınca telefon kapanıp açılıyor sebebi ne olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben nokıa c3 kullanıyorum kamerayı açınca işlem başarısız diyor niçin ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende nokıa c3 00 var güvenlik kodunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende nokıa c3 var ve ekranı soyuldu camın ustundakı plastık gıbı bısey resmen kalktı ve cevremde kullananlarda aynı seyden sıkayetcı bu sorun garantı kapsamına gırıomu bı bılgı alabılırmıyım tesekkurler sımdıden

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
allah benim belamı verseydi de ben bu telefonu almasaydım. 1.5 yıl once aldım dogru duzgun kullanamadım aldıktan 2 ay snra kadar donmaya basladı yolladım tamıre onardılar yolladılar ve bugun 25 nisan 2013 8. kez tamirde suanda değişim bir kez yaptılar hala donuyor!!!! allah belanızı versin nokia!!! musteri hizmetleri telefonlara cevap vermiyor internetteki destekten de cevap yok!!!! allahsızlar bunlar......

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben oyunlara tıkladığımda telefonum kapanıyo gibi oluyo, yenileniyo. Fabrika ayarlarına geri yükledim ama yine aynı durum yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler. :rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba nokia nın dokunmatik modellerine oturum mesajları nasıl yüklenir bii bilgin varmı ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lütfen bana acil yardım edin :( tlf num kapsama alanı dışında diyor kaç gündür neden böyle oldu anlamadım. ben de c3 kullanıyorum. hırsız önleme uygulamasını aktifleştirmiştim. acaba ondan mı bilmiyorum. lütfen yardımcı olun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o zaman bana yardımcı olurmusun bu internet in açık olduğunu gösteren ikon ben onu kaybedemşyorum. yani internet bağlantısını kesemiyorum bilgin varmı bu konuda yardımcı olursan sevinirim..

effect68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ahize sesi berbat karşıdaki kişinin sesini zor anlıyorum ses çok boğuk geliyor. sizde de aynı sorun var mı arkadaşlar? bu telefonu aldığıma pişman oldum bilseydim 300 liraya tablet alırdım bundan daha iyi iş yapardı.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
300 liraya galaxy W -y - young alırdın :D Nokıa gerçekten bir efsaneydi ama yavaş yavaş piyasadan Smbian kalkıcak bende Nokıa n9 kalkmadan piyasadan almayı düşünüyorum 1-2 ay sonra

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim benim menümde oci stro yani magaza oyunların içeriği gitti ne yapabilirim ?

zeo3090

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende c3 kullanıyorum mesajlaşma ve internet için rahat hatta bunuda telden yazıyorum tek sorunum var klavye altı pislendi sorum ise hiç içini açtınızmı tuşların altında vida varmı ona göre açıcam içini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa c3 telefonumda ne yapsam son arama kaydındakı bazı numaralar ve isimler silinmiyor yazılım programıyla halledilebiliniyomus fakat yapamadım lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merabalar ,acıl yardım edebilir misinz , nokia c3 kullanıyorum ve güvenlik kilidimi açamıyorum çünkü klavyede sadece rakamların oldugu kısım aktif harfler yazmıyor benm şifrem ise harflerden oluşuyor , nasıl aktif edebilirim tüm klavyeyi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merabalar ,acıl yardım edebilir misinz , nokia c3 kullanıyorum ve güvenlik kilidimi açamıyorum çünkü klavyede sadece rakamların oldugu kısım aktif harfler yazmıyor benm şifrem ise harflerden oluşuyor , nasıl düzltebilirim?

gysddn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merabalar ,acıl yardım edebilir misinz , nokia c3 kullanıyorum ve güvenlik kilidimi açamıyorum çünkü klavyede sadece rakamların oldugu kısım aktif harfler yazmıyor benm şifrem ise harflerden oluşuyor , nasıl düzltebilirim?
bence servise götür eğer tuş kilidini açamıyorsan format ta atamazsın :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende nokia c3-00 kullanıyorum kameraya tıkladığımda İŞLEM BAŞARISIZ yazısı gözüküyor. Daha sonra da KAMERA BEKLEMEDE yazısı geliyor. Fotoğraf ve video çekmiyor nasıl düzeltebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar nokıa c3 kullanıyorum fotoğraf çekerken flashın patlaması için ne yapmam gerekir ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gunaydn telefnmdan magazaya grmek ıstyrm ancak erısım yok dıyor ne gıbı bı sıkıntı olablr?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana bi yardım edin konuyu hortlatacam ama siteye girenler yardım edebilirler bn wifiden whatsapp yüklemeye çalışıyorum whatsapp ın sayfasına gidiom download diom ama indirme sayfası çıkacapı anda wifi den edgeye geçor ve indirme yapmıyor hatta koontur olmadıı için bunu nasıl düzeltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana bi yardım edin konuyu hortlatacam ama siteye girenler yardım edebilirler bn wifiden whatsapp yüklemeye çalışıyorum whatsapp ın sayfasına gidiom download diom ama indirme sayfası çıkacapı anda wifi den edgeye geçor ve indirme yapmıyor hatta koontur olmadıı için bunu nasıl düzeltebilirim
telefonu 3 senedir kullanılıyorum bir kere bile WİFİ'yi çalıştıramadım. Kablosuz ağın yapışacak kadar gir yinede bağlanmıyor. Bağlanıyorsa da çok zayıf. Bu yüzden Whatshapp indirmen mümkün değil. Wlan denen özelliği telefona boşuna koymuşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şuanda zp980 cihazımda kulandığım 32 gb micro sd kartı c3-00 telefonda denemek için çıkardım ve taktım, c3 32gblık hafıza kartından müzik çalıyor ve dosyaların bütün hepsini gösteriyor. Hafıza kartım daha önce android telefonda kullanıldığı için çok dolu ve 3 gb lık alanı boş olduğundan c3 açarken bayağı bekletti fakat açıldıktan sonra sorun yok normal şekilde klasörlerde gezebiliyorsun.