Nokia 58.00'da Klasör Şifrelemek

Bu konuyu okuyanlar

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 58,00 telefonum var. nokia . bu telefonda klasörlerimi şifreleyecek herhangi sağlıklı bi program bulamadım..acaba şifreli olarak açılmış bi rar dosyasının içindeki verileri açabilirmiyim bu telefonda ??? bu telefonun içinde rar çalışırmı ?? eğer bunlar işe yaramaz diyorsanız bu telefon için klasör belge vsss şifrelemek ve muhafaza etmek için hangi programı tavsiye edersiniz.

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek kelime ile:zor.Önceden 2-3 program kullanmışlığım vardır.Ya işlerini doğru düzgün yapmaz takılırlar yada sapıtır hafıza kartı dosya sistemini alaşağı ederler :).Ben ettim sen etme..

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yiyenler çok karıştırıyorlar telefonu. okadar videom okadar hatıra resimlerim vardı silmişler keratalar , mabil uygulamalar için rar dosyaları işe yararmı diyorsun , ??

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşinize yarar büyük ihtimalle.Eğer hafıza kartınıza yeni dosya atmadıysanız silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz,onun da yolu var :)

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hadi yaa çok sevindim kurtarma işine.. ben şimdi neyapıcam bana tarif edebilirmisiniz.. bu indirdiğim dosyayı telefonun hangi kalsörüne atıp kuracam. normnal windows üzerindeki rar setup'ını telefonamı kuracam bu programın yanında , yoksa tamamen bu indirdiğim progra işmizi görecekmi. ??teşekkürler..

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dosya kurtarmak için bu programı http://www.filehippo.com/download_recuva tavsiye ederim,ücretsizdir ayrıca türkçe desteği vardır.Sizdeki .sis uzantılı dosyayı hafıza kartına herhangi bir yere atın sonra programı kurun(eğer telefonunuz hackli değilse veya sertifikanız yoksa kuramazsınız,bunu boşverin dosyalarınızı kurtarmaya bakın).