Nokia 8 icin kilif ve kirilmaz cam onerirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Kaandeniz07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Nokia 8 kullanan arkadaslar bi el atin adam gibi bir kilifla bir kirilmaz cam lazim

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Buradan direk internet sitesi adresi verebiliyor muyuz? Yasak mı? Değilse eğer yardımcı olabilirim

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
N11 de Hepsiburada da veya Gittigidiyor'da filan birçok yere baktım lakin fiyatlar çok yüksek.

NOKİA 8 FULL KAPLAMA KIRILMAZ CAM EKRAN KORUYUCU

Bu site birçok telefoncunun "aksesuar" için tercih ettiği çeşitliliğin fazla olduğu bir site. İstanbul-Esenyurt satış yerleri gittim, dükkandan bizzat kendim aldım.
Sana önerim 2 adet full kaplamadan al. Herhangi birşey olduğu zaman diğerinin gelmesi için bekleme. Ayrıca piyasadaki birçok ekran koruyucu ya ekranı tam kaplamıyor ya da kenarları kavisli ekran olduğu için n hava boşluğu kalıyor. Bu ekran koruyucusu için böyle bir dert yok.

NOKİA 8 ULTRA İNCE SLİM PREMİUM PC FİT KILIF

Bu kılıfı aldım ama kullanmaya inan korkuyorum çünkü elimden kayıyor. Telefon için çok güzel sağlam bir kılıf ama dışı kaygan, tavsiye etmem yinede sen bilirsin.

NOKİA 8 ULTRA SLİM ŞEFFAF SOFT SİLİKON KILIF

Bu kılıfı tavsiye ederim. Kılıfın ahım şahım birşey olmasına gerek yok. Kasaya zarar verecek darbeleri ve lekelenmeleri önlesin, elde sağlam dursun yeter...

Fiyatlar piyasanın yarısından daha ucuz. Ben burayı keşfedeli birkaç ay oldu. Yukarıda yazdığım gibi Esenyurt'ta ki dükkanlarına gittim. Mesai saatleri içerisinde telefon ile arayıp bilgi alabilirsin.
Umarım yardımcı olmuştur

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
aga ali express e bak herşey var ama 1 senede falan geliyo :D