Nokia 6 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Peki ne tavsiye edersiniz bütçe 2000TL

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Peki ne tavsiye edersiniz bütçe 2000TL
Nokia 8'e bakabilirsiniz. Performans ve güncelleme desteği konusunda oldukça farkı göreceksiniz. O telefonu tamamen zorlayabilecek oyun yok. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek donanım barındırıyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Nokia 8'e bakabilirsiniz. Performans ve güncelleme desteği konusunda oldukça farkı göreceksiniz. O telefonu tamamen zorlayabilecek oyun yok. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek donanım barındırıyor.
Tamam teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aynen öyle.
Yok su dayanıklılığı da olsun diyorsan XZ1
Yok Allah korusun bidaha sony tövbe
Pişman oldum kvk ya 3 4 kere gitti geldi tekefon ve şuan aşırı isiniyor daha alalı 1 sene olmadı

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar nokia 6 almayı düşünüyorum şuan xperua XA Kullanıyorum bunu anneme verip kendime nokia 6 almayı düşünüyorum ama bazı kişiler kasıyor vs diyorlar gerçektende öylemi
FULHD Ekran ile snapdragon 430 sizce zorlanırmı

Nokia 6 Fiyatı & Nokia 6 Özellikleri | Nokia 6 Modelleri
300 üste M6 Note var. HTC u11 kamera sensörü , SD625, 4GB RAM 64GB depolama ve 4000 pile sahip eğer bütçeniz yetiyorsa bunu alın eğer yetmiyorsa 1000 TL'ye Resmi 5 (450 var ) daha iyi oldu bence

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Sonyler eskisi gibi değil. Kullanıyorum ısinma felan yok.

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
sony nin adı cıktı 9 a inmez 8 e

zamanında mantıklı cihazlar üretselerdi böyle olmiycaktı

Son düzenleme:

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
sony nin adı cıktı 9 a inmez 8 e

zamanında mantıklı cihazlar üretselerdi böyle olmiycaktı
Öyle cıhaz çok ısınıyor rahatsız ediyor elim ağrıyor resmen ekran değişimi oldu ve degisim olmadan önce de ısınıyordu fakat şuan aşırı isiniyor ve telefonun kapanması 20 saniye acılmasıda bi okadar uzun sürüyor bunun sebebi ne ve neden telefon servisten gelince daha fazla ısınmaya başladı

Sonyler eskisi gibi değil. Kullanıyorum ısinma felan yok.
Hangisini kullanıyorsunuz ben kullanamıyorum bile elimi yakıyor ilk 4 5 ay hic isinmiyordu

Son düzenleme:

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Xz premium kullanıyorum, xz1 de aynı şekilde denedim. İkisi de ısınmıyor. Sadece pubg de hdr görüntüyü açıp ultrada oyunu oynarken ısındi ama yağ gibi akıyordu oyun.

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Nokia 8 nasıl peki isinma veya kasmavarmı bide nokianın samsung gibi kendi servisimi var yoksa kvk mi bakiyor

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Nokia'nın Türkiye garantisi mevcut, alırken TR Garantili olmasına dikkat edin.
Yok tr olduğunu biliyorum am bende sony xa var ve sony e kvk bakiyor ama samsungun apple gibi kendi teknik servisi var
Nokia ya kvk mi bakio yoksa kendi yerimi var

celikselman01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia'nın Türkiye garantisi mevcut, alırken TR Garantili olmasına dikkat edin.
Yok tr olduğunu biliyorum am bende sony xa var ve sony e kvk bakiyor ama samsungun apple gibi kendi teknik servisi var
Nokia ya kvk mi bakio yoksa kendi yerimi var
Nokia'nın Türkiye de distribütörü yok. Nokia Türkiye Garantili diye aldığınız cihazda sorun çıkarsa satın aldığınız mağaza veya operatör aracılığıyla servise gõnderiyorsunuz. Ve Nokia bu durumdan kendini sorumlu tutmuyor. Tüketiciyi mağaza veya operatörün insiyatifine bırakıyor. Mağaza kendi anlaşmalı olduğu servise gönderiyor. Nokia'nın Teknik Destek hattı Finlandiya'dan destek veriyor (!) Daha doğrusu veremiyor.

Assadas01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet zorlanıyor. O yüzden tavsiye etmiyoruz. :)
2 hafta oldu alalı telefonumdan soğuttun :) Ben PUBG Mobile orta ayarlarda oynuyorum ama 950 TL'ye aldım Hepsiburada'dan bence fiyatını karşılıyor 950 TL yani :D

Nokia'nın Türkiye de distribütörü yok. Nokia Türkiye Garantili diye aldığınız cihazda sorun çıkarsa satın aldığınız mağaza veya operatör aracılığıyla servise gõnderiyorsunuz. Ve Nokia bu durumdan kendini sorumlu tutmuyor. Tüketiciyi mağaza veya operatörün insiyatifine bırakıyor. Mağaza kendi anlaşmalı olduğu servise gönderiyor. Nokia'nın Teknik Destek hattı Finlandiya'dan destek veriyor (!) Daha doğrusu veremiyor.
Ama Nokia Destek uygulaması var ve canlı sohbet sağlıyor her sorunda yardımcı oluyorlar destek uygulamasından garanti sorguladığımda Türkiye garantiniz etkin diyor

Ama Nokia Destek uygulaması var ve canlı sohbet sağlıyor her sorunda yardımcı oluyorlar destek uygulamasından garanti sorguladığımda Türkiye garantiniz etkin diyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180910-211712~2.png
    Screenshot_20180910-211712~2.png
    136.3 KB · Görüntüleme: 310
Son düzenleme: