Nokia C3-00 Kullananlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kendiliğinden internete giriyo ve tl gidio 15 tl den 2 tl ye düştü lütfen yardım edin :((
İnternetle alakalı bişey açmıyosan kendiliğinden girmez muhakkak internetle bağlantılı oyun,uygulama falan vardır onu sil veya paket kullan tllerin her zaman sıfır olsun böylece para gitmesi imkansız olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim nokia c6-01 telefonum var kilit kodunu unuttum nasil açabilirim acaba ..bana yardimci olabilirmisiniz..??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yaklaşık 4 senedir C3-00 kullanıyorum kaç defa yere düşürdüm bi şey olmadı küçük çiziklerden başka ama en sevmediğim yönü ss alınmıyor ben konuşmalarımda ekran görüntüsünü aldığım fotoğrafları göndermeyi seven biriyim fakat yapamıyorum bunu nasıl yapabileceğim hakkında bir bilgisi olan varsa nasıl yapacağımı bana anlatabilirse çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim :D

N

Nokiac3 srn

SDN Okuru
Iyi günler arkadaşlar Nokia c 3 sahibiyim ve watsapp sesli telefon görüşmesinikullanmak istiyorum. Hiç kullanan var mı? Nasıl Yükleniyor acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben şu an bu telefonu kullanıyorum aynı sorundan muzdaribim, siz nasıl düzeltmiştiniz acaba?

R

rıdoo

SDN Okuru
arkadaslar bende sureklı pın soruyor lutfen yardımı edın yaaa

stat counter