Niçin kask takmalıyız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mert Ahmet

Dekan
[video=youtube;y8hiHSswixE]http://www.youtube.com/watch?v=y8hiHSswixE[/video]
kaskın önemini anlatan çok güzel bir video her bisikletçi ve motorcunun izlemesi gerekir bence...

AhmetAkcicek

Asistan
Güzel bir konuya değinmissin.
Bu konuda seni destekliyorum kardeşim.

kasksız takla atmış birisi olarak kask şart gerçi bende sıfır hasar oldu olan bisiklete olmuştu saniyelik yıkımlar diye program vardı discovery kanalda ona katılmak gibi olmuştu.

spybot

Guru
Onursal Üye
O değilde benim sakallar ilgimi çekti..:D

spybot

Guru
Onursal Üye
Kask olmayan kafa yere düştüğünde karpuz gibi yarılır ! :)

düşmeyi de kalkmayı da bilicen ama kask takıcan takmazsan çok şanslı olman gerekir.

M3ric

Asistan
Aklinizda olsun ama, eger kaza gecirirseniz kaskinizi mutlaka degistirin. Gorunurde hasar almamis olsa bile icindeki poliuretan malzeme ikinci bir kazada sizi korumayabilir. Hayatiniz bir kasktan daha ucuz degil.

kaanm55

Dekan
Aklinizda olsun ama, eger kaza gecirirseniz kaskinizi mutlaka degistirin. Gorunurde hasar almamis olsa bile icindeki poliuretan malzeme ikinci bir kazada sizi korumayabilir. Hayatiniz bir kasktan daha ucuz degil.
Katılıyorum.

Arabadayken, toplu taşıma araçlarında iken de emniyet kemeri takmayı da unutmayalım.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Kask ve dizlik şart ya biz dikkatli olsak karşı taraf dikkatli değil ve yayalar bile kaldırımda yürüyemiyor artik ya onlar bile tehdit bizim icin

stat counter