NFS: The Run'daki Kız Arkadaşımız belli oldu

Bu konuyu okuyanlar

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Önümüzdeki sene beşinci sezonu ile devam edecek Mad Men'in ünlü bayan oyuncularından Christina Hendricks EA'in yeni yarış oyununda bize eşlik ediyor. Daha doğrusu Need for Speed: The Run'daki kız arkadaşımız olacak.

Hendricks'in Motion Capture ile hazırlanmış modeli ana karakterlerden biri olarak senaryoda oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkacak (Sam Harper ismiyle). Siz ise Sean Farris'in oynadığı (The Vampire Diaries'ın konuk oyuncusu) Jack Rourke ismindeki bir karakteri kontrol edeceksiniz.

Need for Speed: The Run'ın yarış bölümleri yer yer araçtan çıkarak devam eden ara sahnelerle birleştirilerek NFS serisinde bir ilke imza atıyor. Bakalım bizleri nasıl bir senaryo bekliyor.

25f10ef0-8f71-4a97-a1e2-f0fbff129b75.png

Kaynak

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Most Wanted'daki Mia'nın üstüne NFS kızı tanımam. :)

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Oyunda pek dikkat etmem ama güzel ayrıntıymış :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
oyundada dolgun vücudunu ve göğüslerini görebilecek miyiz ? :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Most Wanted'a devam!

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
tesadüf mü acaba...

[video=youtube;CWX34ShfcsE]http://www.youtube.com/watch?v=CWX34ShfcsE[/video]

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Irina Shayk ve Chrissy Teigen'dan sonra ünlü Mad Men dizisinin güzel oyuncusu Christina Hendricks, Need for Speed: The Run'da yer alıyor. People.com sitesine göre Hendricks, yasadışı sokak yarışlarını organize eden bir karaktere hayat verecek. Seslendirmeyi de yapacak olan aktris, FHM tarafından hazırlanan dünyanın en seksi 100 kadını listesinde bulunuyor.

galeri_19.jpg

Kaynak

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Kadın çok hoş çok beğendim :D Bu arada şu NFS Run çıksada döktürsek biraz :) Hot Pursuit oynamaktan sıkıldım artık :)

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Irina Shayk ve Chrissy Teigen'dan sonra ünlü Mad Men dizisinin güzel oyuncusu Christina Hendricks, Need for Speed: The Run'da yer alıyor. People.com sitesine göre Hendricks, yasadışı sokak yarışlarını organize eden bir karaktere hayat verecek. Seslendirmeyi de yapacak olan aktris, FHM tarafından hazırlanan dünyanın en seksi 100 kadını listesinde bulunuyor.

galeri_19.jpg

Kaynak

ooyyhhşşşş

:D

şaka bi yana bu mature kraliçesi hatunu neil patrick harrisle oynadığı bi tiyatroda gördüm ilk, o zamandan beri ailecek takip ederiz ;)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Beni taşıyabiLecek bir Hatun :D Oyunda arabadan indirmem bunu :p