Nokia C3-00 Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar ,
2 adet C3-00 sahibiyim.
Biri krem , diğeri lacivert renkli.

Firmware v 8.63 güncellemesini yükledim.

Krem olanında sorun yok , lavicert ' te 12 mesaj silinmiyor , açılmıyor.
Kimi gelen mesajlar boş görünüyor.

---

Baştan yükledim , fabrika ayarlarına döndüm yine de düzelmedi.

---

Ne yapmamı önerirsiniz ?

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
aynı sorun bendede oluştu keşke hepsini silip güncellemeyi o şekilde yapsaydım :/ bin pişmanım valla. çözümü henüz bende bulamadım.

---------- Post added at 03:05 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

Çözümü:

Telefonun yedekleme menüsüne girin
yedekleme opsiyonlarında yalnızca mesajları seçin
yedeklemeyi başlatın

yedekleme bittikten sonra,
önce hafıza kartına girin
sonra back up dosyasını bulun
back up dosyasını çalıştırıp sadece mesajlar çıkacak yüklemeyi başlatın
telefon restart atacak ve elveda boş mesajlar.

maxirabit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun yedekleme menüsüne girin
yedekleme opsiyonlarında yalnızca mesajları seçin
yedeklemeyi başlatınyedekleme bittikten sonra,
önce hafıza kartına girin
sonra back up dosyasını bulun
back up dosyasını çalıştırıp sadece mesajlar çıkacak yüklemeyi başlatın
telefon restart atacak ve elveda boş mesajlar.

aynısını kendim denedim ve oldu virusle formatla ilgili değil bunu yaparsanız oluyor
C3-00'da denemiştir!

maxirabit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hard format kablosuz internet ayarlarını bile düzeltmez.
Denemeden yapmadan hemen hard format demeyin çünkü hard format s40'larda işe yaramaz!
Tek yapmanız gereken telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek lazım,oda wirelessa bağlanıpta internet açılmıyorsa,sonrada en küçük internet paketi alıp kendi hattınız üzerinden programları güncellemeniz gerekir.
Sonrada açılmayan wireless açılıyor.Günlerdir uğraştım kendi telefonumda,telefonla gelen internet paketi vardı onunla güncelleme istiyen programların güncellemelerini yaptım,şimdiyse sorunsuz dertsiz bağlanıyor.

Ekleme:düzelir diye 5 kez format numarasını tuşlayıp telefonu formatladım ama hiç etkisi olmadı,o yüzden hemen boşuna hard format demeyin,bilip bilmeden denemeden!

gondor1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler maxirabit yedeklemeyi yaptım ve sorun çözüldü internette o kadar aradım bi tek sen düzgün çözüm bulmuşsun , büyüksün ;)))

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
benim telefonuma arkadaşımın hattını taktım ve telefonumdaki menü vs. herşey silindi ne yapmalıyım ?:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hard format kablosuz internet ayarlarını bile düzeltmez.
Denemeden yapmadan hemen hard format demeyin çünkü hard format s40'larda işe yaramaz!
Tek yapmanız gereken telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek lazım,oda wirelessa bağlanıpta internet açılmıyorsa,sonrada en küçük internet paketi alıp kendi hattınız üzerinden programları güncellemeniz gerekir.
Sonrada açılmayan wireless açılıyor.Günlerdir uğraştım kendi telefonumda,telefonla gelen internet paketi vardı onunla güncelleme istiyen programların güncellemelerini yaptım,şimdiyse sorunsuz dertsiz bağlanıyor.

Ekleme:düzelir diye 5 kez format numarasını tuşlayıp telefonu formatladım ama hiç etkisi olmadı,o yüzden hemen boşuna hard format demeyin,bilip bilmeden denemeden!

Ben nokia c3 telefonu yeni aldım wlan bağlanıyor fakat sitelere girmiyor. Tek yapmanız gereken telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek lazım,oda wirelessa bağlanıpta internet açılmıyorsa,sonrada en küçük internet paketi alıp kendi hattınız üzerinden programları güncellemeniz gerekir. telefon zaten yeni fabrika ayarında hangi programları güncellicem

