Nfs undercover'ı bitiren var mı?

Bu konuyu okuyanlar

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
merhaba arkadaşlar
ben bu günlerde nfs undercover oynuyorum ve bu oyunun kaç bölümden oluştuğunu merak ediyorum.internette o kadar araştırmama rağmen bir snuç alamadım.sdn de iki arkadaşa sordum biri sorduğuma pişma etti.beyefendi çok bilmiş moduna geçti ve kendince beni azarladı,diğeri geçen yıl oynadığı için hatırlamadığını söyledi.şimdi bu oyunu bitiren arkadaşlar varsa kaç bölümden oluştuğunu söyleyebilir mi?
teşekkür ederim.iyi forumlar

y.karahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bitirdim
oynadığın yarışlarda süreklililk başarı olayı var eğer sürekli 1.olursan 20 bölümden oluşuyo oyun ama bn oyunu bitirmeme rağmen (2kes bitirdim) 1.cisinde 17 bölüm 2.bitirmemde ise 18 bölüm geçtim ama haritada bişi kalmıyo

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben indirdiğimde kurup biraz oynadım denemek için. sonra bir daha kurmadım. ilk izlenimim güzel bir oyun olduğu yönündeydi. neden bu kadar kötülendi anlamadım?

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
valla bende 2 gün önce abimin baskısı ile kurdum undercover'i tam oyuna yeni alışıyordum şimdi shift oynuyorum hemen kaldırdım valla :) bence sen de shfit oyna undercover a bakmazsın bile.

single_wolf33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 bolumden olusuyo da sıft te basla artık ama cover ın tadı da farklı tabı ;)

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
oyun 18 bölüm. Ama 18. bölüm o kadar uzun değil. Polislerden kurtulunca oyun bitiyor

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Shift'İ bitiriyorum şu anda :) :D

ben bitirdim
oynadığın yarışlarda süreklililk başarı olayı var eğer sürekli 1.olursan 20 bölümden oluşuyo oyun ama bn oyunu bitirmeme rağmen (2kes bitirdim) 1.cisinde 17 bölüm 2.bitirmemde ise 18 bölüm geçtim ama haritada bişi kalmıyo

ben indirdiğimde kurup biraz oynadım denemek için. sonra bir daha kurmadım. ilk izlenimim güzel bir oyun olduğu yönündeydi. neden bu kadar kötülendi anlamadım?

oyun 18 bölüm. Ama 18. bölüm o kadar uzun değil. Polislerden kurtulunca oyun bitiyor
hepinize teşekkür ederim
oyun 18 bölümmüş
ben de bitirdim nihayet

vuslat_____

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi Bakalım Hayırlı olsun ne diyelim
Ama bence de sen shifte başla çok güzel bir oyun yapmışlar

bir de uyarı shift alşıldık nfs türünde değil yarış smülasyonu tarzında kontrolü alışıncaya kadar baya bir zorluyor ama alışıncada acayip ..... yani anlayacağın bulursan hemen kur, bir an önce alışıp oynamaya bak shift'i....

şimdiden iyi eğlenceler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben arkadaşlar 14 level im bugattim 425 yapıyor geçen vasa onlayn kapışalım paganimde 350 bastım