maxirabit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben nokia c3 telefonu yeni aldım wlan bağlanıyor fakat sitelere girmiyor. Tek yapmanız gereken telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek lazım,oda wirelessa bağlanıpta internet açılmıyorsa,sonrada en küçük internet paketi alıp kendi hattınız üzerinden programları güncellemeniz gerekir. telefon zaten yeni fabrika ayarında hangi programları güncellicem
Modeminizi kontrol etmeniz lazım ayarının wap değil de wep olması lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu açmayı denıyorum beyaz ısık yanıyo açılmıyo ne yapmam gerekir nolur yardım edın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde oyle olmustu hiç acılmadı en son cözüm telfncuya gtürdüm şimdi gayet iyi :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsapp yüklüyorum açılırken hata veriyo nedendir bilen varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende tarayıcı'yı kullanamıyorum iki üç gündür nokia türkiye'ye mesaj attım ama cevap gelmedi yardımcı olabilir misiniz?
ikinci sorunum: işlem kaydındaki isimleri nasıl silebilirim saat, süre ve tarihler silindi fakat isimler duruyor sil dediğimde de geçersiz seçim diyor. telefon c3-00 lacivert. Yardımlarınızı bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm c3 tlf fabrika ayarlari yaptim hersey silindi internet uygulamalar ovi ye girmiyor tf guncemeleri yaptim ama guncellenicek birsey yok lutfen yardimci olurmusunuz hersey sildi tlfda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ardakadşlar ben qeçenLerde c3-00 aLdm wLandan evn internetine baqlanıyorum baqlandı dior internete qiriyorum baqlantı yok diyor sadece uygulamalardaki Facebook uygulamasına qiriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tlfnda ne ıntrnet ne msj hcbsey klmadı hcbseye grılmıo magdurm bnde bktm hcbı youn cozumu yokmuş telfn artk ölü biline :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum resım cekerken kendı kendıne kapandı ve acıldgında bomboss beyaz bı ekran cıkıyor ekran fılmı mı yanmıştır szce?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar nokia c3-00 marka telefonumu güncelledim. fakat 2 tane mesaj kaldı ne görünüyor nede siliniyor. Yukarıda ki gibi senk. yedekleme yaptım yine de düzelmedi. Fabrika ayarlarına geri döndüm daha sonra güncellemeyi tekrar yaptım ama yine de olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
format attım ama bilgiler yerıde duyor silinmedi + dili ingilizce oldu bi yardım ederseniz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok berbat telefon bu. kendi kendine tüm resimler silinmesi mi dersiniz,gelen mesajı başka bi oturumda gösteri mi dersiniz,ara sıra sapıtıp 1 sene önceki mesajın gelmesi(bu nasıl oluyor,mantıklı bi açıklamasını bulmaya çalışıyorum),facebook-twitter'a girince donması dersiniz,twitter'da mblerin yarım saat dolmaması mı dersiniz,nete girince 5 saniye çekmeyen bi yere gelin telefon donuyor,tuşları desem çok dayanıksız bi maddeden yapılmış,ekrana aşırı toz giriyor toz bezi olarak anca kullanılır,güncelleme yaparsanız telefonda binbir sorun ortaya çıkıyor,internete girmeseniz de ara sıra 5-10 kuruşunuzu alıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen ya bendede 2 rlf kaydı kaldı silinmiyo wifiye bağlandığı takdirde bi b-k yapamıyo bide watsapı lineyi kullandırtıp wechatı desteklemiyo nası bir telefon bu (mümkünse windows 1.01 yüklemeye razıyım yeterki kurtarınbeni(bu arada sizin dediklerinizi denedim birde wifiyi wep yaptım girdi ama bu seferde 2 tane hackermi ne var arkadaşım gözünüm önünde wifiyi hackledi ben gene wpaya aldım sorun gene başladı napiyim çöpe ne dersiniz? lumia mı alsam?! yeter!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim c3 krem rengi telefonum war 2 de bir saat ve tarih güncellemesi yapılsın mı diodu bende hep hayır dedim dedim ..... ve en sonunda artık soru sormuy fakat wlas ile internete bağlanamıyorum güncellemeyi nasıl yapıcam??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu şuan bende yaşıyorum bi çözüm yolu bulabildin mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba nokia C300 pembe telefonum var ve 2 gün oncesıne kadar ınternete giriyodu ve şarsım uzun sure dayanıyordu şimdi ise ınternete girmiyor,şarşım 1 gunde bitiyor ayrıca mesajları da açmıyor ne yapmam gerekir fabrika ayarlarına geri yükledim ama bi işe yaramadı yardıııııım :!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde c3-00 var mesaj oluştur açilmiyor ne yapmam gerekiyor?